Читачі, що заборгували літературу

                               

                           Користувачі-співробітники, що заборгували літературу

                                                  cтаном на 01.04.2017

Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Васильків Олена В'ячеславівна

Відділ міжнародного співробітництва

Демченко Галина Михайлівна

Відділ міжнародного співробітництва

Козар Зіновія Богданівна

Відділ міжнародного співробітництва

Косовський Василь Петрович

відділ післядипломної освіти та підвищення кваліфікації

Нікулішена Галина Михайлівна

відділ післядипломної освіти та підвищення кваліфікації

Цаволик Галина Петрівна

Відділ постачання

Кульчицький Василь Ярославович

Відділ ремонтно-будівельних робіт

Гуменюк Ольга Богданівна

Вінницький навчально-науковий інститут економіки

Погріщук Борис Васильович

група ведення документації зі студентського складу

Счастна Галина Валентинівна

група ведення документації зі студентського складу

Яковів Оксана Богданівна

група оперативного супроводження навчального процесу

Буковська Любов Володимирівна

Гуртожиток №5

Вовк Ярослава Володимирівна

Гуртожиток №5

Сухоставська Зоряна Григорівна

Загальноуніверситетська навчальна компютерна лабораторія

Домбровський Михайло Збишекович

Івано-франківський навчально-науковий інститут менеджменту

Ляхович Галина Іванівна

Кафедра англійської мови для ЗЕД

Авраменко Наталія Володимирівна

Кафедра аудиту, ревізії та аналізу

Бречко Олександр Володимирович

Кафедра аудиту, ревізії та аналізу

Годованець Олександр Віталійович

Кафедра аудиту, ревізії та аналізу

Костецький Ярослав Іванович

Кафедра аудиту, ревізії та аналізу

Михайлишин Надія Петрівна

Кафедра аудиту, ревізії та аналізу

Пушкар Михайло Семенович

Кафедра аудиту, ревізії та аналізу

Чорний Володимир Степанович

Кафедра аудиту, ревізії та аналізу

Щирба Маркіян Теодорович

Кафедра банківського менеджменту та обліку

Андрушків Тарас Ігорович

Кафедра банківського менеджменту та обліку

Луців Богдан Любомирович

Кафедра банківського менеджменту та обліку

Спяк Галина Іванівна

Кафедра банківського менеджменту та обліку

Ткачук Василь Онуфрійович

Кафедра банківського менеджменту та обліку

Якобчук Людмила Петрівна

Кафедра банківської справи

Іващук Ольга Олегівна

Кафедра банківської справи

Левченко Роксолана Володимирівна

Кафедра банківської справи

Малахова Олена Леонідівна

Кафедра банківської справи

Метлушко Ольга Володимирівна

Кафедра банківської справи

Сороківська Зоряна Казимирівна

Кафедра державного і муніципального управління

Васіна Алла Юріївна

Кафедра державного і муніципального управління

Ціщик Наталія Володимирівна

Кафедра ділової комунікації та організаційної поведінки

Федорова Інеса Анатоліївна

Кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства

Гомотюк Оксана Євгенівна

Кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства

Марків Інна Степанівна

Кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства

Щербяк Юрій Адамович

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Бойчик Ірина Михайлівна

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Вашків Олександр Павлович

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Гринчуцький Валерій Іванович

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Насінник Володимир Збігневич

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Сарай Наталія Ізидорівна

Кафедра економіки підприємств і корпорацій

Стец Ірина Іванівна

Кафедра економіко-математичних методів

Алілуйко Андрій Миколайович

Кафедра економіко-математичних методів

Гаврилюк Наталія Василівна

Кафедра економіко-математичних методів

Кармелюк Ганна Іванівна

Кафедра економіко-математичних методів

Лесик Оксана Федорівна

Кафедра економіко-математичних методів

Мартинюк Олеся Миронівна

Кафедра економіко-математичних методів

Мачула Леся Омелянівна

Кафедра економіко-математичних методів

Пласконь Світлана Андріївна

Кафедра економіко-математичних методів

Сенів Галина Василівна

Кафедра економіко-математичних методів

Хома-Могильська Світлана Григорівна

Кафедра економічної кібернетики та інформатики

Буяк Леся Михайлівна

Кафедра економічної кібернетики та інформатики

Муравський Василь Володимирович

Кафедра економічної кібернетики та інформатики

Хома Надія Григорівна

Кафедра економічної теорії

Длугопольський Олександр Володимирович

Кафедра економічної теорії

Івашук Юрій Петрович

Кафедра економічної теорії

Карп Ірина Миколаївна

Кафедра економічної теорії

Лотиш Оксана Ярославівна

Кафедра економічної теорії

Родіонова Лариса Андріївна

Кафедра економічної теорії

Фаріон Михайлина Михайлівна

Кафедра економічної теорії

Чирак Микола Володимирович

Кафедра економічної теорії

Шиманська Оксана Петрівна

Кафедра іноземних мов (декретна відпустка)

