Користувачі-співробітники, що заборгували літературу
cтаном на 15.05.2017
Відділ міжнародного співробітництва |
Демченко Галина Михайлівна |
Відділ міжнародного співробітництва |
Козар Зіновія Богданівна |
Відділ міжнародного співробітництва |
Косовський Василь Петрович |
відділ післядипломної освіти та підвищення кваліфікації |
Нікулішена Галина Михайлівна |
відділ післядипломної освіти та підвищення кваліфікації |
Цаволик Галина Петрівна |
Відділ постачання |
Кульчицький Василь Ярославович |
Відділ ремонтно-будівельних робіт |
Гуменюк Ольга Богданівна |
Вінницький навчально-науковий інститут економіки |
Погріщук Борис Васильович |
група ведення документації зі студентського складу |
Счастна Галина Валентинівна |
група ведення документації зі студентського складу |
Яковів Оксана Богданівна |
Гуртожиток №5 |
Вовк Ярослава Володимирівна |
Загальноуніверситетська навчальна компютерна лабораторія |
Домбровський Михайло Збишекович |
Загальноуніверситетська навчальна компютерна лабораторія |
Колесніков Денис Борисович |
Івано-франківський навчально-науковий інститут менеджменту |
Ляхович Галина Іванівна |
Кафедра англійської мови для ЗЕД |
Авраменко Наталія Володимирівна |
Кафедра аудиту, ревізії та аналізу |
Бречко Олександр Володимирович |
Кафедра аудиту, ревізії та аналізу |
Годованець Олександр Віталійович |
Кафедра аудиту, ревізії та аналізу |
Михайлишин Надія Петрівна |
Кафедра аудиту, ревізії та аналізу |
Пушкар Михайло Семенович |
Кафедра аудиту, ревізії та аналізу |
Черешнюк Оксана Михайлівна |
Кафедра аудиту, ревізії та аналізу |
Чорний Володимир Степанович |
Кафедра аудиту, ревізії та аналізу |
Щирба Маркіян Теодорович |
Кафедра банківського менеджменту та обліку |
Андрушків Тарас Ігорович |
Кафедра банківського менеджменту та обліку |
Луців Богдан Любомирович |
Кафедра банківського менеджменту та обліку |
Спяк Галина Іванівна |
Кафедра банківського менеджменту та обліку |
Ткачук Василь Онуфрійович |
Кафедра банківського менеджменту та обліку |
Якобчук Людмила Петрівна |
Кафедра банківської справи |
Іващук Ольга Олегівна |
Кафедра банківської справи |
Левченко Роксолана Володимирівна |
Кафедра банківської справи |
Малахова Олена Леонідівна |
Кафедра банківської справи |
Метлушко Ольга Володимирівна |
Кафедра банківської справи |
Сороківська Зоряна Казимирівна |
Кафедра державного і муніципального управління |
Васіна Алла Юріївна |
Кафедра державного і муніципального управління |
Ціщик Наталія Володимирівна |
Кафедра ділової комунікації та організаційної поведінки |
Федорова Інеса Анатоліївна |
Кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства |
Гомотюк Оксана Євгенівна |
Кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства |
Марків Інна Степанівна |
Кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства |
Щербяк Юрій Адамович |
Кафедра економіки підприємств і корпорацій |
Бойчик Ірина Михайлівна |
Кафедра економіки підприємств і корпорацій |
Вашків Олександр Павлович |
Кафедра економіки підприємств і корпорацій |
Гринчуцький Валерій Іванович |
Кафедра економіки підприємств і корпорацій |
Костецька Наталія Іванівна |
Кафедра економіки підприємств і корпорацій |
Насінник Володимир Збігневич |
Кафедра економіки підприємств і корпорацій |
Сарай Наталія Ізидорівна |
Кафедра економіки підприємств і корпорацій |
Стец Ірина Іванівна |
Кафедра економіко-математичних методів |
Алілуйко Андрій Миколайович |
Кафедра економіко-математичних методів |
Башуцька Оксана Степанівна |
Кафедра економіко-математичних методів |
Гаврилюк Наталія Василівна |
Кафедра економіко-математичних методів |
Кармелюк Ганна Іванівна |
Кафедра економіко-математичних методів |
Лесик Оксана Федорівна |
Кафедра економіко-математичних методів |
Мартинюк Олеся Миронівна |
Кафедра економіко-математичних методів |
Мачула Леся Омелянівна |
Кафедра економіко-математичних методів |
Пласконь Світлана Андріївна |
Кафедра економіко-математичних методів |
Сенів Галина Василівна |
Кафедра економіко-математичних методів |
Хома-Могильська Світлана Григорівна |
Кафедра економічної кібернетики та інформатики |
Буяк Леся Михайлівна |
Кафедра економічної кібернетики та інформатики |
Муравський Василь Володимирович |
Кафедра економічної теорії |
Вірковська Анастасія Андріівна |
Кафедра економічної теорії |
Длугопольський Олександр Володимирович |
Кафедра економічної теорії |
Івашук Юрій Петрович |
Кафедра економічної теорії |
Карп Ірина Миколаївна |
Кафедра економічної теорії |
Лотиш Оксана Ярославівна |
Кафедра економічної теорії |
Родіонова Лариса Андріївна |
Кафедра економічної теорії |
Фаріон Михайлина Михайлівна |
Кафедра економічної теорії |
Чирак Микола Володимирович |
Кафедра економічної теорії |
Шиманська Оксана Петрівна |
Кафедра іноземних мов (декретна відпустка) |
Креденець Надія Ярославівна |
Кафедра іноземних мов для зовнішньоекономічної діяльності |
Чубатий Євген Маркіянович |
Кафедра іноземних мов та професійної комунікації |
Бєлінська Ірина Дем'янівна |
Кафедра іноземних мов та професійної комунікації |
Білогорка Ліліана Володимирівна |
Кафедра іноземних мов та професійної комунікації |
Боднар Ольга Богданівна |
Кафедра іноземних мов та професійної комунікації |
Буйняк Наталія Богданівна |
Кафедра іноземних мов та професійної комунікації |
Кошіль Наталія Євгенівна |
Кафедра іноземних мов та професійної комунікації |
Крайняк Людмила Костянтинівна |
Кафедра іноземних мов та професійної комунікації |
Лиса Наталія Степанівна |
Кафедра іноземних мов та професійної комунікації |
Ничко Оксана Яромирівна |
Кафедра іноземних мов та професійної комунікації |
Рибачок Світлана Михайлівна |
Кафедра іноземних мов та професійної комунікації |
Стецько Ірина Іванівна |
Кафедра іноземних мов та професійної комунікації |
Сушко Зоряна Степанівна |
Кафедра іноземних мов та професійної комунікації |
Шилінська Інна Феодосіївна |
Кафедра іноземних мов та професійної комунікації |
Штохман Лілія Миколаївна |
Кафедра іноземних мов та професійної комунікації |
Юрчишин Тетяна Василівна |
Кафедра інформаційно- обчислювальних систем і управління |
Васильків Надія Михайлівна |
Кафедра інформаційно- обчислювальних систем і управління |
Сапожник Григорій Вікторович |
Кафедра інформаційно- обчислювальних систем і управління |
Саченко Анатолій Олексійович |
Кафедра комп'ютерних наук |
Боднар Дмитро Ількович |
Кафедра комп'ютерних наук |
Козак Олександра Леонідівна |
Кафедра комп'ютерних наук |
Піговський Юрій Романович |
Кафедра комп'ютерних наук |
Сирник Олег Йосипович |
Кафедра комп'ютерних наук |
Шпінталь Михайло Ярославович |
Кафедра комп'ютерної інженерії |
Березький Олег Миколайович |
Кафедра комп'ютерної інженерії |
Ігнатєв Ігор Васильович |
Кафедра комп'ютерної інженерії |
Маслияк Богдан Олексійович |
Кафедра комп'ютерної інженерії |
Мельник Григорій Миколайович |
Кафедра конституційного, адміністративного та фінансового права |
Берчак Софія Петрівна |
Кафедра конституційного, адміністративного та фінансового права |
Наулік Наталія Степанівна |
Кафедра конституційного, адміністративного та фінансового права |
Цимбалістий Тарас Олегович |
Кафедра кримінального права та процесу |
