Щирі вітання з Різдвом Христовим та Новим роком!

image1388872480Дорогі наші читачі, вітаємо Вас з Різдвом Христовим та Новим 2021 роком!
 Бажаємо Вам родинного щастя, міцного здоров’я, благополуччя, достатку та злагоди у Ваших оселях.
Бажаємо, щоб Різдвяна зірка запалила у Ваших серцях вогонь віри, надії та любові, а Новий рік подарував здійснення найкращих Ваших задумів і сподівань.
 Нехай над кожною родиною зійде Боже благословення, а благодатне світло Божественної любові, яке засяяло з віфлеємської печери в ніч Різдва Христового, буде з усіма Вами!
Христос народився! Славімо Його!

 

До відома читачів

16793400 401Шановні користувачі бібліотеки !

Просимо звернути Вашу увагу, що в період

з 28.12.2020 по 24.01.2021 р.

бібліотека буде працювати тільки в онлайн режимі.

 

Богдан Хмельницький – фундатор козацької держави

132818907Богдан Хмельницький булавою
Скликав на Січ свої полки.
Він завжди першим йшов до бою,
За ним спішили козаки.
                           Олесь Лупій

 У грудні 2020р. виповнюється 425 років від дня народження славного сина України, одного з титанів світової історії - гетьмана Богдана Хмельницького.
Визвольні звитяги Хмельницького, його полководницький геній та мудра дипломатія, невтомні зусилля на ниві творення козацької держави - все це лягло в основоположні підвалини нашої нинішньої незалежності. Саме від тих часів, за словами Михайла Грушевського, беруть початок ідеї політичної свободи, непорушності народних прав.
 На знак пошани до Богдана Хмельницького у бібліотеці ім. Л. Каніщенка організовано ювілейну виставку-пам’ять «Богдан Хмельницький – фундатор козацької держави». Тут представлено літературу з історії життя і діяльності гетьмана, художні твори про Б. Хмельницького, що надає змогу користувачам бібліотеки розширити свої знання про славетного українського гетьмана. Це вкрай важливо ще й тому, що він належить до числа тих постатей, з яких починається Батьківщина.
 Будьмо ж гідні нашого славного минулого, утверджуючи та розбудовуючи нашу Україну, про яку мріяв і за яку самовіддано боровся Богдан Хмельницький усе своє полум'яне життя!

 

З Новим 2021 роком та Різдвяними святами

132521859 11132941495 77132818036 Уже позаду Миколая. Зелена пухнаста ялинка, яку в нас заведено прикрашати на це свято, стоїть чи не в кожній хаті та організації. Вона буде з нами і на Новий рік, і та Святвечір, і на Різдво та Водохреща, тішитиме своєю присутністю та даруватиме радість свят.
 У бібліотеці ім. Л. Каніщенка теж уже відчувається магічна атмосфера прийдешніх свят. Бібліоялиночки (вони не просто зелененькі деревця, а створені руками працівників ялинки з газет, старих книжок), прикрашені штучним снігом з блискітками, немов запрошують своїх читачів. А ще далі стоїть різдвяна шопка, дідух…Це вже вони нагадують, що скоро Різдво.
 Ми хочемо привітати усіх своїх читачів з Новим 2021 роком та Різдвяними святами. Нехай цей рік не буде схожим та попередній, а білий Бик ( саме він є господарем року) несе тільки світло у кожну оселю, кожній людині.
 Різдво в Україні – це улюблене свято, яке чекають і люблять через можливості поколядувати, поглянути вертепи. Тож бажаємо зустріти його у великому тісному затишному сімейному колі - чи коли хто думав, що святкування разом з родиною може бути розкішшю? – під спів колядок та з радістю в серці.
 Нехай незгасаюче світло Вифлеємської зірки стане для всіх українців джерелом оптимізму і віри у щасливе майбутнє. Хай Святий вечір дарує кожній родині мир і спокій, а всіх нас об’єднує рідна Україна!

 

Каталог праць викладачів ЗУНУ за 2019 рік

katalog za 2019До уваги науковців!

 Вийшов з друку «Каталог праць викладачів ЗУНУ за 2019 рік» створений працівниками бібліотеки ім. Л. Каніщенка, який продовжує серію щорічних регулярних видань зведеного каталогу наукових та навчально-методичних праць, підготовлених та виданих науковцями Західноукраїнського національного університету протягом 2019 року.
 У каталозі вміщено анотації до монографій, підручників, навчальних посібників, та відомості про захищені дисертації на здобуття вчених ступенів кандидата і доктора економічних та технічних наук за 2019 рік за різними спеціальностями.
 Видання призначене насамперед для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, а також для тих, хто цікавиться новинками у сфері наукових досліджень.

 Переглянути покажчик можна в читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка, або на сайтах за адресами:

http://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/40117

http://library.tneu.edu.ua/index.php/uk/resursy-biblioteky/bibliohrafichni-pokazhchyky/4729-kataloh-prats-vykladachiv-zunu-za-2019-rik