Креденець Надія Ярославівна

Кафедра іноземних мов для зовнішньоекономічної діяльності

Чубатий Євген Маркіянович

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Бєлінська Ірина Дем'янівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Білогорка Ліліана Володимирівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Боднар Ольга Богданівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Борсук Людмила Франківна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Буйняк Наталія Богданівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Грегоращук Юлія Володимирівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Кошіль Наталія Євгенівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Крайняк Людмила Костянтинівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Лиса Наталія Степанівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Ничко Оксана Яромирівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Рибачок Світлана Михайлівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Рибіна Наталія Вікторівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Собецька Наталія Володимирівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Стецько Ірина Іванівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Сушко Зоряна Степанівна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Шилінська Інна Феодосіївна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Штохман Лілія Миколаївна

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації

Юрчишин Тетяна Василівна

Кафедра інформаційно- обчислювальних систем і управління

Васильків Надія Михайлівна

Кафедра інформаційно- обчислювальних систем і управління

Сапожник Григорій Вікторович

Кафедра інформаційно- обчислювальних систем і управління

Саченко Анатолій Олексійович

Кафедра комп'ютерних наук

Боднар Дмитро Ількович

Кафедра комп'ютерних наук

Козак Олександра Леонідівна

Кафедра комп'ютерних наук

Піговський Юрій Романович

Кафедра комп'ютерних наук

Сирник Олег Йосипович

Кафедра комп'ютерних наук

Шпінталь Михайло Ярославович

Кафедра комп'ютерної інженерії

Березький Олег Миколайович

Кафедра комп'ютерної інженерії

Ігнатєв Ігор Васильович

Кафедра комп'ютерної інженерії

Мельник Григорій Миколайович

Кафедра конституційного, адміністративного та фінансового права

Берчак Софія Петрівна

Кафедра конституційного, адміністративного та фінансового права

Наулік Наталія Степанівна

Кафедра кримінального права та процесу

Чудик Наталія Олегівна

Кафедра кримінального права та процесу

Яремко Оксана Михайлівна

Кафедра менеджменту

Білинська Уляна Володимирівна

Кафедра менеджменту

Макарова Ірина Іванівна

Кафедра менеджменту біоресурсів і природокористування

Буряк Микола Васильович

Кафедра менеджменту біоресурсів і природокористування

Гевко Роман Богданович

Кафедра менеджменту біоресурсів і природокористування

Пиріг Галина Ігорівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Аношина Наталія Едуардівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Апостолюк Оксана Зіновіївна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Демків Ірина Олегівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Дудкіна Олена Павлівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Желюк Тетяна Леонтіївна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Жуковська Аліна Юріївна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Кривокульська Наталія Михайлівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Круп'як Лідія Богданівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Лабатюк Надія Іванівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Овсянюк-Бердадіна Олександра Федорівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Попович Тамара Миколаївна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Скочиляс Світлана Мирославівна

Кафедра менеджменту та публічного управління

Сорока Тетяна Миколаївна

Кафедра міжнародних економічних відносин і міжнародної інформації

Дем'янюк Ольга Борисівна

Кафедра міжнародних економічних відносин і міжнародної інформації

Ляшенко Оксана Миколаївна

Кафедра міжнародних економічних відносин і міжнародної інформації

Федоронько Наталія Іванівна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Вовк Світлана Володимирівна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Волошин Тетяна Андріївна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Гугул Оксана Ярославівна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Даниленко-Кульчицька Вікторія Анатоліївна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Калінічук Надія Степанівна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Камінський Богдан Адамович

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Крамарчук Світлана Петрівна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Оливко Оксана Андріївна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Смачило Ірина Ігорівна

