Відбувся VІІ Львівський міжнародний бібліотечний форум

Опубліковано: 22 вересня 2016

lvivskiy forum logo 1

   14-17 вересня 2016 р. у межах 23-го Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові» відбувся VІІ Львівський міжнародний бібліотечний форум, організований Українською бібліотечною асоціацією. 

  Цьогорічна тема Бібліотечного форуму - «Модерна бібліотека в мінливому світі». Професійна програма якого, охопила різні аспекти інформаційно-бібліотечної роботи. Розглядалися питання академічної доброчесності, бібліотечної освіти в інформаційному суспільстві, адвокації, сучасних ІТ-систем для бібліотек, наукового супроводу та ефективних професійних комунікацій, тощо, що спонукало учасників до зацікавленого обговорення актуальних питань. Від бібліотеки ТНЕУ у форумі прийняла участь зав. інформаційно-бібліографічним відділом Гриськів Валерія Вікторівна.

 

 

Світла пам’ять Роману Іваничуку

Опубліковано: 22 вересня 2016

IMG 20160922 124236   17 вересня 2016 р. відійшов увічність Роман Іваничук, український письменник, громадський діяч, один з організаторів Товариства української мови ім. Т. Шевченка, член Спілки письменників України, депутат Верховної Ради України І-го скликання, Заслужений працівник культури України, Герой України.
      Роман Іваничук — автор багатьох збірок новел та оповідань, повістей "Місто", "Сьоме небо", "На перевалі", "Зупинись, подорожній!" ("Спрага"). Але найбільшу популярність він здобув як історичний романіст. Його "Мальви", "Черлене вино", "Манускрипт з вулиці Руської", "Вода з каменю", "Четвертий вимір", "Шрами на скалі", "Журавлиний крик", "Бо війна війною", "Орда" — це різні часи, різні географічні терени, різні жанрові підвиди історичного роману...
      З творами цього письменника можна ознайомитись у відділі художньої літератури бібліотеки ТНЕУ.

 

Вебометричний рейтинг бібліотек

Опубліковано: 21 вересня 2016

  Шановні колеги! Відповідно до опублікованого рейтингу бібліотек ВНЗ України у 2016 році бібліотека Тернопільського національного економічного університету ввійшла в Топ-10 Вебометричного рейтингу бібліотек вищих навчальних закладів України, посіла 4 місце, а в Загальноукраїнському вебометричному рейтингу бібліотек зайняла 15 місце.
  Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек вітаємо колектив бібліотеки і бажаємо подальших звершень у своїй роботі !

 

День фахівця для працівників бібліотек

Опубліковано: 22 вересня 2016

день фахівця

 Тернопільською обласною універсальною науковою бібліотекою, науково-технічною бібліотекою ТНТУ ім. І. Пулюя та Тернопільським обласним відділенням УБА 21. 09. 2016 р. проведено День фахівця для працівників бібліотек різних видів на тему : “Електронні бази даних : досвід та спільність перспектив”. Співробітники бібліотеки ТНЕУ взяли участь у цьому засіданні. З доповіддю “Електронні бази даних бібліотеки Тернопільського національного економічного університету” виступив головний бібліотекар інформаційно-технічного відділу бібліотеки ТНЕУ Ковбасістий А. В.

 

АКЦІЯ «ПОДАРУЙ КНИГУ БІБЛІОТЕЦІ»

Опубліковано: 18 березня 2016

2Не викинь книгу на смітник!

Її віддай в бібліотеку,

Бо книга – скарб, у ній для тебе

Думок і висловів квітник.

Кохання, радість, смуток, біль.

А ще невидані простори

Письменник відкриває в ній.

Тож, дурно книгу не змарнуй,

В бібліотеку подаруй!

Шановні студенти, викладачі, співробітники !

З 2012 року 14 лютого відзначається свято – Міжнародний день дарування книги. Це на 100 % добровільна ініціатива, направлена на підвищення інтересу і доступу до книг як дітей так і дорослих. Мета заходу - надихнути людей по всьому світу подарувати книгу – бібліотеці, другу.

Звертаємось до всіх, кому не байдужа доля науки, освіти та культури: дайте нове життя вашим зібранням!

Якщо у Вашій домашній бібліотеці є підручники, словники, художня література, книги іноземними мовами, їх може прийняти бібліотека університету, де вони знайдуть свого читача. Ми будемо вдячні всім, хто візьме участь у цій акції.

Чекаємо на Ваші дарунки у відділі комплектування та обробки літератури (12 каб.) та у всіх відділах бібліотеки ТНЕУ!

 

Зустріч з Міністром юстиції України

Опубліковано: 15 вересня 2016

14352201 1129288433832455 6712703165011666674 oIMG 20160913 150308   13 вересня 2016 р. у бібліотеці юридичного факультету відбулася зустріч Міністра юстиції України П. Д. Петренка з студентами факультету. Під час зустрічі Павло Дмитрович ознайомився з роботою електронної бібліотеки, де кожен студент має змогу користуватися доступом до платформи “Ліга: Закон”, яка є найповнішим джерелом правової інформації.

 

Сторінка 1 із 56