Гуменний Петро Петрович |
Кафедра кримінального права та процесу |
Яремко Оксана Михайлівна |
Кафедра менеджменту |
Білинська Уляна Володимирівна |
Кафедра менеджменту |
Макарова Ірина Іванівна |
Кафедра менеджменту біоресурсів і природокористування |
Брощак Іван Станіславович |
Кафедра менеджменту біоресурсів і природокористування |
Буряк Микола Васильович |
Кафедра менеджменту біоресурсів і природокористування |
Гевко Роман Богданович |
Кафедра менеджменту та публічного управління |
Аношина Наталія Едуардівна |
Кафедра менеджменту та публічного управління |
Апостолюк Оксана Зіновіївна |
Кафедра менеджменту та публічного управління |
Демків Ірина Олегівна |
Кафедра менеджменту та публічного управління |
Дудкіна Олена Павлівна |
Кафедра менеджменту та публічного управління |
Желюк Тетяна Леонтіївна |
Кафедра менеджменту та публічного управління |
Жуковська Аліна Юріївна |
Кафедра менеджменту та публічного управління |
Кривокульська Наталія Михайлівна |
Кафедра менеджменту та публічного управління |
Круп'як Лідія Богданівна |
Кафедра менеджменту та публічного управління |
Лабатюк Надія Іванівна |
Кафедра менеджменту та публічного управління |
Овсянюк-Бердадіна Олександра Федорівна |
Кафедра менеджменту та публічного управління |
Попович Тамара Миколаївна |
Кафедра менеджменту та публічного управління |
Скочиляс Світлана Мирославівна |
Кафедра менеджменту та публічного управління |
Сорока Тетяна Миколаївна |
Кафедра менеджменту та публічного управління |
Толуб'як Віталій Семенович |
Кафедра міжнародних економічних відносин і міжнародної інформації |
Дем'янюк Ольга Борисівна |
Кафедра міжнародних економічних відносин і міжнародної інформації |
Ляшенко Оксана Миколаївна |
Кафедра міжнародних економічних відносин і міжнародної інформації |
Федоронько Наталія Іванівна |
Кафедра міжнародного бізнесу і туризму |
Вовк Світлана Володимирівна |
Кафедра міжнародного бізнесу і туризму |
Волошин Тетяна Андріївна |
Кафедра міжнародного бізнесу і туризму |
Гугул Оксана Ярославівна |
Кафедра міжнародного бізнесу і туризму |
Даниленко-Кульчицька Вікторія Анатоліївна |
Кафедра міжнародного бізнесу і туризму |
Калінічук Надія Степанівна |
Кафедра міжнародного бізнесу і туризму |
Камінський Богдан Адамович |
Кафедра міжнародного бізнесу і туризму |
Крамарчук Світлана Петрівна |
Кафедра міжнародного бізнесу і туризму |
Оливко Оксана Андріївна |
Кафедра міжнародного бізнесу і туризму |
Смачило Ірина Ігорівна |
Кафедра міжнародного бізнесу і туризму |
Тибінь Анатолій Михайлович |
Кафедра міжнародного бізнесу і туризму |
Федірко Михайло Миколайович |
Кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу |
Баглей Ростислав Романович |
Кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу |
Заячковська Галина Адамівна |
Кафедра міжнародного менеджменту та маркетингу |
Турчин Люба Ярославівна |
Кафедра міжнародної економіки |
Живко Максим Андрійович |
Кафедра міжнародної економіки |
Колінець Леся Богданівна |
Кафедра міжнародної економіки |
Кривоус Віталій Богданович |
Кафедра міжнародної економіки |
Куриляк Віталіна Євгенівна |
Кафедра міжнародної економіки |
Лизун Марія Володимирівна |
Кафедра міжнародної економіки |
Ліфанова Павліна Олексіївна |
Кафедра міжнародної економіки |
Ліщинський Ігор Орестович |
Кафедра міжнародної економіки |
Рожко Алла Олександрівна |
Кафедра міжнародної економіки |
Смалюк Галина Федорівна |
Кафедра міжнародної економіки, маркетингу і менеджменту ІФННІМ |
Пробоїв Ольга Анатоліївна |
Кафедра міжнародної економіки, маркетингу і менеджменту ІФННІМ |
Свірський Володимир Степанович |
Кафедра міжнародної інформації |
Віцентій Віталій Миронович |
Кафедра німецької мови |
Бичок Алла Володимирівна |
Кафедра німецької мови |
Вовчанська Світлана Іванівна |
Кафедра німецької мови |
Кузів Марія Зіновіївна |
Кафедра німецької мови |
Полигач Ірина Осипівна |
Кафедра німецької мови |
Цяпа Андрій Григорович |
Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг |
Адамик Оксана Василівна |
Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг |
Бурденюк Тарас Григорович |
Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг |
Мельник Наталія Геннадіївна |
Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг |
Рожелюк Вікторія Миколаївна |
Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг |
Сисюк Світлана Василівна |
Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу |
Завитій Ольга Петрівна |
Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу |
Литвин Руслана Павлівна |
Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу |
Пуцентейло Петро Романович |
Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу |
Уніят Людмила Миколаївна |
Кафедра обліку та фінансів ІФННІМ |
Алексеєнко Людмила Михайлівна |
Кафедра обліку у виробничій сфері |
Галещук Світлана Михайлівна |
Кафедра обліку у виробничій сфері |
Денчук Павло Никифорович |
Кафедра обліку у виробничій сфері |
Мельничук Інна Василівна |
Кафедра обліку у виробничій сфері |
Мужевич Наталія Володимирівна |
Кафедра обліку у виробничій сфері |
Муравський Володимир Васильович |
Кафедра обліку у виробничій сфері |
Назарова Ірина Ярославівна |
Кафедра обліку у виробничій сфері |
Римар Галина Адамівна |
Кафедра податків та фіскальної політики |
Амбрик Лілія Петрівна |
Кафедра податків та фіскальної політики |
Бондаренко Євген Петрович |
Кафедра податків та фіскальної політики |
Ведашенко Наталія Мефодіївна |
Кафедра податків та фіскальної політики |
Герчаківський Святослав Дем'янович |
Кафедра податків та фіскальної політики |
Ібрагімов Михайло Раджепович |
Кафедра податків та фіскальної політики |
Луцик Анатолій Ігорович |
Кафедра податків та фіскальної політики |
Маршалок Тарас Ярославович |
Кафедра податків та фіскальної політики |
Неділенько Надія Миронівна |
Кафедра правового регулювання економіки та правознавства |
Грабовецька Оксана Йосипівна |
Кафедра психології та соціальної роботи |
Біскуп Віталій Степанович |
Кафедра психології та соціальної роботи |
Бугерко Ярослава Миколаївна |
Кафедра психології та соціальної роботи |
Буда Теодозія Йосипівна |
Кафедра психології та соціальної роботи |
Надвинична Тетяна Лонгінівна |
Кафедра психології та соціальної роботи |
Рудакевич Оксана Мирославівна |
Кафедра психології та соціальної роботи |
Шаюк Ольга Ярославівна |
Кафедра психологічних та педагогічних дисциплін |
Лукащук-Федик Світлана Володимирівна |
Кафедра психологічних та педагогічних дисциплін |
Русинка Іван Іванович |
Кафедра спеціалізованих комп'ютерних cистем |
Заставний Олег Михайлович |
Кафедра спеціалізованих комп'ютерних cистем |
Сегін Андрій Ігорович |
Кафедра теорії та історії держави і права |
Баран Анжеліка Володимирівна |
Кафедра теорії та історії держави і права |
Кравчук Валентина Миколаївна |
Кафедра управління персоналом і регіональної економіки |
Дяків Ольга Петрівна |
Кафедра управління персоналом і регіональної економіки |
Марцінковська Олександра Богданівна |
Кафедра управління персоналом і регіональної економіки |
Ткач Дмитро Володимирович |
Кафедра управління персоналом і регіональної економіки |
Файфура Василь Васильович |
Кафедра управління персоналом і регіональної економіки |
