Чорне крило Чорнобиля

Опубліковано: 14 грудня 2018

20181214 160531 Багато років ми несемо в серцях і душах біль, завданий нищівною катастрофою на Чорнобильській АЕС. В Україні статус постраждалих мають понад 2,2 млн осіб, з яких 255 тис. – учасники ліквідації наслідків аварії.
 14 грудня українці вшановують пам’ять тих, хто поклав життя у боротьбі з радіацією. Згадаймо пожежників, міліціонерів, військових, авіаторів, енергетиків. Ці герої за покликом серця у перші дні прибули до Чорнобиля та практично голими руками закрили жерло зруйнованого реактора. Вони врятували світ від значно масштабнішої катастрофи. І ми вдячні їм за це.
 До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС працівники читального залу бібліотеки ім. Л. Каніщенка пропонують переглянути книжкову виставку «Чорне крило Чорнобиля».

 

«Перегляд фільму у бібліотеці»

Опубліковано: 14 грудня 2018

20181213 155258 Проект «Перегляд фільму у бібліотеці» продовжує функціонувати у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка. 13 грудня 2018 р.  відбувся перегляд американської сімейної мелодрами «Диво» студентами коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ (ініціаторами виступили заст. директора коледжу Вацлавський О. І. та куратор гр. ФБСт – 12 Прокопенко О. В.).
 Головний герой фільму – дивовижна дитина з незвичною спотвореною зовнішністю. Зараз він навчається у звичайній школі і йому час від часу доводиться вислуховувати образи від однолітків. Батьки переживають за сина, підтримують його, вони впевнені, що оточуючі швидко побачать самовідданого хлопця , не зважаючи на його специфічну зовнішність, що і стається врешті-решт…
 Фільм справив позитивне враження на студентів, разом зі своїм куратором вони обговорювали як історію його створення, так і сам сюжет. Адже в житті, як і в тім фільмі, часто так трапляється, що під негарним фантиком ховається найсмачніша цукерка.

 

У фонд бібліотеки надійшло близько 120 примірників навчально-методичної літератури

Опубліковано: 12 грудня 2018

4768820848228831ob

48275682 

 

 

 

 

 

 

 

 За сприяння ректора Тернопільського національного економічного університету проф. Крисоватого А.І.  Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ННІІОТ передав у фонд бібліотеки  ім. Л. Каніщенка близько 120 примірників навчально-методичної літератури видавництва Cambridge, зокрема понад 60 підручників «Exam Booster B1-B2 2 in 1. Підготовка до ЗНО».  Це сприятиме певною мірою подальшому поглибленню вивчення англійської мови, а також допоможе студентам 4 курсу денної та заочної форм навчання у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови при вступі у магістратуру у наступному навчальному році.

 

"Я маю право..."

Опубліковано: 12 грудня 2018

1422B35B095B423B3D3E30F 10 грудня 1948 року ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, що стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.
 У Міжнародний день прав людини, зазвичай, згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.
 На юридичному факультеті ТНЕУ розпочато низку заходів приурочених до цієї дати і тижня права. В читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка юридичного факультету організовано виставку-підбірку видань на тему "Я маю право...".

 

Арка знань

Опубліковано: 11 грудня 2018

483717794835680047683819 10.12.2018 в бібліотеці ім. Л. Каніщенка було урочисто відкрито "Арку знань". На подію завітав ректор ТНЕУ А.І. Крисоватий, який подарував цінну книгу - збірник поезії Лесі Українки. Вона стала першим експонатом "живої" книжкової полиці. Бібліотека пропонує нову  послугу - обмін книгами. Тепер кожен відвідувач може принести або взяти книгу, яка розміщена на спеціально облаштованій  локації з назвою "Буккросинг". 

 

Технічні умови щодо оформлення ЕНМКД

Опубліковано: 05 вересня 2017

                                                                   Технічні умови :

1. Складові ЕНМКД(електронних навчально-методичних комплексів дисциплін) мають бути окремими файлами у PDF-форматі.

2. Кожен файл підписаний відповідно до його змісту (наприклад) :
                 новый рисунок (1) – Робоча програма                         новый рисунок (1) – Метод. забезпеч. КПІЗ
                 новый рисунок (1) – Конспект лекцій                           новый рисунок (1) – Завд. для модульних робіт

  Назва і кількість складових ЕНМКД має відповідати поданому кафедрою списком «Інформація про електронний навчально-методичний комплекс дисциплін кафедри …».

3. Всі файли (складові ЕНМКД) зібрані у папці, яка має бути підписана назвою відповідної дисципліни, а також обов’язково вкажіть назву кафедри до якої відноситься дисципліна та її укладача :          

                 новый рисунок      Просимо не використовувати абревіатуру (МНД, СКС, …)

                                        при написанні назв НМКД та кафедр.

 

 

  Якщо подається декілька дисциплін, то НМКД зібрати у папку на якій відмітити назву кафедри до якої вони належать.

   Шановні викладачі, просимо надавати ЕНМКД вчасно та відповідно з технічними умовами. Це забезпечить якісне викладання комплексів та прискорить нашу роботу. Сподіваємось на розуміння та плідну співпрацю.

                                                                                                   Адміністрація бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ

Наші контакти : E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
Телефон : 11-107
Адреса : вул. Лвівська 11 , 1 корпус, каб. 1209 «Читальний зал
електронних ресурсів».

 

 

 

 

Сторінка 1 із 96