ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03040101, Правознавство, ПРвнт-21
|
Крушельницька Соломія Володимирівна
|
ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03050401, Економіка підприємства, ЕПвнт
|
Гірська Софія Богданівна
|
ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03050401, Економіка підприємства, ЕПвнт-21
|
Кусяк Дмитро Сергійович
|
ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03050401, Економіка підприємства, ЕПвнт-21
|
Фенканін Марія Петрівна
|
ТНЕУ, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКвнт-21
|
Дохват Вероніка Михайлівна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСт-11
|
Кравчук Яна Василівна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСт-12
|
Зеневич Настасія Сергіївна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСт-12
|
Лисиканич Ірина Богданівна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСт-12
|
Ставінська Каріна Сергіївна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 073, Менеджмент, МЕНт-11
|
Липовецька Тетяна Романівна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-11
|
Коваль Владислав Володимирович
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-11
|
Колодко Вікторія Олександрівна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-12
|
Андрунців Володимир Романович
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-12
|
Благуляк Олена Валеріївна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-12
|
Катрун Катерина Богданівна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-12
|
Козак Богдан Олегович
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 081, Право, ПРт-12
|
Олійник Олена Юрівна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 123, Комп'ютерна інженерія, КІт-12
|
Кочій Андрій Васильович
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21
|
Гуменюк Оксана Романівна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21
|
Дереворіз Андрій Андрійович
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21
|
Дичка Ладіслав Борисович
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21
|
Мисько Микола Михайлович
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03040101, Правознавство, ПРт-21
|
Угрин Марія-Вікторія Степанівна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-21
|
Заверуха Анастасія Іванівна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-21
|
Качуровський Орест Петрович
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-21
|
Пундик Крістіна Олегівна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-21
|
Щербата Оксана Богданівна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-32
|
Батрин Марія Ігорівна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКт-32
|
Березко Ольга Петрівна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03060101, Організація виробництва, ОВт-21
|
Дідик Вікторія Віталіївна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.03060101, Організація виробництва, ОВт-21
|
Сохацька Анастасія Олександрівна
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.05010201, Обслуговування комп'ютерних систем і мереж, ОКСМт-21
|
Криштофор Олег Олегович
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.05010201, Обслуговування комп'ютерних систем і мереж, ОКСМт-21
|
Мариненко Руслан Олексійович
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.05010201, Обслуговування комп'ютерних систем і мереж, ОКСМт-21
|
Піган Олег Андрійович
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.05010201, Обслуговування комп'ютерних систем і мереж, ОКСМт-22
|
Мудрак Руслан Петрович
|
ТНЕУ, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, 5.05010201, Обслуговування комп'ютерних систем і мереж, ОКСМт-22
|
Цюприк Мирослав Петрович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11
|
Гаврилишин Тарас Ярославович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11
|
Заблоцька Ірина Андріївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11
|
Маткарімова Сайора
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11
|
Медвідь Наталія Олександрівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11
|
Николин Іванна Павлівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11
|
Олійник Олена Ігорівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11
|
Підлісна Людмила Олександрівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11
|
Пупенко Віра Віталіївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11
|
Репушка Вероніка Миколаївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 051, Міжнародна економіка, ЕМЕ-11
|
Фуцяк Владислав Михайлович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 055, Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, МВСК-11
|
Кутузова Дарія Сергіївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 056, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-11
|
Дорога Олеся Вадимівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 056, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-11
|
Клапчук Валентина Андріївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 056, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-11
|
Кучер Ольга Валеріївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11
|
Барська Галина Іванівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11
|
Бойко Вікторія Олегівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11
|
Кадіров Рустам Абдусаломович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11
|
Кім Анастасія Олександрівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11
|
Оливко Діана Василівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11
|
Приймич Андрій Павлович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11
|
Сагайдак Уляна Віталіївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11
|
Стельмах Яніна Ігорівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11
|
Тиш Тетяна Василівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-11
|
Ярчук Максим Мирославович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12
|
Васько Антон Ярославович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12
|
Ільків Михайло Миколайович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12
|
