Дегустація книги : "Рукопис розкаже про людину багато"

Категорія: Новини, анонси, події

56120075zag56226064zal56408554sv55901991styd56659763daruv Ну що, здавалося б, може означати підпис, який ми залишили на аркуші паперу? Прості закарлючки, нахилені то вліво, то вправо, то вверх, то вниз, то з крапкою, а то з тире… А що можна сказати про автора листа, дивлячись на розмір, висоту та нахил букв? Насправді не все так просто. Виявляється, той чи інший знак або нахил може багато чого сказати про його автора.
 3 квітня 2019р. у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка у рамках проекту «Дегустація книги» відбулась презентація книги молодого автора Дмитра Штокалюка «Рукопис розкаже про людину багато». Автор розповів, що насправді досвідчені графологи можуть, один раз поглянувши на почерк, багато чого сказати про людину, назвати її негативні чи позитивні якості характеру. Причому інформація практично завжди достовірна. За почерком можна визначити не тільки характер людини, але і її здоров'я, рівень моральності, пристрасті, події минулого .
 Студенти ФАЕМ та викладачі, які прибули присутні в залі, почерпнули для себе багато нового. Адже ж так цікаво почути свою характеристику лише за кількома рядками, написаними власноруч, та підписом, яку надавав автор кожному бажаючому.
 До речі, пан Дмитро подарував примірник книги бібліотеці, то ж при бажанні ви зможете з нею ознайомитись у читальному залі для студентів.