Читачі, що заборгували літературу

                                Користувачі-співробітники, що заборгували літературу

                                                           cтаном на  01.12.2016.

Видавничо-маркетинговий відділ

Нестерчук Григорій Іванович

Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Васильків Олена В'ячеславівна

Відділ міжнародного співробітництва

Козар Зіновія Богданівна

Відділ міжнародного співробітництва

Косовський Василь Петрович

Відділ організації науково-дослідних робіт та маркетингу

Демуш Віра Олександрівна

Відділ організації науково-дослідних робіт та маркетингу

Письменний Валерій Іванович

відділ післядипломної освіти та підвищення кваліфікації

Слабик Людмила Федорівна

відділ післядипломної освіти та підвищення кваліфікації

Цаволик Галина Петрівна

Відділ постачання

Кульчицький Василь Ярославович

Вінницький навчально-науковий інститут економіки

Погріщук Борис Васильович

група ведення документації зі студентського складу

Счастна Галина Валентинівна

група оперативного супроводження навчального процесу

Буковська Любов Володимирівна

група планування та обліку

Франчук Любов Василівна

Гуртожиток №5

Вовк Ярослава Володимирівна

Загальноуніверситетська навчальна компютерна лабораторія

Гута Олег Ленгинович

Загальноуніверситетська навчальна компютерна лабораторія

Домбровський Михайло Збишекович

Загальноуніверситетська навчальна компютерна лабораторія

Колесніков Денис Борисович

Загальноуніверситетська навчальна компютерна лабораторія

Фофуліт Ірина Михайлівна

Загальноуніверситетська навчальна компютерна лабораторія

Щотчук Тетяна Володимирівна

Івано-франківський навчально-науковий інститут менеджменту

Ляхович Галина Іванівна

Кафедра аграрного бізнесу і обліку

Плюсквік Галина Богданівна

Кафедра аудиту, ревізії та аналізу

Бречко Олександр Володимирович

Кафедра аудиту, ревізії та аналізу

Годованець Олександр Віталійович

Кафедра аудиту, ревізії та аналізу

Ліхновський Павло Михайлович

Кафедра аудиту, ревізії та аналізу

Маслій Вадим Володимирович

Кафедра аудиту, ревізії та аналізу

Михайлишин Надія Петрівна

Кафедра аудиту, ревізії та аналізу

Пушкар Михайло Семенович

Кафедра аудиту, ревізії та аналізу

Чорний Володимир Степанович

Кафедра аудиту, ревізії та аналізу

Щирба Маркіян Теодорович

Кафедра банківського менеджменту та обліку

Андрушків Тарас Ігорович

Кафедра банківського менеджменту та обліку

Довгань Жанна Миколаївна

Кафедра банківського менеджменту та обліку

Дробніцька Оксана Романівна

Кафедра банківського менеджменту та обліку

Литвин Надія Богданівна

Кафедра банківського менеджменту та обліку

Луців Богдан Любомирович

Кафедра банківського менеджменту та обліку

Сас Богдана Богданівна

Кафедра банківського менеджменту та обліку

Спяк Галина Іванівна

Кафедра банківського менеджменту та обліку

Ткачук Василь Онуфрійович

Кафедра банківського менеджменту та обліку

Якобчук Людмила Петрівна

Кафедра банківської справи

Галіцейська Юлія Миколаївна

Кафедра банківської справи

Іващук Ольга Олегівна

Кафедра банківської справи

Малахова Олена Леонідівна

Кафедра банківської справи

Метлушко Ольга Володимирівна

Кафедра банківської справи

Сороківська Зоряна Казимирівна

Кафедра державного і муніципального управління

Васіна Алла Юріївна

Кафедра державного і муніципального управління

Ціщик Наталія Володимирівна

Кафедра ділової комунікації та організаційної поведінки

Возьна Ольга Казимирівна

Кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства

Гомотюк Оксана Євгенівна

Кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства

Ліщинська Наталія Мирославівна

Кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства

Марків Інна Степанівна

Кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства

Щербяк Юрій Адамович

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Білан Оксана Степанівна

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Бойчик Ірина Михайлівна

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Вашків Олександр Павлович

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Гринчуцький Валерій Іванович