Кулина Вікторія Михайлівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12
|
Лібич Ірина Степанівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12
|
Монастирський Василь Володимирович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 073, Міжнародний менеджмент, МІМ-12
|
Фенц Світлана Михайлівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 075, Маркетинг, МАРК-11
|
Кипка Олександра Олександрівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 075, Маркетинг, МАРКм-11
|
Бутусов Михайло Олександрович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 075, Маркетинг, МАРКм-11
|
Мойсей Юрій Віталійович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 122, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, КНа-11
|
Сейді Майо Абдул-Азіл Сепа
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 122, Управління проектами (англомовна програма), КНУПма-11
|
Грицюк Микола Володимирович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 242, Туризм, Т-11
|
Березюк Мар`ян Васильович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 242, Туризм, Т-11
|
Богоявленський Віталій Вадимович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 242, Туризм, Т-11
|
Плейтух Мар`яна Володимирівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 242, Управління туристичним бізнесом, Тм-11
|
Найденкова Валентина Вікторівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 242, Управління туристичним бізнесом, Тм-11
|
Редько Андрій Владиславович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-21
|
Рондюк Вікторія Олегівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-31
|
Гуня Ольга Іванівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-31
|
Комінко Галина Миколаївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-31
|
Паращук Назарій Миколайович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030203, Міжнародні економічні відносини, МЕВ-41
|
Романюк Оксана Сергіївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-31
|
Нкуму Абеге Інмакулада
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-31
|
Сімашко Юлія Володимирівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-31
|
Федорюк Ірина Ігорівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-41
|
Багола Олександра Сергіївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-41
|
Богатюк Вікторія Андріївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Європейська економіка, МЕЄЕ-41
|
Франко Марина Олегівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-21
|
Бардин Олег Ярославович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-21
|
Барраган Велез Йосуе Ізраел
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-21
|
Дмитрук Уляна Ігорівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-21
|
Собань Олеся Олександрівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-31
|
Вільчинська Юлія Орестівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-31
|
Горайська Ярина Юріївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-41
|
Кіріясова Юлія Миколаївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Міжнародні фінанси, МЕНМФ-41
|
Сиваш Михайло Миколайович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Світова економіка і міжнародне право, МЕСЕ-21
|
Басараба Наталія Павлівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Світова економіка і міжнародне право, МЕСЕ-21
|
Беднарчук Тетяна Євгеніївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Світова економіка і міжнародне право, МЕСЕ-21
|
Куцевич Юлія Русланівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030503, Світова економіка і міжнародне право, МЕСЕ-21
|
Микицей Марія Ярославівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-21
|
Гонта Віктор Сергійович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-31
|
Данилюк Анна Олегівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-31
|
Котляр Катерина Андріївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-31
|
Стасюк Ірина Ігорівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41
|
Беркета Катерина Петрівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41
|
Дзісяк Лідія Олегівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41
|
Кособуцька Іванна Василівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41
|
Лазар Софія Романівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41
|
Мурашова Галина Ігорівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41
|
Розмариця Тетяна Ігорівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41
|
Урбан Надія Ігорівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-41
|
Хорошова Юлія Олександрівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21
|
Баран Софія Олегівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21
|
Литвин Надія Євгенівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21
|
Малашевська Олександра Олександрівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21
|
Молоток Тарас Миколайович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21
|
Николайчук Максим Гнатович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21
|
Писанська Вікторія Ярославівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21
|
Проскуренко Юлія Євгенівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21
|
Робейко Олександр Дмитрович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-21
|
Чубей Тетяна Володимирівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-31
|
Клап Олена Василівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-31
|
Тівон Андрій Богданович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Міжнародний менеджмент, МАУН-31
|
Швиряєва Діана Олегівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21
|
Алексєєва Алла Сергіївна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21
|
Антонюк Надія Володимирівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21
|
Долгачова Марія Романівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21
|
Дудка Дмитро Васильович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21
|
Ковальчук Ольга Олегівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21
|
Недошитко Христина Романівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21
|
Онищук Марія Вікторівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21