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Тибінь Анатолій Михайлович

Кафедра міжнародного бізнесу і туризму

Федірко Михайло Миколайович

Кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу

Баглей Ростислав Романович

Кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу

Заячковська Галина Адамівна

Кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу

Турчин Люба Ярославівна

Кафедра міжнародної економіки

Колінець Леся Богданівна

Кафедра міжнародної економіки

Кривоус Віталій Богданович

Кафедра міжнародної економіки

Куриляк Віталіна Євгенівна

Кафедра міжнародної економіки

Лизун Марія Володимирівна

Кафедра міжнародної економіки

Ліфанова Павліна Олексіївна

Кафедра міжнародної економіки

Ліщинський Ігор Орестович

Кафедра міжнародної економіки

Рожко Алла Олександрівна

Кафедра міжнародної економіки

Смалюк Галина Федорівна

Кафедра міжнародної економіки, маркетингу і менеджменту ІФННІМ

Пробоїв Ольга Анатоліївна

Кафедра міжнародної економіки, маркетингу і менеджменту ІФННІМ

Свірський Володимир Степанович

Кафедра міжнародної інформації

Віцентій Віталій Миронович

Кафедра німецької мови

Бичок Алла Володимирівна

Кафедра німецької мови

Вовчанська Світлана Іванівна

Кафедра німецької мови

Ковальчук Любов Олександрівна

Кафедра німецької мови

Козак Тетяна Богданівна

Кафедра німецької мови

Кузів Марія Зіновіївна

Кафедра німецької мови

Паничок Тетяна Ярославівна

Кафедра німецької мови

Полигач Ірина Осипівна

Кафедра німецької мови

Цяпа Андрій Григорович

Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг

Адамик Оксана Василівна

Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг

Бурденюк Тарас Григорович

Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг

Лучко Михайло Романович

Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг

Мельник Наталія Геннадіївна

Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг

Рожелюк Вікторія Миколаївна

Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг

Сисюк Світлана Василівна

Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу

Гуменюк Олена Олексіївна

Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу

Завитій Ольга Петрівна

Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу

Литвин Руслана Павлівна

Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу

Уніят Людмила Миколаївна

Кафедра обліку та фінансів ІФННІМ

Алексеєнко Людмила Михайлівна

Кафедра обліку у виробничій сфері

Галещук Світлана Михайлівна

Кафедра обліку у виробничій сфері

Денчук Павло Никифорович

Кафедра обліку у виробничій сфері

Мельничук Інна Василівна

Кафедра обліку у виробничій сфері

Мужевич Наталія Володимирівна

Кафедра обліку у виробничій сфері

Муравський Володимир Васильович

Кафедра обліку у виробничій сфері

Назарова Ірина Ярославівна

Кафедра обліку у виробничій сфері

Римар Галина Адамівна

Кафедра податків та фіскальної політики

Амбрик Лілія Петрівна

Кафедра податків та фіскальної політики

Бондаренко Євген Петрович

Кафедра податків та фіскальної політики

Ведашенко Наталія Мефодіївна

Кафедра податків та фіскальної політики

Герчаківський Святослав Дем'янович

Кафедра податків та фіскальної політики

Ібрагімов Михайло Раджепович

Кафедра податків та фіскальної політики

Луцик Анатолій Ігорович

Кафедра податків та фіскальної політики

Маршалок Тарас Ярославович

Кафедра податків та фіскальної політики

Неділенько Надія Миронівна

Кафедра податків та фіскальної політики

Ткачик Федір Петрович

Кафедра психології та соціальної роботи

Бугерко Ярослава Миколаївна

Кафедра психології та соціальної роботи

Буда Теодозія Йосипівна

Кафедра психології та соціальної роботи

Надвинична Тетяна Лонгінівна

Кафедра психології та соціальної роботи

Рудакевич Оксана Мирославівна

Кафедра психології та соціальної роботи

Шаюк Ольга Ярославівна

Кафедра психологічних та педагогічних дисциплін

Лукащук-Федик Світлана Володимирівна

Кафедра психологічних та педагогічних дисциплін

Русинка Іван Іванович

Кафедра спеціалізованих комп'ютерних cистем

Заставний Олег Михайлович

Кафедра спеціалізованих комп'ютерних cистем

Сегін Андрій Ігорович

Кафедра теорії та історії держави і права

Баран Анжеліка Володимирівна

Кафедра теорії та історії держави і права

Кравчук Валентина Миколаївна

Кафедра управління персоналом і регіональної економіки

Дяків Ольга Петрівна

Кафедра управління персоналом і регіональної економіки

Марцінковська Олександра Богданівна

Кафедра управління персоналом і регіональної економіки

Ткач Дмитро Володимирович

Кафедра управління персоналом і регіональної економіки

Файфура Василь Васильович

Кафедра управління персоналом і регіональної економіки

Шушпанов Дмитро Георгійович

Кафедра фізичної культури

Андрощук Микола Миколайович

Кафедра фізичної культури і спорту

Небесний Володимир Романович

Кафедра фізичної культури і спорту

Яковів Василь Іванович

Кафедра філософії та політології

Гончарук Тетяна Вікторівна

Кафедра філософії та політології

Гурик Мирослава Іванівна

Кафедра філософії та політології

Рудакевич Олег Михайлович

Кафедра фінанси і кредит ВННІЕ

Погріщук Галина Борисівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Булавинець Вікторія Михайлівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Горин Володимир Петрович

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Гупаловська Мирослава Богданівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Дем'янишин Василь Григорович

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Дем'янюк Антоніна Вікторівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Дерлиця Андрій Юрійович

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Квасниця Оксана Василівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Клапків Юрій Михайлович

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Коваль Світлана Любомирівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Коломийчук Наталія Михайлівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Малиняк Богдан Степанович