Шушпанов Дмитро Георгійович |
Кафедра фізичної культури |
Андрощук Микола Миколайович |
Кафедра фізичної культури і спорту |
Небесний Володимир Романович |
Кафедра фізичної культури і спорту |
Яковів Василь Іванович |
Кафедра філософії та політології |
Гончарук Тетяна Вікторівна |
Кафедра філософії та політології |
Гурик Мирослава Іванівна |
Кафедра філософії та політології |
Рудакевич Олег Михайлович |
Кафедра фінанси і кредит ВННІЕ |
Погріщук Галина Борисівна |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Булавинець Вікторія Михайлівна |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Горин Володимир Петрович |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Гупаловська Мирослава Богданівна |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Дем'янишин Василь Григорович |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Дем'янюк Антоніна Вікторівна |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Дерлиця Андрій Юрійович |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Квасниця Оксана Василівна |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Клапків Юрій Михайлович |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Коломийчук Наталія Михайлівна |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Малиняк Богдан Степанович |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Машко Андрій Іванович |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Мокрицька Анна Богданівна |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Русін Віктор Миколайович |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Соколовська Галя Іванівна |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Стоян Віра Іванівна |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Тріпак Мар'ян Миколайович |
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія |
Ясеновська Тетяна Богданівна |
Кафедра фінансів ім. С.І.Юрія |
Круп'як Ірина Йосипівна |
Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування |
Гуцал Ігор Степанович |
Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування |
Кнейслер Ольга Володимирівна |
Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування |
Костецький Володимир Володимирович |
Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування |
Лубкей Надія Петрівна |
Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування |
Налукова Наталія Ігорівна |
Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування |
Островська Галина Йосипівна |
Кафедра фінансів суб'єктів господарювання і страхування |
Шабдінова Ірина Богданівна |
Кафедра фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності |
Зайцева-Калаур Інна В'ячеславівна |
Кафедра фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності |
Карапетян Ольга Михайлівна |
Кафедра фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності |
Колесніков Андрій Павлович |
Кафедра фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності |
Михальчук Надія Михайлівна |
Кафедра фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності |
Москалюк Надія Богданівна |
Кафедра фундаментальних та спеціальних дисциплін ЧННІПБ |
Бугель Юлія Володимирівна |
Кафедра фундаментальних та спеціальних дисциплін ЧННІПБ |
Довбуш Андрій Васильович |
Кафедра цивільного права і процесу |
Бутрин-Бока Наталія Степанівна |
Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ |
Гурневич Борис Михайлович |
Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ |
Камінська Ольга Михайлівна |
Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ |
Стецюк Світлана Василівна |
Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ |
Тимчук Олександр Йосипович |
Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ |
Шашкевич Олександр Любомирович |
Коледж ЧІПБ |
Бестанчук Ольга Володимирівна |
Консультаційний центр з вивчення іноземних мов |
Бек Галина Миронівна |
Корпус № 5 |
Соловенюк Галина Андріївна |
Лабораторія електронного документообігу та обслуговування інформаційних систем |
Басара Наталія Дмитрівна |
Лабораторія персональних комп'ютерів |
Крива Галина Мирославівна |
Лабораторія по ремонту та обслуговуванню комп'ютерної техніки |
Івасьєв Володимир Степанович |
Лабораторія психологічної служби |
Білик Ірина Василівна |
Лабораторія розробки та підтримки програмного забезпечення |
Лисенко Олександр Олексійович |
Навчальна лабораторія економічної кібернетики |
Сосульський Іван Михайлович |
Навчально-методичний відділ |
Надвиничний Сергій Анатолійович |
Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій |
Грицьків Андрій Васильович |
Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій |
Десятнюк Оксана Миронівна |
Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій |
Питель Святослав Васильович |
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина |
Нагара Марина Борисівна |
Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов |
Лужецька Ольга Богданівна |
Науковий журнал Світ фінансів |
Коваль Віктор Володимирович |
Науковий журнал Світ фінансів |
Максимчак Богдана Володимирівна |
Науково-дослідний інститут інноваційного розвитку та державотворення |
Горлачук Олексій Анатолійович |
підготовче відділення для іноземних громадян |
Янкова Тетяна Миколаївна |
Ректорат |
Адамів Олег Петрович |
Ректорат |
Вовк Сергій Станіславович |
Ректорат |
Русенко Ярослав Григорович |
Ректорат |
Фіалка Василь Йосипович |
Санаторій профілакторій |
Горшко Надія Михайлівна |
Сектор організаційно-масової роботи |
Джуровська Леся Володимирівна |
ТНЕУ, Відділ міжнародного співробітництва |
Карп'як Ольга Миколаївна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій |
Марків Ірина Михайлівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій |
Хмиз Ліля Олексіїївна |
Факультет банківського бізнесу |
Адамик Богдан Петрович |
Факультет банківського бізнесу |
Біда Валентина Всеволодівна |
Факультет економіки і управління |
Бородач Ірина Степанівна |
Факультет економіки і управління |
Островерхов Віктор Михайлович |
Факультет економіки і управління |
Стасів Оксана Євгенівна |
Факультет комп'ютерних інформаційних технологій |
Дивак Микола Петрович |
Факультет обліку і аудиту |
Панасюк Валентина Миколаївна |
Факультет обліку і аудиту |
Шпак Оксана Василівна |
Факультет фінансів |
Кізима Андрій Ярославович |
Центр інформаційних технологій |
Возняк Сергій Іванович |
Центр підготовки магістрів державної служби |
Гульовата Олександра Казимирівна |
Центр підготовки магістрів державної служби |
Іващук Олег Тимофійович |
Користувачі-студенти, що заборгували літературу
cтаном на15.05.2017
ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03040101, Правознавство, ПРвнт-21 |
Крушельницька Соломія Володимирівна |
ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03050401, Економіка підприємства, ЕПвнт |
Гірська Софія Богданівна |
ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03050401, Економіка підприємства, ЕПвнт-21 |
Кусяк Дмитро Сергійович |
ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03050401, Економіка підприємства, ЕПвнт-21 |
Фенканін Марія Петрівна |
ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКвнт-21 |