|
Труліч Богдан Михайлович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-21
|
Януш Любов Володимирівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-31
|
Бобир Роман Володимирович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-31
|
Богдан Майя Ростиславівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.030601, Управління міжнародним бізнесом, МАУБ-31
|
Боднар Світлана Ігорівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Туризм, Т-41
|
Гарасимчук Дмитро Ігорович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-21
|
Бігун Ірина Михайлівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-21
|
Бутковський Дмитро Володимирович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-21
|
Середа Діана Олександрівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-22
|
Сембай Віталія Вікторівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-42
|
Спяк Анна Мирославівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 6.140103, Управління туристичним бізнесом, Т-42
|
Флентей Соломія Олегівна
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина, 8.18010016, Бізнес-адміністрування, БА-21
|
Башуцький Роман Богданович
|
ТНЕУ, Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім.Б.Д.Гарилишина, 6.030507, Міжнародний маркетинг, МУН-31
|
Чорна Анастасія Анатоліївна
|
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 051, Прикладна економіка, ЕПЕм-11
|
Назаренко Софія Павлівна
|
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗ-11
|
Заклецький Владислав Ігорович
|
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗ-11
|
Зубков Іван Анатолійович
|
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗ-11
|
Капляр Ірина Борисівна
|
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗ-11
|
Ленько Євген Ігорович
|
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗ-11
|
Магдюк Валентин Русланович
|
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 071, Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу, ОПЗм-12
|
Феш Микола Ігорович
|
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030504, Оцінка землі і нерухомого майна, ЕОЗМ-31
|
Вітрова Неля Миколаївна
|
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030509, Облік і правове забезпечення агропромислового виробництва, ОПЗ-31
|
Вашкевич Олена Михайлівна
|
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030509, Облік і правове забезпечення агропромислового виробництва, ОПЗ-31
|
Ленько Марія Петрівна
|
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030509, Облік і правове забезпечення агропромислового виробництва, ОПЗ-31
|
Ремизович Тетяна Володимирівна
|
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030509, Облік і правове забезпечення агропромислового виробництва, ОПЗ-42
|
Соколовська Наталія Петрівна
|
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030601, Менеджмент природокористування та економіка довкілля, МПЕД-31
|
Іванчук Христина Іванівна
|
ТНЕУ, Факультет аграрної економіки і менеджменту, 6.030601, Менеджмент природокористування та економіка довкілля, МПЕД-31
|
Романюк Василь Васильович
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-11
|
Жук Руслан Олегович
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-11
|
Капущак Вадим Юрійович
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-11
|
Смолій Аліна Володимирівна
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-12
|
Берташ Віта Юріївна
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-12
|
Квасігрох Лілія Олегівна
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-12
|
Ковальчук Ярослава Юріївна
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-12
|
Побережний Роман Іванович
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-12
|
Середа Анна Анатоліївна
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 072, Банківська справа, ФБС-12
|
Траска Максим Ярославович
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030501, Економічна теорія, ЕТ-31
|
Карпинська Юлія Володимирівна
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030501, Економічна теорія, ЕТ-31
|
Романишин Анастасія Андріївна
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-21
|
Альбін Адріан Павлович
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-21
|
Величук Оксана Петрівна
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-22
|
Дідик Марія Мирославівна
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-22
|
Пащук Ігор Володимирович
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-31
|
Базьків Катерина Миколаївна
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-31
|
Гнатів Ольга Віталіївна
|
ТНЕУ, Факультет банківського бізнесу, 6.030508, Банківська справа, ФБС-31
|
Михайлів Андрій Васильович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 051, Економіка підприємства, ЕЕП-11
|
Лучків Юлія Михайлівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 051, Економіка підприємства, ЕЕП-11
|
Обшарська Ірина Олександрівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 051, Економіка та управління підприємством, ЕЕПм-11
|
Кушина Оксана Ігорівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 051, Економіка та управління підприємством, ЕЕПм-11
|
Москалюк Інна Миколаївна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 051, Економіка та управління підприємством, ЕЕПм-11
|
Орищук Олександр Ігорович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 051, Управління персоналом та економіка праці, ЕЕУП-11
|
Гуменна Ірина Петрівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-11
|
Жук Тарас Володимирович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-11
|
Лютенко Павло Володимирович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-11
|
П`ятківський Роман Володимирович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-11
|
Скишляк Остап Андрійович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-11
|
Тівон Марія Олександрівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 073, Менеджмент підприємств, установ і організацій, МПО-12
|
Симко Катерина Михайлівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 074, Публічне управління та адміністрування, ПУА-11
|