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Машко Андрій Іванович

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Мокрицька Анна Богданівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Русін Віктор Миколайович

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Соколовська Галя Іванівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Стоян Віра Іванівна

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Тріпак Мар'ян Миколайович

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія

Ясеновська Тетяна Богданівна

Кафедра фінансів ім. С.І.Юрія

Круп'як Ірина Йосипівна

Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування

Гуцал Ігор Степанович

Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування

Кнейслер Ольга Володимирівна

Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування

Костецький Володимир Володимирович

Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування

Лубкей Надія Петрівна

Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування

Налукова Наталія Ігорівна

Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування

Островська Галина Йосипівна

Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування

Шабдінова Ірина Богданівна

Кафедра фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності

Зайцева-Калаур Інна В'ячеславівна

Кафедра фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності

Карапетян Ольга Михайлівна

Кафедра фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності

Колесніков Андрій Павлович

Кафедра фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності

Михальчук Надія Михайлівна

Кафедра фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності

Москалюк Надія Богданівна

Кафедра фундаментальних та спеціальних дисциплін ЧННІПБ

Бугель Юлія Володимирівна

Кафедра фундаментальних та спеціальних дисциплін ЧННІПБ

Довбуш Андрій Васильович

Кафедра цивільного права і процесу

Бутрин-Бока Наталія Степанівна

Кафедра цивільного права і процесу

Калаур Іван Романович

Кафедра цивільного права і процесу

Слома Валентина Миколаївна

Кафедра цивільного права та процесу

Гупаловська Оксана Богданівна

Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Гурневич Борис Михайлович

Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Камінська Ольга Михайлівна

Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Стецюк Світлана Василівна

Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Тимчук Олександр Йосипович

Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Шашкевич Олександр Любомирович

Коледж ЧІПБ

Бестанчук Ольга Володимирівна

Консультаційний центр з вивчення іноземних мов

Бек Галина Миронівна

Консультаційний центр з вивчення іноземних мов

Лужецька Ольга Богданівна

Корпус № 5

Соловенюк Галина Андріївна

Лабораторія електронного документообігу та обслуговування інформаційних систем

Басара Наталія Дмитрівна

Лабораторія персональних комп'ютерів

Крива Галина Мирославівна

Лабораторія по ремонту та обслуговуванню комп'ютерної техніки

Івасьєв Володимир Степанович

Лабораторія психологічної служби

Білик Ірина Василівна

Лабораторія розробки та підтримки програмного забезпечення

Лисенко Олександр Олексійович

Навчальна лабораторія економічної кібернетики

Сосульський Іван Михайлович

Навчально-методичний відділ

Надвиничний Сергій Анатолійович

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій

Грицьків Андрій Васильович

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій

Десятнюк Оксана Миронівна

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій

Питель Святослав Васильович

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина

Нагара Марина Борисівна

Науковий журнал Світ фінансів

Коваль Віктор Володимирович

Науковий журнал Світ фінансів

Максимчак Богдана Володимирівна

Науково-дослідний інститут інноваційного розвитку та державотворення

Горлачук Олексій Анатолійович

підготовче відділення для іноземних громадян

Янкова Тетяна Миколаївна

Ректорат

Адамів Олег Петрович

Ректорат

Русенко Ярослав Григорович

Ректорат

Фіалка Василь Йосипович

Ректорат

Чемна Ольга Ігорівна

Санаторій профілакторій

Горшко Надія Михайлівна

Сектор організаційно-масової роботи

Джуровська Леся Володимирівна

Факультет банківського бізнесу

Адамик Богдан Петрович

Факультет банківського бізнесу

Біда Валентина Всеволодівна

Факультет економіки і управління

Бородач Ірина Степанівна

Факультет економіки і управління

Островерхов Віктор Михайлович

Факультет економіки і управління

Стасів Оксана Євгенівна

Факультет комп'ютерних інформаційних технологій

Дивак Микола Петрович

Факультет обліку і аудиту

Панасюк Валентина Миколаївна

Факультет обліку і аудиту

Шпак Оксана Василівна

Факультет фінансів

Кізима Андрій Ярославович

Центр інформаційних технологій

Возняк Сергій Іванович

Центр підготовки магістрів державної служби

Гульовата Олександра Казимирівна

Центр підготовки магістрів державної служби

Іващук Олег Тимофійович

Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Шаманська Надія Володимирівна

Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу

Возьний Володимир Іванович

Юридичний відділ

Фрончко Володимир Вікторович

                           

                           Користувачі-студенти, що заборгували літературу

                                                  cтаном на 01.04.2017

ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03040101, Правознавство, ПРвнт-21

Крушельницька Соломія Володимирівна

ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03040101, Правознавство, ПРвнт-31