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Карапетян Едуард Томікович

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Костецька Наталія Іванівна

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Куц Людмила Леонтіївна

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Насінник Володимир Збігневич

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Собко Ольга Миколаївна

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Стец Ірина Іванівна

Кафедра економіки, організації і планування в АПК

Саєнко Михайло Григорович

Кафедра економіко-математичних методів

Алілуйко Андрій Миколайович

Кафедра економіко-математичних методів

Башуцька Оксана Степанівна

Кафедра економіко-математичних методів

Гаврилюк Наталія Василівна

Кафедра економіко-математичних методів

Кармелюк Ганна Іванівна

Кафедра економіко-математичних методів

Лесик Оксана Федорівна

Кафедра економіко-математичних методів

Мартинюк Олеся Миронівна

Кафедра економіко-математичних методів

Мачула Леся Омелянівна

Кафедра економіко-математичних методів

Неміш Василь Миколайович

Кафедра економіко-математичних методів

Пласконь Світлана Андріївна

Кафедра економіко-математичних методів

Сенів Галина Василівна

Кафедра економічного аналізу і статистики

Шост Іван Михайлович

Кафедра економічної кібернетики та інформатики

Буяк Леся Михайлівна

Кафедра економічної кібернетики та інформатики

Муравський Василь Володимирович

Кафедра економічної теорії

Длугопольський Олександр Володимирович

Кафедра економічної теорії

Івашук Юрій Петрович

Кафедра економічної теорії

Карп Ірина Миколаївна

Кафедра економічної теорії

Лотиш Оксана Ярославівна

Кафедра економічної теорії

Полікарпова Ольга Сергіївна

Кафедра економічної теорії

Родіонова Лариса Андріївна

Кафедра економічної теорії

Фаріон Михайлина Михайлівна

Кафедра економічної теорії

Шиманська Оксана Петрівна

Кафедра загальноекономічних та гуманітарних дисциплін НННІЕМ

Майброда Михайло Васильович

Кафедра іноземних мов (декретна відпустка)

Креденець Надія Ярославівна

Кафедра іноземних мов для зовнішньоекономічної діяльності

Чубатий Євген Маркіянович

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Бєлінська Ірина Дем'янівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Білогорка Ліліана Володимирівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Буйняк Наталія Богданівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Кошіль Наталія Євгенівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Крайняк Людмила Костянтинівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Лиса Наталія Степанівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Ничко Оксана Яромирівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Рибачок Світлана Михайлівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Сандій Лариса Веніамінівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Стецько Ірина Іванівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Шилінська Інна Феодосіївна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Юрчишин Тетяна Василівна