Клапків Андрій Ігорович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 074, Публічне управління та адміністрування, ПУА-11
|
Паращак Олег Васильович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 076, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ПТБД-11
|
Чуба Уляна Юріївна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 076, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ПТБДм-11
|
Доманюк Яна Олексіївна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 076, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ПТБДм-11
|
Загвойська Лілія Андріївна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-21
|
Боднарчук Юлія Ігорівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-21
|
Війтик Юлія Володимирівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-21
|
Коргут Марія Борисівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-22
|
Яремко Дмитро Ігорович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-42
|
Коваль Людмила Ігорівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-43
|
Дарюс Олександр Абдуллайович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Економіка промислового підприємства, ЕПП-43
|
Замійська Вероніка Вікторівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030504, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ЕПТБД-31
|
Євтушевич Оксана Анатоліївна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-21
|
Садовник Святослав Олегович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-21
|
Шкобінова Алла Василівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-22
|
Жураківський Олексій Володимирович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-22
|
Мельничук Максим Олександрович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-31
|
Гуменний Руслан Олегович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-31
|
Сирник Віта Іванівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-32
|
Довгалюк Мар'яна Василівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-32
|
Кавецька Яна-Марія Юріївна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-32
|
Кувшінова Ірина Борисівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-41
|
Біняшевський Андрій Петрович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42
|
Кулініч Анастасія Сергіївна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42
|
Мачута Тетяна Петрівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42
|
Стреніцька Юлія Олегівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030505, Управління персоналом та економіка праці, УПЕП-42
|
Чорняк Тарас Русланович
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-21
|
Вусата Яна Олександрівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-21
|
Головчук Ольга Романівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-21
|
Жабінська Катерина Ігорівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-21
|
Кирилюк Інна Сергіївна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-31
|
Зорій Вікторія Віталіївна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-32
|
Коваль Тетяна Ігорівна
|
ТНЕУ, Факультет економіки та управління, 6.030601, Менеджмент організацій і адміністрування, МОА-41
|
Гиряк Мар'яна Романівна
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Економічна кібернетика, ЕК-11
|
Власюк Петро Романович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Економічна кібернетика, ЕК-11
|
Горбань Сергій Андрійович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Економічна кібернетика, ЕК-11
|
Дацко Ірина Михайлівна
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Економічна кібернетика, ЕК-11
|
Домшинський Олег Юрійович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Економічна кібернетика, ЕК-11
|
Іванішина Ніна Михайлівна
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Інформаційні технології в економіці, ЕІТм-11
|
Тендериць Руслан Вікторович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 051, Інформаційні технології в економіці, ЕІТс-11
|
Януш Лариса Ярославівна
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 121, Інженерія програмного забезпечення, ІПЗ-11
|
Ситник Іван Дмитрович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 122, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, КН-11
|
Кучерешко Роман Миколайович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 122, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, КН-11
|
Тіщенко Олександр Андрійович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 122, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, КН-11
|
Федченко Ольга Євстахіївна
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 122, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, КН-12
|
Коруна Володимир Юрійович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 123, Комп’ютерна інженерія, КІ-12
|
Петелько Оксана Любомирівна
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 124, Системний аналіз, СА-11
|
Ситник Арсен Ігорович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 151, Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, АКІТ-11
|
Щерб`як Марія Михайлівна
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.030502, Економічна кібернетика, ЕК-31
|
Руцький Сергій Петрович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-21
|
Бандура Андрій Олександрович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-21
|
Середа Юрій Іванович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-21
|
Худзік Володимир Федорович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-21
|
Шкодич Олександр Володимирович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-22
|
Гросуляк Петро Іванович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-31
|
Зубрецький Тарас Андрійович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050102, Комп’ютерні системи та мережі, КСМ-32
|
Волянський Андрій Ігорович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-21
|
Лизуник Андрій Іванович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-22
|
Чхайло Анатолій Анатолійович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-22
|
Шпінталь Юлія Михайлівна
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-32
|
Грубель Ігор Васильович
|
