Інформаційна продукція компанії Euromonitor International

Опубліковано: 15 березня 2012

Euromonitor International-logo-91231A0B44-seeklogo.com  

 

 Що являє собою база даних Passport GMID?

 

 

В залі електронних ресурсів, що знаходиться на 2 поверсі головного корпусу ТНЕУ, відкрито вільний доступ до електронного ресурсу Global Market Information Database (GMID Passport) компанії Euromonitor International.

 

Global Market Information Database (GMID Passport) – містить онлайнові інформаційні бази даних, що об’єднують міжнародну порівняльну статистику з прогнозованим стратегічним результатом, як в перспективі розвитку світу в цілому, так і в контексті окремого регіону, країни та компанії.

 

Passport (Паспорт) – нова онлайнова інформаційна система «Euromonitor International». Passport містить повну інформацію про аналіз споживчих ринків, а також дані про країни та споживачів в цілому. Passport дозволяє компанії отримати детальну інформацію про даний ринок, конкурентного середовища та глобальні тенденції споживача.

Countries & Consumers (Країни та споживачі) дозволяє компаніям відстежувати як демографічні, економічні, політичні та соціальні тенденції так і зміни способу життя споживачів. Це допомагає визначати макро-фактори, які впливають на економічне середовище в якому працюють компанії.

 

Global Market Information Database - GMID (Глобальная База Даних Ринкової Інформації) є основної системою Euromonitor International, яка передбачена в першу чергу, для бібліотек та інформаційних довідкових служб. GMID пропонує дослідження в різних галузях ринкових послуг, включаючи бухгалтерські звіти та інформацію про ринок туристичних послуг.

 

У разі виникнення будь-яких запитань щодо користування даною системою звертайтесь будь-ласка у зал електронних ресурсів, що знаходиться у І корпусі на 2-му поверсі університету ТНЕУ.

Будемо раді допомогти!