Віртуальна довідка

 

3d-chelovechek-61 15                                      Шановні користувачі!
      З метою покращення якості обслуговування, на сайтi бібліотеки у розділі "Сервіси" працює вiртуальна довiдкова служба.

        Віртуальна довідкова служба — це онлайн-служба, що виконує разові запити віртуальних користувачів, пов’язані з пошуком різного спектру інформації. Це зручна додаткова можливість спілкування бібліотекаря із читачем.

      Користувачі віртуальної довідки отримують професійну допомогу щодо пошуку інформації, економлять час роботи в бібліотеці, заздалегідь отримавши частину потрібних відомостей.

 

Сумуємо...

41848067v   Не вистачає слів, щоб передати біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, залишивши сльози та смуток. Бог прийняв у обійми добру і світлу душу Погріщука Василя – студента 2 курсу Вінницького коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ. Та від усвідомлення цього розпач від втрати не вщухає.

   У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Васю назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав і любив.
   Дуже гірко втрачати своїх коханих, рідних і близьких, і подвійно гірше, якщо нас залишають молоді, красиві і талановиті.

      Упокій Господи його душу.

 
 

Визначення індексів УДК і авторського знаку

Логотип бібл

 

До уваги науковців, викладачів, співробітників та студентів, яких цікавить визначення індексів
УДК і авторського знаку

 

    Працівники бібліотеки імені Л. Каніщенка ТНЕУ можуть надати допомогу у визначенні індексів Універсальної Десяткової Класифікації (УДК) для Ваших видань (наукових статей, авторефератів, дисертаційних робіт, монографій, навчальних посібників тощо).
    Для якісного визначення індексу УДК просимо надати назву, зміст, розширену анотацію та ключові слова Вашої праці.
    За детальною інформацією звертайтеся у відділ комплектування та наукової обробки літератури (12 кабінет) або надсилайте електронні версії нам на поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Будемо раді допомогти Вам!

 

Конкурс

IMG 8449До уваги студентів ТНЕУ!

  Бібліотека ім. Л. Каніщенка оголошує конкурс на присвоєння звання «Найкращий читач бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ– 2019».
  Переможців конкурсу обиратимуть за допомогою автоматизованої бібліотечної інформаційної системи УФД/Бібліотека та журналу обліку обігу періодики, який ведеться в читальному залі студентів бібліотеки.

  Церемонія нагородження переможців відбудеться у вересні 2019 р. в приміщенні читального залу бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ. 

                        На переможців чекають ексклюзивні призи!

 

Поповнення фонду бібліотеки

41788420b41797718b41682095b

Шановні читачі, фонд бібліотеки ім. Л. Каніщенка поповнився новою літературою.
Запрошуємо Вас ознайомитися з новими надходженнями.
Ми завжди раді Вам!