ТНЕУ, Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, 6.050103, Програмне забезпечення систем, ПЗС-32
|
Машталір Дмитро Андрійович
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Аналіз і аудит бізнесу, ОАБ-11
|
Буряк Артем Миколайович
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Аналіз і аудит бізнесу, ОАБ-11
|
Волинська Анастасія Володимирівна
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Аналіз і аудит бізнесу, ОАБ-11
|
Кривенко Роман Аркадійович
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Аналіз і аудит бізнесу, ОАБ-11
|
Просяловський Олександр Володимирович
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Економічна експертиза, ОЕЕм-11
|
Перхалюк Діана Петрівна
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік і оподаткування підприємницької діяльності, ОПДм-11
|
Булин Ольга Володимирівна
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік і оподаткування підприємницької діяльності, ОПДм-11
|
Стецюк Ірина Миколаївна
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік і оподаткування підприємницької діяльності, ОПДс-11
|
Семенюк Антон Анатолійович
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і контроль в державному секторі економіки, ОДС-11
|
Кривцун Зоряна Зеновіївна
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11
|
Горецька Юлія Володимирівна
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11
|
Джунусова Ірина Амантаївна
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11
|
Кваснікевич Вікторія Дмитрівна
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11
|
Мельник Раїса Олександрівна
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11
|
Мельничук Мирослав Олексійович
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11
|
Олешко Христина Григорівна
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11
|
Панчук Ірина Миколаївна
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 071, Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва, ОПД-11
|
Хоміцький Руслан Володимирович
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Контроль і ревізія, ОКР-41
|
Баглай Леонід Леонідович
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і аудит у промисловості, ОП-41
|
Липка Олеся Михайлівна
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і контроль в державному секторі економіки, ОДС-31
|
Заєць Ірина Олегівна
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і контроль в державному секторі економіки, ОДС-31
|
Ільків Андрій Ігорович
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і контроль в державному секторі економіки, ОДС-31
|
Іржицький Михайло Михайлович
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і правове забезпечення підприємницької діяльності, ОПД-32
|
Гаврилюк Ярина Іванівна
|
ТНЕУ, Факультет обліку і аудиту, 6.030509, Облік і правове забезпечення підприємницької діяльності, ОПД-32
|
Опульська Юлія Миколаївна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фінанси суб'єктів господарювання та страхування, ФСГ-11
|
Кучкуда Людмила Михайлівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фінанси суб'єктів господарювання та страхування, ФСГ-11
|
Сорока Марія Святославівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фінанси, Ф-11
|
Ковалькевич Тетяна Василівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фінанси, Ф-11
|
Паньків Юлія Ігорівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-11
|
Дрозд Віктор Вікторович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-11
|
Клак Павліна Тарасівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-11
|
Копищик Галина Геннадіївна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-11
|
Литвинець Владислав Іванович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12
|
Винник Анна Олександрівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12
|
Дорожко Артем Геннадійович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12
|
Олексіюк Максим Аркадійович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12
|
Сачук Ірина Сергіївна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12
|
Ткач Оксана Анатоліївна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування та митна справа, ФАМС-12
|
Шевчук Іван Михайлович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування, ФФАм-11
|
Варварук Андрій Володимирович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування, ФФАм-11
|
Дмитришин Юлія Володимирівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 072, Фіскальне адміністрування, ФФАм-11
|
Кузів Марта Романівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-21
|
Васкевич Світлана Анатоліївна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-21
|
Грицарук Ілля Олегович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-21
|
Олійник Олена Петрівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-42
|
Бабій Михайло Ярославович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Оподаткування, ФО-42
|
Душинська Наталія Олегівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-21
|
Фащевський Ярополк Олегович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-31
|
Жак Петро Олегович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-32
|
Дяденчук Олексій Вячеславович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-32
|
Ткаченко Дмитро Андрійович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-32
|
Трубіцька Ірина Сергіївна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси в системі митних органів, ФМО-41
|
Деревницька Соломія Олексіївна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси суб’єктів господарювання, ФСГ-31
|
Олексишин Ганна Теодорівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21
|
Веселий Остап Ігорович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21
|
Зубакін Микола Іванович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21
|
Лозинський Нестор Ігорович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21
|
Мороз Ольга Юріївна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21
|
Пелещак Марта Петрівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21
|
Підгірна Соломія Володимирівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21
|
Попів Олег Михайлович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21
