Курси практичного бджільництва

Опубліковано: 18 квітня 2018

1мрія20180411 153219IMG 20180413 145350 

 

 

 

 

 У рамках розвитку спільного партнерства на основі Меморандуму про співпрацю, укладеним між Тернопільським національним економічним університетом та Агрохолдингом «Мрія», у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ проходить навчання з бджільництва. Курс передбачає здобуття безцінного досвіду й  знань від провідних спеціалістів галузі та отримання старту для власної справи.

 

1008 годин, щоб змінити себе

Опубліковано: 18 квітня 2018

20180417 17093820180417 170822

 

 

 

 

 

 

 17 квітня 2018р. у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ за участю міжнародної молодіжної організації AIESEC відбувся круглий стіл на тему : «1008 годин, щоб змінити себе».

 AIESEC займається міжнародними програмами стажувань та супутньою діяльністю, яка надає стажерам можливість отримати практичну освіту, розвиває лідерський потенціал молоді завдяки організації різноманітних проектів, а також забезпечує освітній процес для членів організації і всіх, хто співпрацює з організацією. Тому під час зустрічі учасники жваво дискутували, ділилися досвідом щодо проходження стажування за кордоном, а відповіді на запитання, які виникали у студентів, давали три спікери.
 Мета такого заходу – обізнаність студентів ТНЕУ про можливості, які надає організація AIESEC.

 

Відбулася підсумкова науково-практична конференція

Опубліковано: 18 квітня 2018

1кон2кон3кон

   16-17 квітня 2018 р. у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка Тернопільського національного економічного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці», учасники якої представляли 19 закладів вищої освіти.
 Працівники читального залу підготували для присутніх книжкову виставку-ознайомлення, де були представленні нові надходження літератури, корисні для студентів, які навчаються за вище згадами спеціальностями.

 

Західноукраїнська Народна Республіка – п’ємонт українського державотворення

Опубліковано: 12 квітня 2018

IMG 2581IMG 2584

 

 

 

 

 

 

 

 З нагоди вшанування нашого земляка, Станіслава Севериновича Дністрянського – видатного українського правника, громадсько-політичного діяча, борця за незалежність і соборність України, творця національної державності, на базі юридичного факультету ТНЕУ (м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 46а) колектив кафедри теорії та історії держави і права Тернопільського національного економічного університету започатковує серію заходів.
 Запрошуємо бажаючих взяти участь у І Всеукраїнських наукових читаннях, присвячених пам’яті академіка С. Дністрянського на тему: «Західноукраїнська Народна Республіка – п’ємонт українського державотворення» (до 100-річчя Західноукраїнської Народної Республіки), які відбудуться 13-14 квітня 2018 р. о 10.00 год.
 Працівники читального залу ЮФ бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ організували підбірку видань по темі заходу і запрошують до перегляду.

 

АКЦІЯ «ПОДАРУЙ КНИГУ БІБЛІОТЕЦІ»

Опубліковано: 18 березня 2016

2Не викинь книгу на смітник!

Її віддай в бібліотеку,

Бо книга – скарб, у ній для тебе

Думок і висловів квітник.

Кохання, радість, смуток, біль.

А ще невидані простори

Письменник відкриває в ній.

Тож, дурно книгу не змарнуй,

В бібліотеку подаруй!

Шановні студенти, викладачі, співробітники !

З 2012 року 14 лютого відзначається свято – Міжнародний день дарування книги. Це на 100 % добровільна ініціатива, направлена на підвищення інтересу і доступу до книг як дітей так і дорослих. Мета заходу - надихнути людей по всьому світу подарувати книгу – бібліотеці, другу.

Звертаємось до всіх, кому не байдужа доля науки, освіти та культури: дайте нове життя вашим зібранням!

Якщо у Вашій домашній бібліотеці є підручники, словники, художня література, книги іноземними мовами, їх може прийняти бібліотека університету, де вони знайдуть свого читача. Ми будемо вдячні всім, хто візьме участь у цій акції.

Чекаємо на Ваші дарунки у відділі комплектування та обробки літератури (12 каб.) та у всіх відділах бібліотеки ТНЕУ!

 

Аудитор і аудиторська організація

Опубліковано: 29 березня 2018

IMG 20180329 152938IMG 20180329 153746

 

 

 

 

 

 

 

 

   Надзвичайно важливим завданням в аудиторській практиці є підвищення якості аудиту та аудиторських послуг. У період з 27 по 30 березня 2018 р. у стінах читального залу бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ проходять курси підвищення кваліфікації сертифікованих аудиторів.

 Очевидно, що якість аудиторських послуг прямо залежить від підготовки кадрів і підвищення їх кваліфікації. Тому присутні виносили на обговорення питання з аудиту, бухгалтерського обліку і фінансової звітності, системи оподаткування, правового забезпечення підприємницької діяльності, аналізу фінансової звітності, математичних методів та фінансового менеджменту в бізнесі.
 Працівники читального залу організували для присутніх книжкову виставку «Аудитор і аудиторська організація», матеріали якої доповнювали питання, винесені на обговорення.

 

Сторінка 1 із 80