Тестові ресурси

1. Електронні книги від De Gruyter: тестовий доступ
Учасникам консорціумуElibUkr, завдяки співпраці з MIPP International відкрито тестовий доступ до електронних книг De Gruyter.
Walter de Gruyter GmbH — німецьке наукове видавництво, що спеціалізується на академічній літературі. Випускає близько 800 нових найменувань у рік, половина з яких виходить англійською мовою. Колекція електронних книг De Gruyter нараховує близько 50000 найменувань з історії, археології, теології, філософії, біології, хімії, лінгвістики, літератури, математики, фізики, а також з права і медицини. Кожного року додається більше, ніж 700 нових видань. Кожна нова книга з'являється одночасно у паперовому та електронному вигляді.

Доступ за посиланням - www.degruyter.com/ebooks
Тестовий доступ для учасників консорціуму відкритий до 10 червня 2016 року.

2. Cambridge Journals Online для учасників консорціуму
Cambridge Journals Online - це платформа електронних журналів від Cambridge University Press, через яку користувачі отримують доступ до понад 360 журналів із 40 дисциплін (історія, політичні науки, біологія, хімія, економіка та інші), глибина цифрового архіву яких сягає 1770 року.
Статті із журналів можна як переглядати (у форматах PDF та HTML), завантажувати файли на пристрої для читання (телефони, планшети, Kindle), так і відправляти документи у власні хмарні сховища на Dropbox та GoogleDrive. Крім традиційних прострого та розширеного пошуку, платформа CJO пропонує можливість пошуку цитувань (Citation Search). 

Тестовий доступ до Cambridge Journals Online організований ELibUkr спільно із MIPP International і триватиме в установах-учасниках консорціуму з 19 квітня  до 31 травня 2016 р.

3. Тестовий доступ до платформи OECD iLibrary

Учасникам консорціуму ElibUkr, завдяки співпраці з MIPP International відкрито тестовий доступ до платформи OECD iLibrary.OECD iLibrary –  це електронна бібліотека Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), що пропонує доступ до книг, публікацій, статистики, доповідей, а також аналітики і даних OECP. 
Також на платформі публікують свої матеріали Міжнародне енергетичне агенство (IEA), Агенство з ядерної енергії (NEA),  PISA (Міжнародна програма оцінки освітніх досягнень учнів), Міжнародний транспортний форум (ITF). 
OECD iLibrary містить понад 10 000 електронних книг, 46 530 розділів, майже 120 000 таблиць і графіків, 5 000 статей, 5 мільйонів одиниць даних із 42 баз даних. що сягають 1960-х років та охоплюють понад 80 країн. Це один із найбіфльш всеохопних ресурсів із даними для економістів, соціологів, освітян та екологів. Більше інформації про склад та тематику колекції - у брошурі OECD iLibrary.

Доступ за посиланням в локальній мережі університетів - www.oecd-ilibrary.org
Тестовий період для учасників консорціуму триватиме 1 червня 2016 року.