Дохват Вероніка Михайлівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСт-11 |
Кравчук Яна Василівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСт-12 |
Зеневич Настасія Сергіївна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСт-12 |
Лисиканич Ірина Богданівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСт-12 |
Ставінська Каріна Сергіївна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 073, Менеджмент, МЕНт-11 |
Липовецька Тетяна Романівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-11 |
Коваль Владислав Володимирович |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-11 |
Колодко Вікторія Олександрівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-12 |
Андрунців Володимир Романович |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-12 |
Благуляк Олена Валеріївна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-12 |
Катрун Катерина Богданівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-12 |
Козак Богдан Олегович |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-12 |
Олійник Олена Юрівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 123, Комп'ютерна інженерія, КІт-12 |
Кочій Андрій Васильович |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21 |
Гуменюк Оксана Романівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21 |
Дереворіз Андрій Андрійович |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21 |
Дичка Ладіслав Борисович |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21 |
Мисько Микола Михайлович |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21 |
Угрин Марія-Вікторія Степанівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-21 |
Заверуха Анастасія Іванівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-21 |
Качуровський Орест Петрович |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-21 |
Пундик Крістіна Олегівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-21 |
Щербата Оксана Богданівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-32 |
Батрин Марія Ігорівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-32 |
Березко Ольга Петрівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03060101, Організація виробництва, ОВт-21 |
Дідик Вікторія Віталіївна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03060101, Організація виробництва, ОВт-21 |
Сохацька Анастасія Олександрівна |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.05010201, Обслуговування комп'ютерних систем і мереж, ОКСМт-21 |
Криштофор Олег Олегович |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.05010201, Обслуговування комп'ютерних систем і мереж, ОКСМт-21 |
Мариненко Руслан Олексійович |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.05010201, Обслуговування комп'ютерних систем і мереж, ОКСМт-21 |
Піган Олег Андрійович |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.05010201, Обслуговування комп'ютерних систем і мереж, ОКСМт-22 |
Мудрак Руслан Петрович |
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.05010201, Обслуговування комп'ютерних систем і мереж, ОКСМт-22 |
Цюприк Мирослав Петрович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11 |
Гаврилишин Тарас Ярославович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11 |
Заблоцька Ірина Андріївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11 |
Маткарімова Сайора |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11 |
Медвідь Наталія Олександрівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11 |
Николин Іванна Павлівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11 |
Олійник Олена Ігорівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11 |
Підлісна Людмила Олександрівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11 |
Пупенко Віра Віталіївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11 |
Репушка Вероніка Миколаївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11 |
Фуцяк Владислав Михайлович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 055, Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, МВСК-11 |
Кутузова Дарія Сергіївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 056, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-11 |
Дорога Олеся Вадимівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 056, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-11 |
Клапчук Валентина Андріївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 056, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-11 |
Кучер Ольга Валеріївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11 |
Барська Галина Іванівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11 |
Бойко Вікторія Олегівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11 |
Кадіров Рустам Абдусаломович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11 |
Кім Анастасія Олександрівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11 |
Оливко Діана Василівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11 |
Приймич Андрій Павлович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11 |
Сагайдак Уляна Віталіївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11 |
Стельмах Яніна Ігорівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11 |
Тиш Тетяна Василівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11 |
Ярчук Максим Мирославович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12 |
Васько Антон Ярославович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12 |
Ільків Михайло Миколайович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12 |
Кулина Вікторія Михайлівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12 |
Лібич Ірина Степанівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12 |
Монастирський Василь Володимирович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12 |
Фенц Світлана Михайлівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 075, Маркетинг, МАРК-11 |
Кипка Олександра Олександрівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 075, Маркетинг, МАРКм-11 |
Бутусов Михайло Олександрович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 075, Маркетинг, МАРКм-11 |
Мойсей Юрій Віталійович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 122, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, КНа-11 |
Сейді Майо Абдул-Азіл Сепа |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 122, Управління проектами (англомовна програма), КНУПма-11 |
Грицюк Микола Володимирович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 242, Туризм, Т-11 |
Березюк Мар`ян Васильович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 242, Туризм, Т-11 |
Богоявленський Віталій Вадимович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 242, Туризм, Т-11 |
Плейтух Мар`яна Володимирівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 242, Управління туристичним бізнесом, Тм-11 |
Найденкова Валентина Вікторівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 242, Управління туристичним бізнесом, Тм-11 |
Редько Андрій Владиславович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-21 |
Рондюк Вікторія Олегівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-31 |
