АКЦІЯ «ПОДАРУЙ КНИГУ БІБЛІОТЕЦІ»

Опубліковано: 18 березня 2016

2Не викинь книгу на смітник!

Її віддай в бібліотеку,

Бо книга – скарб, у ній для тебе

Думок і висловів квітник.

Кохання, радість, смуток, біль.

А ще невидані простори

Письменник відкриває в ній.

Тож, дурно книгу не змарнуй,

В бібліотеку подаруй!

Шановні студенти, викладачі, співробітники !

З 2012 року 14 лютого відзначається свято – Міжнародний день дарування книги. Це на 100 % добровільна ініціатива, направлена на підвищення інтересу і доступу до книг як дітей так і дорослих. Мета заходу - надихнути людей по всьому світу подарувати книгу – бібліотеці, другу.

Звертаємось до всіх, кому не байдужа доля науки, освіти та культури: дайте нове життя вашим зібранням!

Якщо у Вашій домашній бібліотеці є підручники, словники, художня література, книги іноземними мовами, їх може прийняти бібліотека університету, де вони знайдуть свого читача. Ми будемо вдячні всім, хто візьме участь у цій акції.

Чекаємо на Ваші дарунки у відділі комплектування та обробки літератури (12 каб.) та у всіх відділах бібліотеки ТНЕУ!

 

Щодо участі у загальнодержавному видавничому проекті

Опубліковано: 21 вересня 2017

Громадська організація “Всеукраїнське об’єднання освітян і науковців” , “Асоціація науковців та викладачів” запрошують зацікавлених осіб взяти участь у загальноукраїнському видавничому проекті та долучитися до підготовки презентаційно - іміджевого видання “Освітньо-наукова галузь України: поступ та особливості”.
Подати інформаційні матеріали, погодити фінансові умови, поставити запитання або внести пропозиції Ви можете зв’язавшись по телефону чи електронній адресі.
Керівник видавничого проекту – Сергій Поліщук.
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: + 38 (097) 781 10 64
+38 (066) 075 48 60
+38 (093) 871 30 61

 

19 вересня відбувся день інформації

Опубліковано: 21 вересня 2017

Презентация1

Презентация1.pptx2

 

 

 

 

 

 

 

 

  Щоб наблизити видання до користувачів та оперативно інформувати про нові надходження, 19 вересня 2017 року інформаційно-бібліографічним відділом було проведено  «День інформації». Виставку відвідали учасники методичного семінару щодо впровадження УДК для бібліотек ВНЗ I-III рівня акредитації, студенти та викладачі університету.

 

 

Відбувся семінар щодо впровадження УДК

Опубліковано: 20 вересня 2017

IMG 0124222IMG 0149 

 

 

 

 

 

 

    19 вересня 2017 року. у приміщенні читального залу бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ проведено методичний семінар щодо впровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) для бібліотек вузів І - ІІІ рівнів акредитації.
   З вітальним словом до гостей звернувся директор бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ К. З. Возьний. З доповідями виступили заступник директора А. В. Панчук, зав. відділом комплектування та обробки літератури К. В. Олійник та зав. відділом обслуговування М. З. Макогін. Відбулося жваве обговорення питань застосування УДК для систематизації документів та організації фондів, методики переведення існуючих фондів з системи ББК на УДК. Учасники семінару почерпнули багато корисної інформації і залишились задоволеними від дискусій, порад і спілкування.
   Бібліотека ім. Л. Каніщенка як центр обласного методичного об’єднання бібліотек вищих навчальних закладів і надалі планує проведення подібних занять з підвищення кваліфікації з метою формування у працівників бібліотек спеціальних знань з впровадження УДК. Наступного разу така зустріч відбудеться 4 жовтня 2017 року для працівників бібліотек шкіл м. Тернополя.

 

19 вересня відбудеться "День інформації"

Опубліковано: 15 вересня 2017

Шановні викладачі та студенти!

                                                          19 вересня 2017 року

інформаційно-бібліографічним відділом бібліотеки проводиться

"День інформації"


Запрошуємо Вас на перегляд нових надходжень літератури. Виставка

відбудеться в холі бібліотеки (1 поверх) з 9 до 17 години.

 

Написання проектів. Фонди ЄС

Опубліковано: 14 вересня 2017

127

 

 

 

 

 

       

   7-8 вересня 2017 року у м. Львів відбувся тренінг «Написання проектів. Фонди ЄС», який організували Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC) у співпраці з компанією Consulting Group 2027 та Фундацією Rozwoju polsko-ukraińskich stosunków gospodarczych (Лодзь, Польща). Тренінг провів один з найкращих експертів в Україні з тематики проектної діяльності Микола Смолінський - президент CEASC, консультант з написання проектів до Європейських фондів, фахівець з євроінтеграції, бізнес-тренер, розробник низки авторських навчальних програм щодо роботи з фінансовими інструментами Європейської комісії (дотації на 2014-2020 рр.). 

     У тренінгу прийняла участь бібліотекар І категорії бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ Крижановська Анетта Вікторівна, яка ознайомилась з особливостями розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій для залучення фінансування проектів від фондів ЄС та донорів, що присутні в Україні, та отримала практичні поради питання з тем:
- програмна діяльність фондів ЄС та їх зорієнтованість на Україну, “тверді” та “м’які” проекти;
- специфіка міжнародних проектів;
- визначення та формулювання проблеми, мети, завдання, цільових груп, розробка плану виконання проекту, його оцінка та моніторинг виконання;
- додатки до проектної заявки;
- програми ЄС: Горизонт 2020, Еразмус+, Polska Wschodnia.
По завершенню тренінгу отримано Сертифікат.

 

Сторінка 1 із 72