Засідання Центру практичної бухгалтерії

Опубліковано: 02 грудня 2016

IMG 9823    Тридцятого листопада в читальному залі бібліотеки відбулося засідання Центру практичної бухгалтерії обліку і аудиту на тему: «Бухгалтер-аналітик професія майбутнього».
    Лектором виступив провідний бухгалтер ТОВ «Тернофарм» Корчевська Олена Петрівна, яка доповіла про основні моменти практичної бухгалтерії, зокрема про обов’язки та функції бухгалтера.
    Працівники читального залу розгорнули для присутніх книжкову виставку, матеріали якої ще раз переконали студентів у важливості їхньої професії

 

Державна казначейська служба України : міфи і реалії

Опубліковано: 30 листопада 2016

IMG 9819IMG 9821 

 

 

 

 

 

 

 

  29 листопада в читальному залі бібліотеки відбувся круглий стіл на тему: «Державна казначейська служба України: міфи і реалії», який спільними зусиллями підготували студенти факультету фінансів та банківського бізнесу, члени студентських гуртків « Фінансова просвіта» та « Банківський аналітик» та працівники Головнрго управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області.
 Учасники круглого столу розглянули окремі сторони діяльності органів казначейства та обговорили проблемні питання із запрошеними фахівцями.
   Такі спільні заходи є корисними, як для студентів вузу, так і для працівників органів казначейства.
   Працівники читального залу ознайомили присутніх з однойменною книжковою виставкою.

 

Зустріч за круглим столом зі студентами ФОА

Опубліковано: 29 листопада 2016

IMG 9809IMG 9808 

 

 

 

 

 

 

 

    29 листопада 2016р. кафедрою обліку в державному секторі економіки та сфері послуг разом зі студентами групи ОДС-41 факультету обліку та аудиту проведено круглий стіл на тему: «Діагностика і моделювання бюджетів: аспекти локальні та глобальні»

  У ході дискусій було визначено напрямки діагностики та моделювання бюджетів на загальнодержавному рівні та на рівні бюджетної установи, обґрунтовано форми та методи контролю в процесі виконання кошторису бюджетної установи. Модераторами заходу були д. ек. н., проф. М. Р. Лучко та д. ек. н., доцент Рожелюк В. М. Працівниками читального залу організовано для присутніх книжкову виставку «Бухгалтерський облік у бюджетних установах».

 

Наукові читання пам’яті С. І. Юрія

Опубліковано: 29 листопада 2016

IMG 9802

IMG 9799IMG 9806

 Уже вдруге у Тернопільському національному економічному університеті проходять наукові читання пам’яті С. І. Юрія, метою яких є вшанування пам’яті та популяризація наукових ідей видатного українського вченого-економіста. Цього року вони відбулися 28 листопада у читальному залі Наукової бібліотеки ім. Л. Каніщенка.
  Учасники заходу пригадали основні віхи життєвого шляху колишнього ректора, його внесок у розвиток кафедри, факультету та університету. Студенти, слухачі магістратури та професорсько-викладацький склад висвітлювали наукові погляди д.е.н., професора С.І. Юрія, обґрунтовували власні думки щодо актуальних питань фінансової теорії та практики.
  Працівники читального залу розгорнули для присутніх книжкову виставку «Флагман освіти і науки», матеріали якої містили відомості про життєвий і творчий шлях Сергія Ілліча та його наукові здобутки.

                                                     

 

ІХ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція

Опубліковано: 25 листопада 2016

IMG 9798IMG 9792IMG 9787

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    25 листопада 2017 р. у читальному залі Наукової бібліотеки ім. Л. Каніщенка відбулася ІХ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів».

  У науково-практичному заході взяли участь студенти та викладачі університету, працівники Головного управління ДФС у Тернопільській області та Тернопільської митниці ДФС. Під час роботи розглядали та обговорювали питання функціонування фіскальної політики, податкової та митної систем держави. Зауважено, що лише завдяки активності, креативності і небайдужості молодих науковців та тих людей, які палко прагнуть змін у нашій державі, можна буде якісно реформувати не лише податкову систему та освіту у галузі фіскальних знань, але й ефективно формувати дієве громадське суспільство й утверджувати демократичні ініціативи в Україні.
  Працівники читального залу представили учасникам однойменну книжкову виставку, матеріали якої містили відомості про роль фіскальної політики України в євроінтеграційних процесах, податковову та фінансово- бюджетні систему України , митні аспекти зближення України та Європейського Союзу та ін.

 

І було пекло на Землі

Опубліковано: 22 листопада 2016

IMG 9784IMG 9782IMG 9779       Щороку в кінці листопада Україна відзначає День пам′яті жертв голодоморів.
    Тричі Україна потрапляла в пекельні лабіринти голодоморів, які спричинили величезні людські жертви : 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років. У людей відбирали хліб. Забирали все, чим можна було підтримувати життя, — до останньої зернини. Тих, хто збирав колоски на полях, розстрілювали. Агонія голоду була воістину пекельною. Мерців не встигали ховати. Україна втратила тоді мільйони своїх дітей.
   Для тих, хто бажає більше дізнатися про ці трагічні сторінки нашої історії , у читальному залі організовано виставку-реквієм «Свічка плакала в скорботі…», яка діятиме з 22 по 30 листопада 2016 р. Видання, які представлені тут, ознайомлять читача з новим поглядом на передісторію, дадуть можливість простежити перебіг і наслідки голодоморів в Україні, переосмислити їх причини, обставини, підґрунтя та періодизацію, усвідомити масштаби та геноцидну сутність.
   Ця виставка, передусім, для тих, хто намагається зрозуміти хід історичних подій в Україні 20-40-х років минулого століття, хто прагне прочитати правдиве слово про них. Час лікує душевні рани, але рану в серці України загоїти неможливо.
   Ніколи не забуваймо про мільйони невинно убієнних голодом співвітчизників! Щоб таке ніколи більше не повторювалося, нам слід про все знати і пам'ятати!

 

Сторінка 1 із 62