Гуня Ольга Іванівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-31 |
Комінко Галина Миколаївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-31 |
Паращук Назарій Миколайович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-41 |
Романюк Оксана Сергіївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-31 |
Нкуму Абеге Інмакулада |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-31 |
Сімашко Юлія Володимирівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-31 |
Федорюк Ірина Ігорівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-41 |
Багола Олександра Сергіївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-41 |
Богатюк Вікторія Андріївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-41 |
Франко Марина Олегівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-21 |
Бардин Олег Ярославович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-21 |
Барраган Велез Йосуе Ізраел |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-21 |
Дмитрук Уляна Ігорівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-21 |
Собань Олеся Олександрівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-31 |
Вільчинська Юлія Орестівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-31 |
Горайська Ярина Юріївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-41 |
Кіріясова Юлія Миколаївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-41 |
Сиваш Михайло Миколайович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Світова економіка і міжнародне право, МЕСЕ-21 |
Басараба Наталія Павлівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Світова економіка і міжнародне право, МЕСЕ-21 |
Беднарчук Тетяна Євгеніївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Світова економіка і міжнародне право, МЕСЕ-21 |
Куцевич Юлія Русланівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Світова економіка і міжнародне право, МЕСЕ-21 |
Микицей Марія Ярославівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-21 |
Гонта Віктор Сергійович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-31 |
Данилюк Анна Олегівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-31 |
Котляр Катерина Андріївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-31 |
Стасюк Ірина Ігорівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41 |
Беркета Катерина Петрівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41 |
Дзісяк Лідія Олегівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41 |
Кособуцька Іванна Василівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41 |
Лазар Софія Романівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41 |
Мурашова Галина Ігорівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41 |
Розмариця Тетяна Ігорівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41 |
Урбан Надія Ігорівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41 |
Хорошова Юлія Олександрівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21 |
Баран Софія Олегівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21 |
Литвин Надія Євгенівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21 |
Малашевська Олександра Олександрівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21 |
Молоток Тарас Миколайович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21 |
Николайчук Максим Гнатович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21 |
Писанська Вікторія Ярославівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21 |
Проскуренко Юлія Євгенівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21 |
Робейко Олександр Дмитрович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21 |
Чубей Тетяна Володимирівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-31 |
Клап Олена Василівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-31 |
Тівон Андрій Богданович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-31 |
Швиряєва Діана Олегівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21 |
Алексєєва Алла Сергіївна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21 |
Антонюк Надія Володимирівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21 |
Долгачова Марія Романівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21 |
Дудка Дмитро Васильович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21 |
Ковальчук Ольга Олегівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21 |
Недошитко Христина Романівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21 |
Онищук Марія Вікторівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21 |
Труліч Богдан Михайлович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21 |
Януш Любов Володимирівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-31 |
Бобир Роман Володимирович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-31 |
Богдан Майя Ростиславівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-31 |
Боднар Світлана Ігорівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Туризм, Т-41 |
Гарасимчук Дмитро Ігорович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-21 |
Бігун Ірина Михайлівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-21 |
Бутковський Дмитро Володимирович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-21 |
Середа Діана Олександрівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-22 |
Сембай Віталія Вікторівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-42 |
Спяк Анна Мирославівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-42 |
Флентей Соломія Олегівна |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 8.18010016, Бізнес-адміністрування, БА-21 |
Башуцький Роман Богданович |
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гарилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-31 |
Чорна Анастасія Анатоліївна |
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 051, Прикладна економіка, ЕПЕм-11 |
Назаренко Софія Павлівна |
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗ-11 |
Заклецький Владислав Ігорович |
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗ-11 |
Зубков Іван Анатолійович |
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗ-11 |
Капляр Ірина Борисівна |
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗ-11 |
Ленько Євген Ігорович |
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗ-11 |
Магдюк Валентин Русланович |
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗм-12 |
Феш Микола Ігорович |
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030504, Оцінка землі і нерухомого майна, ЕОЗМ-31 |
Вітрова Неля Миколаївна |
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030509, Облік і правове забезпечення агропромислового виробництва, ОПЗ-31 |
Вашкевич Олена Михайлівна |
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030509, Облік і правове забезпечення агропромислового виробництва, ОПЗ-31 |
Ленько Марія Петрівна |
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030509, Облік і правове забезпечення агропромислового виробництва, ОПЗ-31 |
Ремизович Тетяна Володимирівна |
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030509, Облік і правове забезпечення агропромислового виробництва, ОПЗ-42 |
Соколовська Наталія Петрівна |