|
Пташинська Аліна Олександрівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21
|
Скарбек Віталій Ігорович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21
|
Урбан Олег Петрович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-21
|
Царук Олександр Олександрович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-22
|
Бобрівець Богдан Ярославович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-22
|
Заєць Катерина Олександрівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-22
|
Лупійчук Анастасія Олександрівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-22
|
Процьків Артем Володимирович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-31
|
Гога Олена Володимирівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-31
|
Стефаник Олег Сергійович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-32
|
Антошин Євгеній Русланович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-32
|
Карапулько Христина Василівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-41
|
Суховерський Василь Миколайович
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-42
|
Бондарчук Оксана Михайлівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-42
|
Петрів Надія Тарасівна
|
ТНЕУ, Факультет фінансів, 6.030508, Фінанси, Ф-44
|
Кравчишин Віктор Іванович
|
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 071, Облік і оподаткування, БОчт-12
|
Вишневська Василина Русланівна
|
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСчт-12
|
Колтун Діана Петрівна
|
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 072, Фінанси, банківська справа та страхування, ФБСчт-12
|
Хмара Аліна Степанівна
|
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-21
|
Волошин Анастасія Василівна
|
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-21
|
Журавель Ольга Павлівна
|
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-21
|
Плішка Ольга Віталіївна
|
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-22
|
Ахтаніна Вікторія Віталіївна
|
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-22
|
Озіренська Наталія Іванівна
|
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-22
|
Семенюк Вікторія Олександрівна
|
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050801, Фінанси і кредит, ФКчт-31
|
Покощан Марія Володимирівна
|
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050901, Бухгалтерський облік, БОчт-21
|
Депутат Роман Богданович
|
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050901, Бухгалтерський облік, БОчт-21
|
Козюпа Володимир Васильович
|
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050901, Бухгалтерський облік, БОчт-21
|
Філіп`юк Олена Віталіївна
|
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050901, Бухгалтерський облік, БОчт-22
|
Тур Василь Миколайович
|
ТНЕУ, Чортківський коледж економіки та підприємництва ТНЕУ, 5.03050901, Бухгалтерський облік, БОчт-22
|
Хомишин Михайло Миколайович
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 029, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-11
|
Хамуляк Ольга Павлівна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 053, Психологія, ПС-11
|
Кирилюк Анна Юріївна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПР-11
|
Василишин Дмитро Олександрович
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПР-11
|
Вишневський Богдан Святославович
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПР-11
|
Диня Вікторія Ігорівна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПР-11
|
Микитів Людмила Дмитрівна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПРм-12
|
Свистун Михайло Юрійович
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 081, Право, ПРм-13
|
Верес Арсен Олегович
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 082, Міжнародне право, ПМ-11
|
Гаврисюк Діана Василівна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 082, Міжнародне право, ПМ-11
|
Кубрак Наталія Павлівна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 082, Міжнародне право, ПМ-11
|
Кучарська Христина Анатоліївна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 231, Соціальна робота, СР-11
|
Максимів Неля Василівна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-12
|
Ільчишин Андрій Володимирович
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-21
|
Патлай Наталія Анатоліївна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-22
|
Данилович Володимир Михайлович
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-31
|
Гекавчук Лілія Сергіївна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-31
|
Гудима Юлія Андріївна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-31
|
Турик Соломія Ярославівна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.020105, Документознавство та інформаційна діяльність, ДІД-41
|
Кіт Андрій Миколайович
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030102, Психологія, ПС-21
|
Щавінська Влада Вікторівна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-12
|
Варварин Розалія Романівна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-21
|
Кубей Наталя Володимирівна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-21
|
Лукашук Артем Сергійович
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-22
|
Бенюк Олександр Юрійович
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-22
|
Дичко Мирослава Богданівна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-22
|
Когут Денис Віталійович
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-22
|
Мартинюк Максим Юрійович
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-41
|
Семененко Софія Олександрівна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-42
|
Бобер Софія Юріївна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-44
|
Миц Петро Іванович
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.030401, Правознавство, ПР-44
|
Нацюк Ольга Михайлівна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.130102, Соціальна робота, СР-21
|
Процюк Орися Ігорівна
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.130102, Соціальна робота, СР-31
|
Остафійчук Максим Васильович
|
ТНЕУ, Юридичний факультет, 6.130102, Соціальна робота, СР-41
|
Загоруй Борис Сергійович
|