Статті

ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ БІБЛІОТЕКИ ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ БІБЛІОТЕКИ ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ 

 

Адреса: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 46а,
корпус №5, 4 поверх, каб. 409.
Телефон: +38 (0352) 25-16-33
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Відділ працює:
понеділок – п’ятниця – 09:00 17:00
вихідний день - субота, неділя 
санітарний день - останній вівторок місяця

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Завідувач сектору: Кіняк Олександра Мар’янівна

 IMG 2823 (1)

 

 

Адреса: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 46а,
корпус  №5, 4 поверх, каб. 409.
Телефон: +38 (0352) 25-16-33
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 Бібліотекар 2 категорії: Мельничук Ірина Богданівна

IMG 2804

        Читальний зал бібліотеки ЮФ було створено у 1998р. для  забезпечення необхідною фаховою літературою і періодичними виданнями навчального процесу на факультеті.
На сьогоднішній день факультетська бібліотека це:
- просторий читальний зал на 50 робочих місць, де мають можливість комфортно займатись навчальною і науковою діяльністю студенти і професорсько-викладацький склад ЮФ; 
- фонд, що налічує більше 15000 примірників документів;
- колектив кваліфікованих бібліотекарів.
   Бібліотека факультету укомплектована практично з усіх дисциплін, які вивчаються майбутніми юристами. Серед книг, наявних у бібліотеці, є сучасні підручники і навчальні посібники українських та зарубіжних авторів, наукові монографії, збірники наукових праць, юридичні журнали і газети. Фундаментальною основою факультетської бібліотеки є зібрання чинного законодавства України і деяких зарубіжних країн, тобто збірники законодавчих та інших правових актів з тих чи інших питань, кодекси законів.

Щорічно фонд читального залу ЮФ поповнюється на 500-600 примірників навчальних, наукових та періодичних фахових видань.

Нові можливості в задоволенні потреб користувачів відкриває вільний доступ до мережі Internet, який на факультеті можливий у великій комп’ютерній лабораторії, де читачам забезпечується доступ  до WEB–сайту бібліотеки (http://library.tneu.edu.ua). Тут можна здійснити пошук необхідної літератури, переглянути фонди електронної бібліотеки, яка містить повнотекстові бази даних навчальної та наукової літератури, методичні посібники та іншу корисну інформацію. На веб-сайті працює “ Віртуальна довідкова служба” (ON-LINE), що виконує разові запити віртуальних користувачів, пов’язані з пошуком різного спектру інформації, “Віртуальна виставка”, зведений каталог періодичних видань всіх структурних підрозділів бібліотеки, відкрито вільний доступ до електронного ресурсу Global Market Information Database (GMID Passport) компанії Euromonitor International, ELibUkr – електронної бібліотеки України та, тестові доступи до інших світових ресурсів інформації тощо.  

Робота нашого підрозділу полягає:

- в обслуговуванні читачів;

- у поповненні фонду новими надходженнями;

- у наданні допомоги нашим читачам при підборі матеріалів для написання наукових робіт, виконання контрольних та індивідуальних завдань ;

 - у функціональному наповненні бібліотечної програми описами статей періодики, яку безпосередньо передплачує факультетська бібліотека. 

Наша бібліотека у роботі користується програмним забезпеченням УФД/Бібліотека, яке дає можливість відбору та перегляду інформації через електронний каталог. Зокрема, надаються наступні сервісні опції:

- Пошук документів за визначеними критеріями;

- Перегляд інформації про наявність документів в фондах бібліотеки;

- Перегляд електронних копій документів в разі їх наявності.

Наш  колектив складається з двох  працівників, що мають вищу освіту. Завідуюча сектором бібліотеки юридичного факультету–Кіняк Олександра Мар’янівна (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Усі працівники бібліотеки старанно і відповідально виконують всі запити читачів і допомагають в роботі: підборі літератури для написання наукових, дипломних, курсових робіт, рефератів, привчаючи читачів користуватися каталогами бібліотеки, стараються постійно покращувати якість обслуговування читачів.