Галицька Наталія Олегівна

ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03050401, Економіка підприємства, ЕПвнт

Гірська Софія Богданівна

ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03050401, Економіка підприємства, ЕПвнт-21

Кусяк Дмитро Сергійович

ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03050401, Економіка підприємства, ЕПвнт-21

Фенканін Марія Петрівна

ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКвнт-21

Дохват Вероніка Михайлівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСт-12

Зеневич Настасія Сергіївна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСт-12

Лисиканич Ірина Богданівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-11

Коваль Владислав Володимирович

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-11

Колодко Вікторія Олександрівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-12

Андрунців Володимир Романович

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-12

Гумницька Неля Ігорівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-12

Катрун Катерина Богданівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-12

Козак Богдан Олегович

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21

Гуменюк Оксана Романівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21

Дереворіз Андрій Андрійович

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21

Дичка Ладіслав Борисович

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21

Зазуляк Анастасія Василівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21

Мисько Микола Михайлович

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21

Сушко Аліна Олегівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21

Угрин Марія-Вікторія Степанівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21

Яворський Владислав Вікторович

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-21

Заверуха Анастасія Іванівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-21

Качуровський Орест Петрович

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-21

Щербата Оксана Богданівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-32

Батрин Марія Ігорівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-32

Березко Ольга Петрівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03060101, Організація виробництва, ОВт-21

Дідик Вікторія Віталіївна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03060101, Організація виробництва, ОВт-21

Комар Вікторія Сергіївна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03060101, Організація виробництва, ОВт-21

Сохацька Анастасія Олександрівна

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.05010201, Обслуговування комп'ютерних систем і мереж, ОКСМт-21

Криштофор Олег Олегович

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.05010201, Обслуговування комп'ютерних систем і мереж, ОКСМт-21

Мариненко Руслан Олексійович

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.05010201, Обслуговування комп'ютерних систем і мереж, ОКСМт-21

Піган Олег Андрійович

ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.05010201, Обслуговування комп'ютерних систем і мереж, ОКСМт-22

Цюприк Мирослав Петрович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11

Гаврилишин Тарас Ярославович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11

Заблоцька Ірина Андріївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11

Маткарімова Сайора

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11

Медвідь Наталія Олександрівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11

Николин Іванна Павлівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11

Олійник Олена Ігорівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11

Пелешок Христина Ігорівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11

Підлісна Людмила Олександрівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11

Репушка Вероніка Миколаївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11

Фуцяк Владислав Михайлович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 055, Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, МВСК-11

Кутузова Дарія Сергіївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 056, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-11

Клапчук Валентина Андріївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 056, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-11

Кучер Ольга Валеріївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11

Барська Галина Іванівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11

Бойко Вікторія Олегівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11

Кадіров Рустам Абдусаломович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11

Кім Анастасія Олександрівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11

Оливко Діана Василівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11

Приймич Андрій Павлович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11

Сахарлєнко Тетяна Сергіївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11

Стельмах Яніна Ігорівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11

Тиш Тетяна Василівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11

Ярчук Максим Мирославович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12

Васько Антон Ярославович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12

Монастирський Василь Володимирович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12

Нечипорук Юлія Ігорівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12

Фенц Світлана Михайлівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 075, Маркетинг, МАРКм-11

Бутусов Михайло Олександрович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 075, Маркетинг, МАРКм-11

Мойсей Юрій Віталійович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 122, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, КНа-11

Сейді Майо Абдул-Азіл Сепа

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 242, Туризм, Т-11

Березюк Мар`ян Васильович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 242, Туризм, Т-11

Богоявленський Віталій Вадимович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-21

Рондюк Вікторія Олегівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-31

Гуня Ольга Іванівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-31

Комінко Галина Миколаївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-31

Паращук Назарій Миколайович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-41

Романюк Оксана Сергіївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-31

Нкуму Абеге Інмакулада

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-31

Сімашко Юлія Володимирівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-31

Федорюк Ірина Ігорівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-41

Богатюк Вікторія Андріївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-41

Сенів Тетяна Тарасівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-41

Тихун Карина Олегівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-21

Бардин Олег Ярославович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-21

Барраган Велез Йосуе Ізраел

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-21

Собань Олеся Олександрівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-31

Горайська Ярина Юріївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-41

Гошуляк Андріана Орестівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-41

Кіріясова Юлія Миколаївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-41

Сиваш Михайло Миколайович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Світова економіка і міжнародне право, МЕСЕ-21

Басараба Наталія Павлівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Світова економіка і міжнародне право, МЕСЕ-21

Беднарчук Тетяна Євгеніївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Світова економіка і міжнародне право, МЕСЕ-21

Ковальчук Максим Михайлович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Світова економіка і міжнародне право, МЕСЕ-21

