Невмирущий дух поета...

Опубліковано: 13 березня 2019

54142989zag54521990otez53718333balic У рамках відзначення 205-ї річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ відбулося чергове засідання літературних читань з Марією Баліцькою «СловоСвіт». “Невмирущий дух поета, як і раніше, витає над рідною Україною, невмокаючи лунає його віще слово і сіє на народній ниві живе насіння оновлення”, - саме ці слова П. Грабовського, які якнайглибше розкривають значення Шевченкового слова, стали епіграфом заходу.
 Працівники вузу, студенти ФОА, які завітали 12 березня до читального залу, мали змогу поринути в атмосферу шевченкового слова, оглянути репродукції картин, почути цікаві факти з біографії Кобзаря. У гості на захід завітав о. Михайло Шевченків, який презентував для студентів свою книгу «Бог і Шевченко», де шукає відповіді на питання релігійності та розуміння Господа Шевченком .
 Студенти зачитували вірші Кобзаря, що раз більше й більше пізнаючи силу слова та відкриваючи нові й нові грані неосяжного таланту Тараса Григоровича. Адже найкращим вшановуванням пам’яті митця є перечитування його творів, віднайдення у текстах мудрості та натхнення, осмислення минулого, сучасного та майбутнього України.