Кафедра інформаційно- обчислювальних систем і управління

Бандровська Ірина Володимирівна

Кафедра інформаційно- обчислювальних систем і управління

Васильків Надія Михайлівна

Кафедра інформаційно- обчислювальних систем і управління

Сапожник Григорій Вікторович

Кафедра інформаційно- обчислювальних систем і управління

Саченко Анатолій Олексійович

Кафедра інформаційно- обчислювальних систем і управління

Турченко Ірина Василівна

Кафедра комп'ютерних наук

Боднар Дмитро Ількович

Кафедра комп'ютерних наук

Козак Олександра Леонідівна

Кафедра комп'ютерних наук

Піговський Юрій Романович

Кафедра комп'ютерних наук

Сирник Олег Йосипович

Кафедра комп'ютерної інженерії

Березький Олег Миколайович

Кафедра комп'ютерної інженерії

Маслияк Богдан Олексійович

Кафедра комп'ютерної інженерії

Мельник Григорій Миколайович

Кафедра комп'ютерної інженерії

Савка Надія Ярославівна

Кафедра конституційного, адміністративного та фінансового права

Наулік Наталія Степанівна

Кафедра кримінального права та процесу

Олійничук Роман Петрович

Кафедра кримінального права та процесу

Яремко Оксана Михайлівна

Кафедра менеджменту

Білинська Уляна Володимирівна

Кафедра менеджменту

Макарова Ірина Іванівна

Кафедра менеджменту біоресурсів і природокористування

Гевко Роман Богданович

Кафедра менеджменту біоресурсів і природокористування

Пиріг Галина Ігорівна

Кафедра менеджменту організацій та інвестицій

Починок Наталя Володимирівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Аношина Наталія Едуардівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Демків Ірина Олегівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Дудкіна Олена Павлівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Желюк Тетяна Леонтіївна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Жуковська Аліна Юріївна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Кривокульська Наталія Михайлівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Круп'як Лідія Богданівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Лабатюк Надія Іванівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Овсянюк-Бердадіна Олександра Федорівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Попович Тамара Миколаївна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Скочиляс Світлана Мирославівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Сорока Тетяна Миколаївна

Кафедра міжнародних економічних відносин і міжнародної інформації

Дем'янюк Ольга Борисівна

Кафедра міжнародних економічних відносин і міжнародної інформації

Ляшенко Оксана Миколаївна

Кафедра міжнародних економічних відносин і міжнародної інформації

Стрельбіцька Наталія Євгенівна

Кафедра міжнародних економічних відносин і міжнародної інформації

Федоронько Наталія Іванівна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Вовк Світлана Володимирівна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Волошин Тетяна Андріївна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Гугул Оксана Ярославівна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Даниленко-Кульчицька Вікторія Анатоліївна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Калінічук Надія Степанівна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Камінський Богдан Адамович

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Крамарчук Світлана Петрівна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Оливко Оксана Андріївна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Тибінь Анатолій Михайлович