Купільська Діана Романівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Світова економіка і міжнародне право, МЕСЕ-21

Куцевич Юлія Русланівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Світова економіка і міжнародне право, МЕСЕ-21

Микицей Марія Ярославівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-21

Гонта Віктор Сергійович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-31

Данилюк Анна Олегівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-31

Котляр Катерина Андріївна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-31

Стасюк Ірина Ігорівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41

Беркета Катерина Петрівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41

Лазар Софія Романівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41

Мурашова Галина Ігорівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41

Урбан Надія Ігорівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41

Хорошова Юлія Олександрівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21

Баран Софія Олегівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21

Вишнівецький Юрій Васильович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21

Литвин Надія Євгенівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21

Малашевська Олександра Олександрівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21

Молоток Тарас Миколайович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21

Николайчук Максим Гнатович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21

Писанська Вікторія Ярославівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21

Робейко Олександр Дмитрович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21

Чубей Тетяна Володимирівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21

Шпінталь Марія Ярославівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-31

Клап Олена Василівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-31

Тівон Андрій Богданович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-31

Швиряєва Діана Олегівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21

Антонюк Надія Володимирівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21

Гукалюк Соломія Петрівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21

Долгачова Марія Романівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21

Дудка Дмитро Васильович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21

Ковальчук Ольга Олегівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21

Недошитко Христина Романівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21

Онищук Марія Вікторівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21

Труліч Богдан Михайлович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21

Януш Любов Володимирівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-31

Бобир Роман Володимирович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-31

Богдан Майя Ростиславівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-31

Боднар Світлана Ігорівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Туризм, Т-41

Гарасимчук Дмитро Ігорович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-21

Бігун Ірина Михайлівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-21

Бутковський Дмитро Володимирович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-21

Середа Діана Олександрівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-22

Сембай Віталія Вікторівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-42

Спяк Анна Мирославівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-42

Флентей Соломія Олегівна

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 8.18010016, Бізнес-адміністрування, БА-21

Башуцький Роман Богданович

ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гарилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-31

Чорна Анастасія Анатоліївна

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 051, Прикладна економіка, ЕПЕм-11

Назаренко Софія Павлівна

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗ-11

Заклецький Владислав Ігорович

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗ-11

Зубков Іван Анатолійович

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗ-11

Капляр Ірина Борисівна

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗ-11

Ленько Євген Ігорович

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗ-11

Магдюк Валентин Русланович

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗм-12

Феш Микола Ігорович

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 073, Менеджмент природокористування, МПКм-11

Безлисюк Юліана Анатоліївна

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030504, Оцінка землі і нерухомого майна, ЕОЗМ-31

Вітрова Неля Миколаївна

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030509, Облік і правове забезпечення агропромислового виробництва, ОПЗ-21

Нагорняк Олег Петрович

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030509, Облік і правове забезпечення агропромислового виробництва, ОПЗ-31

Вашкевич Олена Михайлівна

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030509, Облік і правове забезпечення агропромислового виробництва, ОПЗ-31

Ленько Марія Петрівна

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030509, Облік і правове забезпечення агропромислового виробництва, ОПЗ-31

Ремизович Тетяна Володимирівна

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030509, Облік і правове забезпечення агропромислового виробництва, ОПЗ-42

Соколовська Наталія Петрівна

ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030601, Менеджмент природокористування та економіка довкілля, МПЕД-31

Іванчук Христина Іванівна

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-11

Жук Руслан Олегович

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-11

Капущак Вадим Юрійович

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-11

Смолій Аліна Володимирівна

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-12

Середа Анна Анатоліївна

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-12

Траска Максим Ярославович

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030501, Економічна теорія, ЕТ-31

Романишин Анастасія Андріївна

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-21

Альбін Адріан Павлович

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-21

Величук Оксана Петрівна

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-31

Базьків Катерина Миколаївна

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-31

Гнатів Ольга Віталіївна

ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-31

Михайлів Андрій Васильович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 051, Економіка та управління підприємством, ЕЕПм-11

Кушина Оксана Ігорівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 051, Економіка та управління підприємством, ЕЕПм-11

Москалюк Інна Миколаївна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 051, Управління персоналом та економіка праці, ЕЕУП-11

Гуменна Ірина Петрівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-11

Жук Тарас Володимирович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-11

Лютенко Павло Володимирович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-11

П`ятківський Роман Володимирович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-12

Бордун Ірина Володимирівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 074, Публічне управління та адміністрування, ПУА-11

Василик Юрій Борисович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 074, Публічне управління та адміністрування, ПУА-11

Клапків Андрій Ігорович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 074, Публічне управління та адміністрування, ПУА-11

Паращак Олег Васильович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 076, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ПТБД-11

Чуба Уляна Юріївна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 076, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ПТБДм-11

Доманюк Яна Олексіївна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 076, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ПТБДм-11

