День Незалежності України

Опубліковано: 23 серпня 2016

    

  

День Незалежності України-це свято,омріяне та виплекане багатьма поколіннями , яке щорічно відзначається 24 серпня.

    До своєї незалежності Україна йшла довгим, тяжким, жертовним шляхом і дорого за неї заплатила. В основі української державності — століття боротьби наших предків у якій формувалася ідея самостійності.
   У ці святкові серпневі дні, приурочені до Дня Незалежності України, працівники читального 
залу бібліотеки презентують для читачів тематичну експозицію з великою кількістю книжково-ілюстративного матеріалу. Цьогорічна книжкова виставка «Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну…» особлива, бо присвячена 25-й річниці Незалежності. До уваги відвідувачів - документи, спогади, які відтворюють широку панораму політичних подій, якими наш народ йшов до незалежності своєї держави.
Усіх бажаючих запрошуємо до перегляду.
 
 
 
 

До уваги читачів!

Опубліковано: 08 липня 2016

У ЛІТНІЙ ПЕРІОД БІБЛІОТЕКА ОБСЛУГОВУЄ ЧИТАЧІВ ЗА ЗМІНЕНИМ ГРАФІКОМ:
9.00 - 17.00 (СУБОТА, НЕДІЛЯ - ВИХІДНІ ДНІ)

 

Колектив бібліотеки щиро вітає

Опубліковано: 04 липня 2016

фотка

 

Колектив бібліотеки щиро вітає Івасьєва Степана Володимировича з успішним захистом кандидатської дисертації за темою «Методи та обчислювальні засоби рішення задач теорії чисел в базисах Радемахера-Крестенсона» (спеціальність 05.13.05 – комп’ютерні системи та компоненти).

Бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів у науковій діяльності!

 

 

 

Конституції України 20 років

Опубліковано: 29 червня 2016

IMG 9096

28 червня українці відзначають 20-ту річницю з моменту, як набула чинності Конституція країни. Ця дата стала могутнім акордом у самоствердженні України як держави-нації.
        Чинна Конституція України пройшла складний шлях становлення і розвитку та стала першою загальновизнаною у всьому світі  вітчизняною конституцією незалежної Української держави, що визначила основи суспільного і державного ладу, права і свободи людини і громадянина, порядок організації та функціонування органів державної влади та органів місцевого самоврядування. У такий спосіб було отримане своєрідне свідоцтво, яке підтвердило кардинальні зрушення не лише в ментальності, а і в реальному житті українського народу.
      Працівники читального  залу бібліотеки ТНЕУ запрошують усіх бажаючих відвідати книжкову виставку«Конституція, право, політика», яка присвячена Дню Конституції.

 

 

Конституція України – Основний Закон нашої держави

Опубліковано: 27 червня 2016

    28 червня 2016 року в Україні відзначають 20-річчя прийняття Конституції України. У 1996 році цього дня на черговому засіданні Верховної Ради був ухвалений найголовніший закон країни - перша Конституція суверенної української держави.

    Інформаційно-бібліографічним відділом підготовлена презентація до Дня Конституції України, у якій використана література з фонду нашої бібліотеки. 

 Запрошуємо до перегляду!

 

 

 

Звертаємось до усіх небайдужих, потрібні кошти на лікування!

Опубліковано: 13 травня 2016

ВасилькоРодина Погріщук Світлани, бібліотекаря ТНЕУ, бореться за здоровя свого сина Василька, який хворіє саркомою Юінга і лікується в Київському онкоцентрі. Після основного лікування і пересадки кісткового мозку, через два роки ремісії, стався рецидив. Для подальшого лікування потрібні значні кошти. Тепер хлопчик проходить наступний курс лікування. Батькам, які виховують трьох дітей, досить важко назбирати самостійно необхідну суму, але завдяки людям з добрим серцем вони зможуть зібрати гроші на порятунок сина.

Просимо небайдужих долучитися до допомоги на лікування онкохворого Василька.

Зібрані кошти прохання передавати у бібліотеку: вул. Бережанська, 4, каб. 12 або на банківський рахунок:

                               Приват Банк

Реквізити рахунку:

5211 5373 4482 2379

Одержувач:

Погріщук Світлана Володимирівна (мати).

 

Сторінка 1 із 54