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030601, Менеджмент природокористування та економіка довкілля, МПЕД-31 |
Іванчук Христина Іванівна |
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030601, Менеджмент природокористування та економіка довкілля, МПЕД-31 |
Романюк Василь Васильович |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-11 |
Жук Руслан Олегович |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-11 |
Капущак Вадим Юрійович |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-11 |
Смолій Аліна Володимирівна |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-12 |
Берташ Віта Юріївна |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-12 |
Квасігрох Лілія Олегівна |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-12 |
Ковальчук Ярослава Юріївна |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-12 |
Побережний Роман Іванович |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-12 |
Середа Анна Анатоліївна |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-12 |
Траска Максим Ярославович |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030501, Економічна теорія, ЕТ-31 |
Карпинська Юлія Володимирівна |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030501, Економічна теорія, ЕТ-31 |
Романишин Анастасія Андріївна |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-21 |
Альбін Адріан Павлович |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-21 |
Величук Оксана Петрівна |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-22 |
Дідик Марія Мирославівна |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-22 |
Пащук Ігор Володимирович |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-31 |
Базьків Катерина Миколаївна |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-31 |
Гнатів Ольга Віталіївна |
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-31 |
Михайлів Андрій Васильович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 051, Економіка підприємства, ЕЕП-11 |
Лучків Юлія Михайлівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 051, Економіка підприємства, ЕЕП-11 |
Обшарська Ірина Олександрівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 051, Економіка та управління підприємством, ЕЕПм-11 |
Кушина Оксана Ігорівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 051, Економіка та управління підприємством, ЕЕПм-11 |
Москалюк Інна Миколаївна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 051, Економіка та управління підприємством, ЕЕПм-11 |
Орищук Олександр Ігорович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 051, Управління персоналом та економіка праці, ЕЕУП-11 |
Гуменна Ірина Петрівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-11 |
Жук Тарас Володимирович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-11 |
Лютенко Павло Володимирович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-11 |
П`ятківський Роман Володимирович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-11 |
Скишляк Остап Андрійович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-11 |
Тівон Марія Олександрівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-12 |
Симко Катерина Михайлівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 074, Публічне управління та адміністрування, ПУА-11 |
Клапків Андрій Ігорович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 074, Публічне управління та адміністрування, ПУА-11 |
Паращак Олег Васильович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 076, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ПТБД-11 |
Чуба Уляна Юріївна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 076, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ПТБДм-11 |
Доманюк Яна Олексіївна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 076, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ПТБДм-11 |
Загвойська Лілія Андріївна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-21 |
Боднарчук Юлія Ігорівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-21 |
Війтик Юлія Володимирівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-21 |
Коргут Марія Борисівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-22 |
Яремко Дмитро Ігорович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-42 |
Коваль Людмила Ігорівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-43 |
Дарюс Олександр Абдуллайович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-43 |
Замійська Вероніка Вікторівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ЕПТБД-31 |
Євтушевич Оксана Анатоліївна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-21 |
Садовник Святослав Олегович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-21 |
Шкобінова Алла Василівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-22 |
Жураківський Олексій Володимирович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-22 |
Мельничук Максим Олександрович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-31 |
Гуменний Руслан Олегович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-31 |
Сирник Віта Іванівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-32 |
Довгалюк Мар'яна Василівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-32 |
Кавецька Яна-Марія Юріївна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-32 |
Кувшінова Ірина Борисівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-41 |
Біняшевський Андрій Петрович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42 |
Кулініч Анастасія Сергіївна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42 |
Мачута Тетяна Петрівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42 |
Стреніцька Юлія Олегівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42 |
Чорняк Тарас Русланович |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-21 |
Вусата Яна Олександрівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-21 |
Головчук Ольга Романівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-21 |
Жабінська Катерина Ігорівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-21 |
Кирилюк Інна Сергіївна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-31 |
Зорій Вікторія Віталіївна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-32 |
Коваль Тетяна Ігорівна |
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-41 |
Гиряк Мар'яна Романівна |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Економічна кібернетика, ЕК-11 |
Власюк Петро Романович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Економічна кібернетика, ЕК-11 |
Горбань Сергій Андрійович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Економічна кібернетика, ЕК-11 |
Дацко Ірина Михайлівна |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Економічна кібернетика, ЕК-11 |
Домшинський Олег Юрійович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Економічна кібернетика, ЕК-11 |
Іванішина Ніна Михайлівна |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Інформаційні технології в економіці, ЕІТм-11 |
Тендериць Руслан Вікторович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Інформаційні технології в економіці, ЕІТс-11 |