Загвойська Лілія Андріївна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-21

Боднарчук Юлія Ігорівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-21

Війтик Юлія Володимирівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-21

Коргут Марія Борисівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-22

Яремко Дмитро Ігорович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-42

Гуменюк Наталія Василівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-42

Коваль Людмила Ігорівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-42

Коваль Тетяна Володимирівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-42

Табачинська Світлана Петрівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-43

Дарюс Олександр Абдуллайович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-43

Довгаль Богдан Володимирович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-43

Замійська Вероніка Вікторівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ЕПТБД-31

Євтушевич Оксана Анатоліївна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-21

Когут Ігор Романович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-21

Шкобінова Алла Василівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-22

Жураківський Олексій Володимирович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-22

Мельничук Максим Олександрович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-22

Паламарчук Наталія Миколаївна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-31

Гуменний Руслан Олегович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-31

Сирник Віта Іванівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-32

Довгалюк Мар'яна Василівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-32

Кавецька Яна-Марія Юріївна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-41

Біняшевський Андрій Петрович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-41

Стасіна Владислав Андрійович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42

Кулініч Анастасія Сергіївна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42

Мачута Тетяна Петрівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42

Стреніцька Юлія Олегівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42

Чорняк Тарас Русланович

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-21

Головчук Ольга Романівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-21

Жабінська Катерина Ігорівна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-31

Зорій Вікторія Віталіївна

ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-32

Коваль Тетяна Ігорівна

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Економічна кібернетика, ЕК-11

Горбань Сергій Андрійович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Економічна кібернетика, ЕК-11

Домшинський Олег Юрійович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Економічна кібернетика, ЕК-11

Іванішина Ніна Михайлівна

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Інформаційні технології в економіці, ЕІТм-11

Тендериць Руслан Вікторович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Інформаційні технології в економіці, ЕІТс-11

Януш Лариса Ярославівна

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 121, Інженерія програмного забезпечення, ІПЗ-11

Ситник Іван Дмитрович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 122, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, КН-11

Кучерешко Роман Миколайович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 122, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, КН-11

Тіщенко Олександр Андрійович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 122, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, КН-11

Федченко Ольга Євстахіївна

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 122, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, КН-12

Коруна Володимир Юрійович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 123, Комп’ютерна інженерія, КІ-12

Петелько Оксана Любомирівна

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 124, Системний аналіз, СА-11

Ситник Арсен Ігорович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.030502, Економічна кібернетика, ЕК-31

Руцький Сергій Петрович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-21

Бандура Андрій Олександрович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-21

Середа Юрій Іванович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-21

Смерека Віталій Володимирович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-21

Худзік Володимир Федорович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-21

Шкодич Олександр Володимирович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-31

Зубрецький Тарас Андрійович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-32

Волянський Андрій Ігорович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-21

Лизуник Андрій Іванович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-22

Чхайло Анатолій Анатолійович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-22

Шпінталь Юлія Михайлівна

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-32

Грубель Ігор Васильович

ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-32

Машталір Дмитро Андрійович

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Аналіз і аудит бізнесу, ОАБ-11

Буряк Артем Миколайович

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Аналіз і аудит бізнесу, ОАБ-11

Волинська Анастасія Володимирівна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Аналіз і аудит бізнесу, ОАБ-11

Кривенко Роман Аркадійович

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Аналіз і аудит бізнесу, ОАБ-11

Просяловський Олександр Володимирович

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Економічна експертиза, ОЕЕм-11

Перхалюк Діана Петрівна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік і оподаткування підприємницької діяльності, ОПДм-11

Стецюк Ірина Миколаївна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік і оподаткування підприємницької діяльності, ОПДс-11

Семенюк Антон Анатолійович

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і контроль в державному секторі економіки, ОДС-11

Кривцун Зоряна Зеновіївна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11

Горецька Юлія Володимирівна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11

Джунусова Ірина Амантаївна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11

Кваснікевич Вікторія Дмитрівна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11

Мельник Раїса Олександрівна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11

Олешко Христина Григорівна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11

Панчук Ірина Миколаївна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11

Хоміцький Руслан Володимирович

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11

Швець Євген Дмитрович

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Контроль і ревізія, ОКР-41

Баглай Леонід Леонідович

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і аудит у промисловості, ОП-41

Липка Олеся Михайлівна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і контроль в державному секторі економіки, ОДС-31

Заєць Ірина Олегівна

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і контроль в державному секторі економіки, ОДС-31

Ільків Андрій Ігорович

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і контроль в державному секторі економіки, ОДС-31

Іржицький Михайло Михайлович

ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і правове забезпечення підприємницької діяльності, ОПД-32

Гаврилюк Ярина Іванівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-11

Дрозд Віктор Вікторович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-11

Клак Павліна Тарасівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-11

Литвинець Владислав Іванович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-11

