Путівник бібліотеками України

Опубліковано: 04 грудня 2020

Lib4you1 Інформацію про бібліотеку ім. Л. Каніщенка ЗУНУ розміщено на онлайн-сервісі «Бібліотека для тебе - Library for you» (веб та мобільна версія). Цей сервіс орієнтує щодо бібліотек у всіх населених пунктах України та надає інформацію про бібліотечні послуги. Це дозволить кожному мешканцю України та її гостю обрати бібліотеку відповідно до його потреб.
 Можливості для користувачів:
• обрати бібліотеку в конкретному населеному пункті
• обрати тип та вид бібліотеки, наприклад, “університетська бібліотека” або “технічна”
• обрати бібліотеку за площею та кількістю місць для організації заходу
• обрати бібліотеку у певному населеному пункті із доступом WI-FI та комп’ютерами
• обрати інклюзивну бібліотеку
Сервіс доступний за посиланням - https://lib4you.org.ua/.

 

Збройні сили України – слава, гордість, міць країни

Опубліковано: 04 грудня 2020

128656744 1342455869424337 5482561476176990375 n Будь не тільки сином свого батька –
будь і сином свого народу.
                                                Народна мудрість

 6 грудня українці відзначають День Збройних сил України. Дата святкування була обрана не випадково і приурочена до дня схвалення в 1991-му законів «Про оборону України» та «Про Збройні Сили України» та для відзначення мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звичаїв Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу.

 

Акція "Миколай про тебе незабуде"

Опубліковано: 04 грудня 2020

129351724  Колектив бібліотеки уже кілька років організовує  благодійну акцію "Миколай про тебе незабуде".   Усіх небайдужих запрошуємо долучатися до акції, щоб кожна дитина потребуюча уваги змогла відчути тепло цього чудового свята. Залишати подаруночки можна у чарівному мішку біля "Арки знань" у фойє бібліотеки. А ми обов'язково передамо на фабрику Миколая, що діє на парафії свщ. Йосафата.

 

Цифрограм

Опубліковано: 30 листопада 2020

Цифрограм Працівники бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ активно долучилися до всеукраїнського тесту на цифрову грамотність  на національній онлайн-платформі “Дія. Цифрова освіта” та отримали сертифікати, що підтверджують наші знання та навички.

 

«Зелена бібліотека» : створення екологічного простору

Опубліковано: 27 листопада 2020

Проєкт створення екологічного простору Наше життя – це постійна взаємодія з природою, тож не існує такої діяльності, яка б не впливала на довкілля. Важливою умовою узгодження дій людини із законами природи є, на сьогодні, формування особистості екоцентричного типу та створення нового порядку і правил співіснування людини з природою.
 У світі рух «Green library» розвивається вже понад 20 років. «Зелені бібліотеки» демонструють на власному прикладі практики сталого споживання та впроваджують просвітницьку роботу серед населення. Бібліотека ім. Л. Каніщенка  Західноукраїнського національного університету ставить за мету об’єднати зусилля всіх охочих, привернути увагу молоді до екологічних проблем та відновлення екосистеми. Створений екологічний простір дає можливість долучитися до здорового способу життя та вкрай важливого екологічного виховання кожного із нас уже сьогодні, а також нашого майбутнього покоління.

 

125 років від дня встановлення Нобелівської премії (1895-2020 р.)

Опубліковано: 27 листопада 2020

images Нобелівська премія — це рятувальний круг, що його кидають плавцю, який уже щасливо доплив до берега.
                                                                  Джордж Бернанд Шоу
 Цього року минає 125 років від часу заснування Нобелівської премії - найпочеснішої і найпрестижнішої премії у світі.
 Бути нобелівським лауреатом - означає досягти найвищої наукової нагороди, здобути всесвітню славу і визнання. А для країни, де мешкає лауреат, ця премія є символом успіху, політичного і громадського престижу, ознакою високого рівня розвитку науки, культури, освіти.
 Нобелівська премія — одна з найвідоміших і найпрестижніших міжнародних премій світу. Ця почесна відзнака, яка не має собі рівних ані за світовим авторитетом, ані за щедрістю грошової винагороди, була заснована за передсмертною волею видатного шведського підприємця і вченого, винахідника динаміту Альфреда Бернхарда Нобеля.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

Сторінка 1 із 127