Професійна освіта

121832938 v Професійна освіта для сучасного молодого покоління – це успішний квиток у безтурботне майбутнє! Відвідавши бібліотеку ім. Л. Каніщенка ЗУНУ, Ви зможете переглянути діючу тематичну книжкову виставку «Сучасна та актуальна професійна освіта!», матеріали якої містять книги та періодичні видання з даної тематики.
Запрошуємо до перегляду!

 

Діти ЗУНУ – українському солдатові

121785187  Діти працівників бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ долучились до проєкту «Діти ЗУНУ – українському солдатові», який створено для підняття морального, бойового та патріотичного духу наших бійців на знак вдячності за їхні подвиги та героїзм.
 Маленькі тернопільські патріоти підготували та передали малюнки та листи бійцям ООС, аби наші захисники у теплий спокійний вечір могли згадати дитинство та відчути затишок та тепло від відчуттів того, що їхні важкі будні є недаремними, а в Україні підростає гідне покоління.

 

День українського козацтва

121335671 1121293711  Було колись — в Україні
  Ревіли гармати;
  Було колись — запорожці
  Вміли панувати.
                T. Г. Шевченко

 

 

  

 14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. Це свято – данина всім козакам, які зробили вагомий внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.

 

День захисника Вітчизни

фото до покрови День захисника Вітчизни український народ відзначає 14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці. Державне свято встановлене Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806, на знак вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності нашої країни, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню народу України.
 В українських традиціях Покрова тісно переплітається з ідеями захисту від ворогів. За легендами, ще князь Ярослав Мудрий віддав Київ і всю Русь під покров Божої Матері.

 

Опитування науково-педагогічних працівників

65465 600x450Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України запрошує магістрів, аспірантів, докторантів, молодих вчених, наукових та науково-педагогічних працівників взяти участь в опитуванні на тему «Впровадження електронних систем з управління науковою та науково-технічною інформацією» (https://dntb.gov.ua/info1).

Із основними принципами розробки Національної електронної науково-інформаційної системи можна ознайомитись за посиланням: https://dntb.gov.ua/pp/uris.

Опитування проводиться до 30 жовтня 2020 року включно на умовах повної анонімності.

 

Сторінка 1 із 149