Великий день – як радість Воскресіння

57486481zag57574582 zal56952753bljl57044194 z57422029 z57311623v  Час наближається до великого християнського свята – Великодня. Господині вже давно наводять лад в оселях та на подвір’ях. А ми вирішили «впорядкувати» наші душі. То ж напередодні цього величного свята у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ відбулося відбулося чергове засідання літературних читань з Марією Баліцькою «СловоСвіт» під назвою "Великий день – як радість Воскресіння".
 Працівники бібліотеки та студенти ФОА розмовляли про традиції та звичаї щодо святкування Пасхи, розповідали про те, як відзначають це свято у їх родинах, згадували обряди та звичаї, щоб не загубити тієї ниточки, яка зв’язує нас із минулими поколіннями, щоб очистити і освятити свої душі. Кожен з учасників заходу мав змогу зачитати вірші українських письменників, де прославляється Великдень.
 Для присутніх Марія Баліцька організувала майстер-клас з виготовлення великоднього зайця (символа Великодня у деяких європейських та американських країнах). Тож студенти та бібліотекарі з великим задоволенням зі шматочка тканини, вати та червоної стрічки виготовили власних зайців. Захід вніс частинку доброти у кожну душу, допоміг пригадати традиції власного народу щодо його святкування.
 У читальному залі також оформлено ілюстровану виставку-настрій «Радість з неба ся являє, Пасха красна день вітає». Тож щиро вітаємо усіх зі прийдешніми Світлими Великодніми Святами. Нехай з Великоднем до Вашої оселі прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов'ю, а помисли стануть щирими та добрими!