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Федірко Михайло Миколайович

Кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу

Баглей Ростислав Романович

Кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу

Братко Олександра Семенівна

Кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу

Заячковська Галина Адамівна

Кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу

Мельник Юлія Віталіївна

Кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу

Турчин Люба Ярославівна

Кафедра міжнародної економіки

Гродський Сергій Вікторович

Кафедра міжнародної економіки

Колінець Леся Богданівна

Кафедра міжнародної економіки

Кривоус Віталій Богданович

Кафедра міжнародної економіки

Лизун Марія Володимирівна

Кафедра міжнародної економіки

Ліфанова Павліна Олексіївна

Кафедра міжнародної економіки

Ліщинський Ігор Орестович

Кафедра міжнародної економіки, маркетингу і менеджменту ІФННІМ

Пробоїв Ольга Анатоліївна

Кафедра міжнародної економіки, маркетингу і менеджменту ІФННІМ

Свірський Володимир Степанович

Кафедра міжнародної інформації

Віцентій Віталій Миронович

Кафедра німецької мови

Вовчанська Світлана Іванівна

Кафедра німецької мови

Вустич Ольга Омелянівна

Кафедра німецької мови

Кузів Марія Зіновіївна

Кафедра німецької мови

Полигач Ірина Осипівна

Кафедра німецької мови

Цяпа Андрій Григорович

Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг

Адамик Оксана Василівна

Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг

Бенько Ірина Дмитрівна

Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг

Бурденюк Тарас Григорович

Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг

Лучко Михайло Романович

Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг

Мельник Наталія Геннадіївна

Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг

Сисюк Світлана Василівна

Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг

Хом'якова Катерина Борисівна

Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг

Штимер Леся Тарасівна

Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу

Белова Ірина Михайлівна

Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу

Забчук Володимир Дмитрович

Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу

Завитій Ольга Петрівна

Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу

Литвин Руслана Павлівна

Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу

Пархомець Микола Кирилович

Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу

Пуцентейло Петро Романович

Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу

Спільник Ірина Володимирівна

Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу

Уніят Людмила Миколаївна

Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу

Ярощук Олексій Вікторович

Кафедра обліку та фінансів ІФННІМ

Алексеєнко Людмила Михайлівна

Кафедра обліку у виробничій сфері

Галещук Світлана Михайлівна

Кафедра обліку у виробничій сфері

Денчук Павло Никифорович

Кафедра обліку у виробничій сфері

Івасечко Уляна Вікторівна

Кафедра обліку у виробничій сфері

Мельничук Інна Василівна

Кафедра обліку у виробничій сфері

Мужевич Наталія Володимирівна

Кафедра обліку у виробничій сфері

Назарова Ірина Ярославівна

Кафедра обліку у виробничій сфері

Римар Галина Адамівна

Кафедра обліку у виробничій сфері

Фаріон Володимир Ярославович

Кафедра податків та фіскальної політики

Амбрик Лілія Петрівна

Кафедра податків та фіскальної політики

Бондаренко Євген Петрович

Кафедра податків та фіскальної політики

Василевська Галина Василівна

Кафедра податків та фіскальної політики

Ведашенко Наталія Мефодіївна

Кафедра податків та фіскальної політики

Дмитрів Володимир Ігорович

Кафедра податків та фіскальної політики

Ібрагімов Михайло Раджепович

Кафедра податків та фіскальної політики

Маршалок Тарас Ярославович

Кафедра податків та фіскальної політики

Неділенько Надія Миронівна

Кафедра податків та фіскальної політики

Ткачик Федір Петрович

Кафедра психології та соціальної роботи

Біскуп Віталій Степанович

Кафедра психології та соціальної роботи

Буда Теодозія Йосипівна

Кафедра психології та соціальної роботи

Рудакевич Оксана Мирославівна

Кафедра психології та соціальної роботи

Шаюк Ольга Ярославівна

Кафедра психологічних та педагогічних дисциплін

Русинка Іван Іванович

Кафедра спеціалізованих комп'ютерних cистем

Заставний Олег Михайлович

Кафедра спеціалізованих комп'ютерних cистем

Сегін Андрій Ігорович

Кафедра теорії та історії держави і права

Кравчук Валентина Миколаївна

Кафедра теорії та історії держави і права

Подковенко Тетяна Олександрівна

Кафедра управління персоналом і регіональної економіки

Дяків Ольга Петрівна

Кафедра управління персоналом і регіональної економіки

Кузишин Віра Петрівна

Кафедра управління персоналом і регіональної економіки

Марцінковська Олександра Богданівна

Кафедра управління персоналом і регіональної економіки

Пушкар Зоряна Михайлівна

Кафедра управління персоналом і регіональної економіки

Файфура Василь Васильович

Кафедра управління персоналом і регіональної економіки

Шушпанов Дмитро Георгійович

Кафедра фізичної культури

Андрощук Микола Миколайович

Кафедра фізичної культури і спорту

Небесний Володимир Романович

Кафедра фізичної культури і спорту

Яковів Василь Іванович

Кафедра філософії та політології

Гурик Мирослава Іванівна

Кафедра філософії та політології

Рудакевич Олег Михайлович

Кафедра фінанси і кредит ВННІЕ

Погріщук Галина Борисівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Булавинець Вікторія Михайлівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Горин Володимир Петрович

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Гупаловська Мирослава Богданівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Дем'янишин Василь Григорович

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Дерлиця Андрій Юрійович

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Квасниця Оксана Василівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Клапків Юрій Михайлович

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Коваль Світлана Любомирівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Коломийчук Наталія Михайлівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Малиняк Богдан Степанович

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Мокрицька Анна Богданівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Сидор Ірина Петрівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Соколовська Галя Іванівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Тріпак Мар'ян Миколайович

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Тулай Оксана Іванівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Ясеновська Тетяна Богданівна

Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування

Гуцал Ігор Степанович

Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування

Мартинюк Віталій Васильович

Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування

Островська Галина Йосипівна

Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування

Перевознюк Віталіна Вікторівна

Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування

Шабдінова Ірина Богданівна

Кафедра фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності

Зайцева-Калаур Інна В'ячеславівна

Кафедра фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності

Михальчук Надія Михайлівна

Кафедра фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності

Москалюк Надія Богданівна

Кафедра фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності

Олійничук Олександра Іванівна

Кафедра фундаментальних та спеціальних дисциплін ЧННІПБ

Бугель Юлія Володимирівна

Кафедра цивільного права і процесу

Калаур Іван Романович

Кафедра цивільного права і процесу

Слома Валентина Миколаївна

Кафедра цивільного права і процесу

Труфанова Юлія Владиславівна

Кафедра цивільного права та процесу

Гупаловська Оксана Богданівна

Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Камінська Ольга Михайлівна

Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Стецюк Світлана Василівна

Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Тимчук Олександр Йосипович

Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Шашкевич Олександр Любомирович

Коледж ЧІПБ

Бестанчук Ольга Володимирівна

Консультаційний центр з вивчення іноземних мов

Лужецька Ольга Богданівна

Корпус № 5

Соловенюк Галина Андріївна

Корпус №12

Грещук Надія Григорівна

Лабораторія електронного документообігу та обслуговування інформаційних систем

Басара Наталія Дмитрівна

Лабораторія персональних комп'ютерів

Крива Галина Мирославівна

Лабораторія по ремонту та обслуговуванню комп'ютерної техніки

Івасьєв Володимир Степанович

Лабораторія розробки та підтримки програмного забезпечення

Лисенко Олександр Олексійович

навчальна криміналістична лабораторія

Головецький Михайло Олексійович

Навчальна лабораторія економічної кібернетики

Сосульський Іван Михайлович

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій

Грицьків Андрій Васильович

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій

Десятнюк Оксана Миронівна

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій

Питель Святослав Васильович

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина

Нагара Марина Борисівна

Науковий журнал Світ фінансів

Коваль Віктор Володимирович

Науковий журнал Світ фінансів

Максимчак Богдана Володимирівна

Ректорат

Адамів Олег Петрович

Ректорат

Вербанюк Оксана Василівна

Ректорат

Русенко Ярослав Григорович

Ректорат

Чемна Ольга Ігорівна

Санаторій профілакторій

Горшко Надія Михайлівна

Сектор організаційно-масової роботи

Джуровська Леся Володимирівна

Служба охорони

Олійник Оксана Володимирівна

 

                             Користувачі-студенти, що заборгували літературу

                                         cтаном на 01.12.2016.

 

ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03040101, Правознавство, ПРвнт-21

Воробець Олександр Васильович

ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03040101, Правознавство, ПРвнт-21

Пік Мар`яна Андріївна

ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03040101, Правознавство, ПРвнт-21

Псюк Юлія Володимирівна

ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03040101, Правознавство, ПРвнт-21

Феркалюк Анатолій Васильович

ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03050401, Економіка підприємства, ЕПвнт-21

Кусяк Дмитро Сергійович

ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03050401, Економіка підприємства, ЕПвнт-21

Соляннікова Вікторія Сергіївна

ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03050401, Економіка підприємства, ЕПвнт-21

Фенканін Марія Петрівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21

Сипкіна Надія Павлівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-31

Бербелицька Ірина Андріївна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-31

Зарічна Тетяна Андріївна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-31

Лихолат Неля Ігорівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-31

Сусла Михайло Володимирович

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-31

Чарторинський Ярослав Володимирович

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-31

Шевчук Оксана Олегівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.05010201, Обслуговування комп'ютерних систем і мереж, ОКСМт-22

Стецько Василь Миколайович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-21

Бова Ганна Анатоліївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-21

Рондюк Вікторія Олегівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-21

Стадник Віра Андріївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-31

Гуня Ольга Іванівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-31

Комінко Галина Миколаївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-31

Паращук Назарій Миколайович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-31

Нкуму Абеге Інмакулада

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-21

Бардин Олег Ярославович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-31

Абрамик Степан Павлович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-31

Вільчинська Юлія Орестівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-31

Павлюк Сергій Михайлович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-31

Роговський Віктор Васильович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-41

