Промо-акція «Ніч у бібліотеці»

Опубліковано: 18 жовтня 2019

72391125 z Бібліотека ім. Л Каніщенка ТНЕУ завжди рада вітати у своїх стінах читачів. Завжди – означає не лише зранку, вдень, але й увечері, а то й уночі. Так, так, саме уночі. Цього року, 17 жовтня, у нас уже вдруге відбулась щорічна промо-акція «Ніч у бібліотеці», успішно започаткована минулорічно нашим керівником К. З. Возьним.
 Молодь – це наше майбутнє. А ми, університетська бібліотека, є тим штурвалом, який повинен прокладати правильний шлях у їх руслі. Наші студенти – не просто наші читачі, а й наші «перезавантажувачі» - ті, хто вказує напрямок, в якому нам рухатись вперед. Тож бібліоніч – ідеальна площина, де перетинаються інтереси як книгозбірні, так і молоді.
 Студенти факультету аграрного бізнесу та менеджменту сьогодні є нічними читачами. «Будьте - як вдома», - з такими словами звернувся до присутніх директор бібліотеки ім. Л. Каніщенка К. З. Возьний, даючи зрозуміти, що у цей час бібліотека цілковито та повністю належить нашим гостям. На таке дійство разом зі студентами прийшли і їх наставники та викладачі: декан ФАБМ Б. Язлюк, куратор І. Любезна та студенти коледжу економіки, права та інформаційних технологій .
 Цікаву лекцію по філософію грошей студентам-економістам прочитав Голова правління міжбанківської валютної біржі А. Гулей, з якої можна було почерпнути багато знать як про сутніть грошей, так і про їх значення в житті; що впливає на формування капіталу, як ми і наше мислення позитивно або навіть негативно впливаємо на різноманітні фінансові процеси.
 …Линуть перші акорди музики, запалюються свічки, і всі поринають у загадкову темряву ночі. Звучить вітання «Діти України» у виконанні ст. КЕПІТ Бородюк Анастасії. Суперхіт ХХ століття «Let my people go», майстерно переданий грою на саксофоні та гітарах, заряджають енергетикою, і вже зал заповнює аура позитиву. Тож все більше й більше голосів долучається до виконання пісні Океану Ельзи «Все буде добре», неначе словами пісні даючи собі настанову на майбутнє.
 А потім розпочався квест. Поки перша команда помандрувала виконувати завдання, інші студенти, щоб дарма не гаяти час, розпочали гру, в якій один учасник показує слова жестами, мімікою, а інші намагаються за цими рухами вгадувати назви пісень або відомих людей. На екрані тліє у каміні вогонь, додаючи атмосферу домашнього затишку у бібліосутінки….
 Змучені від пройденого дня, де було і навчання, і буденні турботи, і квест, і пісні, студенти вмостились у зручних кріслах, тулячись одне до одного, для перегляду фільму. Але що то за відпочинок без співу? Тож виконуючи пісні під караоке, студенти продовжували відпочивати…
 На жаль, вечір закінчився. Безліч приємних вражень залишилось і в студентів, і в бібліотекарів.

72619581 guley73229383 z72634236 zal71759146 vs72359348 st72475782 st72745061 vs73169327 n73372237 st72646438 vr73139914 vr