Стежинами Тарасового слова

Опубліковано: 10 березня 2017

IMG 9854IMG 9835IMG 9836

 

 

 

 

 

 

 

   Уже стало традицією щорічне проведення конкурсу кращого декламування творів Т. Г. Шевченка та творів, присвячених генію України. Цього року його учасниками побажало стати більше, ніж 20 студентів різних факультетів нашого вузу, тож конкурс «Стежинами Тарасового слова» відбувся 9 березня 2017 року у виставковій залі ТНЕУ.
    Зі вступним словом до присутніх звернувся ректор університету Андрій Ігорович Крисоватий. У виконанні читців звучали твори Тараса Шевченка «Лілея», «Заповіт», «Тополя» та інші. Студент коледжу економіки, права та інформаційних технологій Дмитро Данилюк декларував авторський вірш, в якому ділиться своїми переживаннями про долю країни з Кобзарем.
   Неперевершено продекламував поему «Сон» студент юридичного факультету Василь Капустинський, який і став беззаперечним переможцем конкурсу читців. Оригінально і майстерно під акомпанемент гітари прозвучала музична композиція «Думи мої» у виконанні студентів факультету обліку та аудиту Ярини Гаврилюк та Євгена Швеця, яка розділила друге місцем зі зворушливим виконанням поезії студенткою ФЕУ Лілією Ларвою.
   До членів журі, які очолила доц. кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Надія Іванівна Білик, увійшли також зав. читальним залом Наукової бібліотеки ім. Л. Каніщенка Голда Світлана Миколаївна та бібліотекар І-ї категорії Микула Наталія Кузьмівна. З виставки «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, і голос твій нам душі окриля», презентованої працівниками читального залу, присутні могли почерпнути інформацію про життєвий і творчий шлях Кобзаря.