Януш Лариса Ярославівна |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 121, Інженерія програмного забезпечення, ІПЗ-11 |
Ситник Іван Дмитрович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 122, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, КН-11 |
Кучерешко Роман Миколайович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 122, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, КН-11 |
Тіщенко Олександр Андрійович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 122, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, КН-11 |
Федченко Ольга Євстахіївна |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 122, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, КН-12 |
Коруна Володимир Юрійович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 123, Комп’ютерна інженерія, КІ-12 |
Петелько Оксана Любомирівна |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 124, Системний аналіз, СА-11 |
Ситник Арсен Ігорович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 151, Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, АКІТ-11 |
Щерб`як Марія Михайлівна |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.030502, Економічна кібернетика, ЕК-31 |
Руцький Сергій Петрович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-21 |
Бандура Андрій Олександрович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-21 |
Середа Юрій Іванович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-21 |
Худзік Володимир Федорович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-21 |
Шкодич Олександр Володимирович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-22 |
Гросуляк Петро Іванович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-31 |
Зубрецький Тарас Андрійович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-32 |
Волянський Андрій Ігорович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-21 |
Лизуник Андрій Іванович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-22 |
Чхайло Анатолій Анатолійович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-22 |
Шпінталь Юлія Михайлівна |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-32 |
Грубель Ігор Васильович |
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-32 |
Машталір Дмитро Андрійович |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Аналіз і аудит бізнесу, ОАБ-11 |
Буряк Артем Миколайович |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Аналіз і аудит бізнесу, ОАБ-11 |
Волинська Анастасія Володимирівна |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Аналіз і аудит бізнесу, ОАБ-11 |
Кривенко Роман Аркадійович |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Аналіз і аудит бізнесу, ОАБ-11 |
Просяловський Олександр Володимирович |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Економічна експертиза, ОЕЕм-11 |
Перхалюк Діана Петрівна |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік і оподаткування підприємницької діяльності, ОПДм-11 |
Булин Ольга Володимирівна |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік і оподаткування підприємницької діяльності, ОПДм-11 |
Стецюк Ірина Миколаївна |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік і оподаткування підприємницької діяльності, ОПДс-11 |
Семенюк Антон Анатолійович |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і контроль в державному секторі економіки, ОДС-11 |
Кривцун Зоряна Зеновіївна |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11 |
Горецька Юлія Володимирівна |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11 |
Джунусова Ірина Амантаївна |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11 |
Кваснікевич Вікторія Дмитрівна |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11 |
Мельник Раїса Олександрівна |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11 |
Мельничук Мирослав Олексійович |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11 |
Олешко Христина Григорівна |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11 |
Панчук Ірина Миколаївна |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11 |
Хоміцький Руслан Володимирович |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Контроль і ревізія, ОКР-41 |
Баглай Леонід Леонідович |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і аудит у промисловості, ОП-41 |
Липка Олеся Михайлівна |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і контроль в державному секторі економіки, ОДС-31 |
Заєць Ірина Олегівна |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і контроль в державному секторі економіки, ОДС-31 |
Ільків Андрій Ігорович |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і контроль в державному секторі економіки, ОДС-31 |
Іржицький Михайло Михайлович |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і правове забезпечення підприємницької діяльності, ОПД-32 |
Гаврилюк Ярина Іванівна |
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і правове забезпечення підприємницької діяльності, ОПД-32 |
Опульська Юлія Миколаївна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фінанси суб'єктів господарювання та страхування, ФСГ-11 |
Кучкуда Людмила Михайлівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фінанси суб'єктів господарювання та страхування, ФСГ-11 |
Сорока Марія Святославівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фінанси, Ф-11 |
Ковалькевич Тетяна Василівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фінанси, Ф-11 |
Паньків Юлія Ігорівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-11 |
Дрозд Віктор Вікторович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-11 |
Клак Павліна Тарасівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-11 |
Копищик Галина Геннадіївна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-11 |
Литвинець Владислав Іванович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12 |
Винник Анна Олександрівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12 |
Дорожко Артем Геннадійович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12 |
Олексіюк Максим Аркадійович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12 |
Сачук Ірина Сергіївна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12 |
Ткач Оксана Анатоліївна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12 |
Шевчук Іван Михайлович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування, ФФАм-11 |
Варварук Андрій Володимирович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування, ФФАм-11 |
Дмитришин Юлія Володимирівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування, ФФАм-11 |
Кузів Марта Романівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-21 |
Васкевич Світлана Анатоліївна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-21 |
Грицарук Ілля Олегович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-21 |
Олійник Олена Петрівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-42 |
Бабій Михайло Ярославович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-42 |
Душинська Наталія Олегівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-21 |
Фащевський Ярополк Олегович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-31 |
