Твій біль, твою любов, Кобзарю, дозволь до серця притулить

Опубліковано: 12 березня 2018

IMG 20180306 153005    У 2018 році Україна відзначає 204 річницю з дня народження великого українського поета Тараса Шевченка. І хоч пройшло вже немало часу, та на оновленій нашій вільній землі живе і вічно житиме в народі пам’ять про великого Кобзаря, геніального сина України, поборника святої правди.
   З нагоди цієї події у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ відкрився книжковий перегляд «Твій біль, твою любов, Кобзарю, дозволь до серця притулить» . Тут експонуються наукові дослідження, монографії, літературно-критичні статті, що розкривають факти з життя та творчості Т. Г. Шевченка – великого поборника правди, майстра пера і неповторного митця. Серед розмаїття документів можна знайти як поетичні твори Кобзаря, так і поезії, присвячені великому Майстру.
   Працівники читального залу запрошують усіх бажаючих відвідати ілюстровану книжкову виставку, доторкнутись до живого Шевченкового слова, ближче ознайомитися із надбанням Великого українця та переглянути маловідомі літературні розвідки.