Чекман Сергій Васильович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12

Винник Анна Олександрівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12

Дорожко Артем Геннадійович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12

Олексіюк Максим Аркадійович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12

Шевчук Іван Михайлович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування, ФФАм-11

Варварук Андрій Володимирович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування, ФФАм-11

Дмитришин Юлія Володимирівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування, ФФАм-11

Кузів Марта Романівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-21

Грицарук Ілля Олегович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-21

Олійник Олена Петрівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-42

Бабій Михайло Ярославович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-42

Душинська Наталія Олегівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-21

Кізло Олександр Євгенович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-21

Крет Олеся Ігорівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-21

Кундік Зоя Сергіївна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-21

Фащевський Ярополк Олегович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-31

Жак Петро Олегович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-32

Дяденчук Олексій Вячеславович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-32

Ткаченко Дмитро Андрійович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-32

Трубіцька Ірина Сергіївна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-41

Деревницька Соломія Олексіївна

НЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси суб’єктів господарювання, ФСГ-31

Олексишин Ганна Теодорівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Веселий Остап Ігорович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Зубакін Микола Іванович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Лозинський Нестор Ігорович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Мороз Ольга Юріївна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Пелещак Марта Петрівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Підгірна Соломія Володимирівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Попів Олег Михайлович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Пташинська Аліна Олександрівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Скарбек Віталій Ігорович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Урбан Олег Петрович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21

Царук Олександр Олександрович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-22

Бобрівець Богдан Ярославович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-22

Дмитрук Роман Андрійович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-22

Лупійчук Анастасія Олександрівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-22

Процьків Артем Володимирович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-31

Гога Олена Володимирівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-31

Стефаник Олег Сергійович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-32

Антошин Євгеній Русланович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-41

Суховерський Василь Миколайович

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-42

Бондарчук Оксана Михайлівна

ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-42

Петрів Надія Тарасівна

ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСчт-12

Колтун Діана Петрівна

ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСчт-12

Хмара Аліна Степанівна

ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-21

Волошин Анастасія Василівна

ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-21

Журавель Ольга Павлівна

ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-21

Плішка Ольга Віталіївна

ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-22

Ахтаніна Вікторія Віталіївна

ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-22

Озіренська Наталія Іванівна

ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-22

Семенюк Вікторія Олександрівна

ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-31

Покощан Марія Володимирівна

ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050901, Бухгалтерський облік, БОчт-21

Депутат Роман Богданович

ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050901, Бухгалтерський облік, БОчт-21

Козюпа Володимир Васильович

ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050901, Бухгалтерський облік, БОчт-21

Філіп`юк Олена Віталіївна

ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050901, Бухгалтерський облік, БОчт-22

Хомишин Михайло Миколайович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 029, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-11

Хамуляк Ольга Павлівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 029, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-11

Хомякова Вікторія Володимирівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 052, Політологія, ПОЛ-11

Бонк Віра Володимирівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 052, Політологія, ПОЛ-11

Петльова Ольга Миколаївна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПР-11

Вишневський Богдан Святославович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПР-11

Диня Вікторія Ігорівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПРм-12

Свистун Михайло Юрійович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 082, Міжнародне право, ПМ-11

Гаврисюк Діана Василівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 082, Міжнародне право, ПМ-11

Кубрак Наталія Павлівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 082, Міжнародне право, ПМ-11

Кучарська Христина Анатоліївна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 231, Соціальна робота, СР-11

Максимів Неля Василівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-12

Ільчишин Андрій Володимирович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-21

Патлай Наталія Анатоліївна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-22

Данилович Володимир Михайлович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-22

Коломієць Галина Олегівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-22

Холопова Вероніка Юріївна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-22

Щербина Марко Олександрович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-31

Гекавчук Лілія Сергіївна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-31

Гудима Юлія Андріївна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-31

Зиско Вікторія Анатоліївна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-31

Нич Наталія Ігорівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-31

Сердюк Божена Ігорівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-31

Турик Соломія Ярославівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-41

Кіт Андрій Миколайович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-12

Варварин Розалія Романівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-21

Амонс Андрій Анатолійович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-21

Кубей Наталя Володимирівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-21

Лукашук Артем Сергійович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-22

Бенюк Олександр Юрійович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-22

Дичко Мирослава Богданівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-22

Когут Денис Віталійович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-22

Мартинюк Максим Юрійович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-41

Семененко Софія Олександрівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-42

Бобер Софія Юріївна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-44

Миц Петро Іванович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-44

Нацюк Ольга Михайлівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.130102, Соціальна робота, СР-21

Процюк Орися Ігорівна

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.130102, Соціальна робота, СР-31

Остафійчук Максим Васильович

ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.130102, Соціальна робота, СР-41

Загоруй Борис Сергійович