Сковрон Ярина Михайлівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Світова економіка і міжнародне право, МЕСЕ-21

Чушенко Віталій Юрійович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-31

Данилюк Анна Олегівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41

Лазар Софія Романівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41

Мурашова Галина Ігорівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41

Урбан Надія Ігорівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21

Баран Софія Олегівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21

Малашевська Олександра Олександрівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21

Николайчук Максим Гнатович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-31

Гетьман Тетяна Ігорівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-31

Новікова Олександра Євгеніївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-31

Тівон Андрій Богданович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-31

Швиряєва Діана Олегівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21

Антонюк Надія Володимирівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21

Долгачова Марія Романівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21

Дудка Дмитро Васильович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-31

Боднар Світлана Ігорівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Туризм, Т-41

Гарасимчук Дмитро Ігорович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-21

Бутковський Дмитро Володимирович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-21

Середа Діана Олександрівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-42

Спяк Анна Мирославівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-42

Флентей Соломія Олегівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 8.03050701, Міжнародний маркетинг, МУНм-21

Рикуник Тетяна Василівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 8.03050701, Міжнародний маркетинг, МУНм-21

Хриплива Вікторія Василівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гарилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-31

Чорна Анастасія Анатоліївна

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030504, Оцінка землі і нерухомого майна, ЕОЗМ-31

Дідилівський Олександр Валерійович

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030509, Облік і правове забезпечення агропромислового виробництва, ОПЗ-31

Перстенак Надія Богданівна

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030601, Менеджмент і правове забезпечення АПВ, МПЗ-21

Ролдич Андрій Геннадійович

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030601, Менеджмент природокористування та економіка довкілля, МПЕД-31

Іванчук Христина Іванівна

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, ОПЗ -31

Мельничук Дарія Андріївна

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Управління банківською справою, ФБСм-12

Когут Микола Васильович

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-21

Періг Анастасія Андріївна

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-31

Гнатів Ольга Віталіївна

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-31

Корвач Ігор Володимирович

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-31

Михайлів Андрій Васильович

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-31

Ференц Назарій Юрійович

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-32

Борисяк Михайло Миколайович

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-32

Гаврилюк Росіна Володимирівна

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-32

Мосійчук Іван Ігорович

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-32

Попович Тетяна Володимирівна

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-41

Бернатович Василь Володимирович

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-41

Скакальська Галина Сергіївна

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 8.03050802, Банківський менеджмент, ФБСм-22

Польова Соломія Михайлівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-21

Війтик Юлія Володимирівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-22

Андрійчук Анастасія Ігорівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-31

Павлюк Юрій Ігорович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-43

Довгаль Богдан Володимирович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-43

Замійська Вероніка Вікторівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ЕПТБД-31

Стельмах Богдан Юрійович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ЕПТБД-31

Шихевич Юрій Олегович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-21

Ковальська Марія Петрівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-21

Панько Євген Ігорович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-22

Гинда Валерій Васильович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-22

Олійник Марія Михайлівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-32

Кавецька Яна-Марія Юріївна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-41

Біняшевський Андрій Петрович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-41

Назаревич Назарій Юрійович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42

Кулініч Анастасія Сергіївна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42

Мачута Тетяна Петрівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42

Стреніцька Юлія Олегівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42

Чорняк Тарас Русланович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-31

Зорій Вікторія Віталіївна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-31

Сиротюк Назар Васильович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-31

Сьорак Марія Миколаївна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-31

Шипка Христина Богданівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-41

Гиряк Мар'яна Романівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 8.03050501, Управління персоналом, УПЕПм-22

Кічун Тетяна Петрівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 8.03050501, Управління персоналом, УПЕПм-22

Федорук Валентин Юрійович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.030502, Економічна кібернетика, ЕК-21

Пасічник Богдан Андрійович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.030502, Економічна кібернетика, ЕК-31

Данилюк Андрій Сергійович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-21

Понзель Олександр Іванович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-22