Жак Петро Олегович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-32 |
Дяденчук Олексій Вячеславович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-32 |
Ткаченко Дмитро Андрійович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-32 |
Трубіцька Ірина Сергіївна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-41 |
Деревницька Соломія Олексіївна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси суб’єктів господарювання, ФСГ-31 |
Олексишин Ганна Теодорівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21 |
Веселий Остап Ігорович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21 |
Зубакін Микола Іванович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21 |
Лозинський Нестор Ігорович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21 |
Мороз Ольга Юріївна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21 |
Пелещак Марта Петрівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21 |
Підгірна Соломія Володимирівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21 |
Попів Олег Михайлович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21 |
Пташинська Аліна Олександрівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21 |
Скарбек Віталій Ігорович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21 |
Урбан Олег Петрович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21 |
Царук Олександр Олександрович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-22 |
Бобрівець Богдан Ярославович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-22 |
Заєць Катерина Олександрівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-22 |
Лупійчук Анастасія Олександрівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-22 |
Процьків Артем Володимирович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-31 |
Гога Олена Володимирівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-31 |
Стефаник Олег Сергійович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-32 |
Антошин Євгеній Русланович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-32 |
Карапулько Христина Василівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-41 |
Суховерський Василь Миколайович |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-42 |
Бондарчук Оксана Михайлівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-42 |
Петрів Надія Тарасівна |
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-44 |
Кравчишин Віктор Іванович |
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 071, Облік і оподаткування, БОчт-12 |
Вишневська Василина Русланівна |
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСчт-12 |
Колтун Діана Петрівна |
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСчт-12 |
Хмара Аліна Степанівна |
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-21 |
Волошин Анастасія Василівна |
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-21 |
Журавель Ольга Павлівна |
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-21 |
Плішка Ольга Віталіївна |
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-22 |
Ахтаніна Вікторія Віталіївна |
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-22 |
Озіренська Наталія Іванівна |
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-22 |
Семенюк Вікторія Олександрівна |
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-31 |
Покощан Марія Володимирівна |
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050901, Бухгалтерський облік, БОчт-21 |
Депутат Роман Богданович |
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050901, Бухгалтерський облік, БОчт-21 |
Козюпа Володимир Васильович |
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050901, Бухгалтерський облік, БОчт-21 |
Філіп`юк Олена Віталіївна |
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050901, Бухгалтерський облік, БОчт-22 |
Тур Василь Миколайович |
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050901, Бухгалтерський облік, БОчт-22 |
Хомишин Михайло Миколайович |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 029, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-11 |
Хамуляк Ольга Павлівна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 053, Психологія, ПС-11 |
Кирилюк Анна Юріївна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПР-11 |
Василишин Дмитро Олександрович |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПР-11 |
Вишневський Богдан Святославович |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПР-11 |
Диня Вікторія Ігорівна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПР-11 |
Микитів Людмила Дмитрівна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПРм-12 |
Свистун Михайло Юрійович |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПРм-13 |
Верес Арсен Олегович |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 082, Міжнародне право, ПМ-11 |
Гаврисюк Діана Василівна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 082, Міжнародне право, ПМ-11 |
Кубрак Наталія Павлівна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 082, Міжнародне право, ПМ-11 |
Кучарська Христина Анатоліївна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 231, Соціальна робота, СР-11 |
Максимів Неля Василівна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-12 |
Ільчишин Андрій Володимирович |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-21 |
Патлай Наталія Анатоліївна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-22 |
Данилович Володимир Михайлович |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-31 |
Гекавчук Лілія Сергіївна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-31 |
Гудима Юлія Андріївна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-31 |
Турик Соломія Ярославівна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-41 |
Кіт Андрій Миколайович |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030102, Психологія, ПС-21 |
Щавінська Влада Вікторівна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-12 |
Варварин Розалія Романівна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-21 |
Кубей Наталя Володимирівна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-21 |
Лукашук Артем Сергійович |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-22 |
Бенюк Олександр Юрійович |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-22 |
Дичко Мирослава Богданівна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-22 |
Когут Денис Віталійович |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-22 |
Мартинюк Максим Юрійович |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-41 |
Семененко Софія Олександрівна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-42 |
Бобер Софія Юріївна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-44 |
Миц Петро Іванович |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-44 |
Нацюк Ольга Михайлівна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.130102, Соціальна робота, СР-21 |
Процюк Орися Ігорівна |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.130102, Соціальна робота, СР-31 |
Остафійчук Максим Васильович |
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.130102, Соціальна робота, СР-41 |
Загоруй Борис Сергійович |