Івасів Володимир Антонович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-22

Щирба Зоряна Володимирівна

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-31

Зубрецький Тарас Андрійович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-32

Волянський Андрій Ігорович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-21

Лизуник Андрій Іванович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-22

Чхайло Анатолій Анатолійович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-22

Шпінталь Юлія Михайлівна

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-32

Грубель Ігор Васильович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 8.18010013, Управління проектами, УПм-21

Шкорупа Іван Васильович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 8.18010013, Управління проектами, УПм-51

Прус Володимир Євгенович

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Економічна експертиза, ОЕЕм-11

Перхалюк Діана Петрівна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Міжнародний облік, ОМОм-11

Цахнев Владислав Юрійович

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік і оподаткування підприємницької діяльності, ОПДс-11

Семенюк Антон Анатолійович

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і аудит у промисловості, ОП-41

Липка Олеся Михайлівна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і аудит у промисловості, ОП-42

Миськів Михайло Володимирович

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і контроль в державному секторі економіки, ОДС-31

Заєць Ірина Олегівна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і контроль в державному секторі економіки, ОДС-31

Іржицький Михайло Михайлович

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік, контроль та правове забезпечення в бюджетній сфері, ОБС-41

Горобець Юлія Анатоліївна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 8.03050901, Облік і правове забезпечення підприємницької діяльності, ОПДм-21

Механіч Максим Олегович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-21

Венгриняк Анатолій Володимирович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-21

Козенко Мар'ян Богданович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-21

Мельник Дмитро Миколайович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-21

Яковлева Олеся Олександрівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-31

Поглод Мар'яна Ігорівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-41

Вовчок Інна Ігорівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-41

Ярославська Мар'яна Володимирівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-21

Вересюк Вікторія Тарасівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-31

Жак Петро Олегович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-33

Степанчак Софія Ігорівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-41

Горнушкіна Наталія Олексіївна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-41

Деревницька Соломія Олексіївна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-41

Музичук Наталія Миколаївна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-43

Варданян Ваган Вачаганович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-43

Сергєєва Тетяна Олександрівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-43

Чипинюк Анастасія Ігорівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси суб’єктів господарювання, ФСГ-31

Мартюк Оксана Євгенівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Веселий Остап Ігорович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Дубчак Інна Богданівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Кулініч Микола Олегович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Підгірна Соломія Володимирівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Скарбек Віталій Ігорович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-31

Лебедик Петро Петрович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-31

Мещерякова Марія Сергіївна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-31

Савіцька Світлана Миколаївна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-31

Худик Дмитро Іванович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-32

Антошин Євгеній Русланович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-42

Рябоконь Олена Юріївна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-43

Луцик Віталій Володимирович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-44

Будняк Дмитро Васильович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-44

Кравчишин Віктор Іванович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-44

Хом'як Ірина Ярославівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 8.03050801, Митне адміністрування і контроль, ФМОм-21

Панько Тетяна Ігорівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 8.03050801, Управління фінансами домогосподарств, ФДГм-21

Демчук Тетяна Володимирівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 8.03050801, Управління фінансами суб'єктів господарювання, ФСГм-21

Бабій Христина Ігорівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 8.03050801, Управління фінансами суб'єктів господарювання, ФСГм-21

Бригідир Надія Зеновіївна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 8.03050803, Фіскальне адміністрування, ФОАм-21

Мудрий Тарас Петрович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПРм-13

Дранчук Лідія Миколаївна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПРм-13

Сирко Уляна Петрівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-21

Банадига Ірина Володимирівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-21

Потерайко Богдан Андрійович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-22

Данилович Володимир Михайлович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-41

Кіт Андрій Миколайович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-41

Магула Неля Миколаївна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-12

Варварин Розалія Романівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-21

Вовчук Андрій Борисович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-21

Сосін Олена Сергіївна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-43

Ониськів Андрій Сергійович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-43

Тарасюк Роман Олександрович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 8.02010501, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІДм-21

Дубенська Оксана Михайлівна