5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Опубліковано: 05 червня 2018

1464945812 12894531

 5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу. Сьогодні екологічні проблеми стоять у ряді найважливіших і визначають рівень благополуччя всієї світової цивілізації. Забруднення повітря і водних ресурсів має транскордонний характер, а деякі особливо цінні, унікальні природні комплекси, території належать кільком державам. 

 Ми повинні усвідомити, що зберегти природу в стані, придатному для життя людини, можна тільки загальними зусиллями населення всієї Землі.

 Пам’ятаймо, що забруднюючи довкілля ми шкодимо, в першу чергу, самим собі та своїм нащадкам. Бережіть природу! Від кожного з нас залежить наше майбутнє!

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

8 травня - Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

Опубліковано: 07 травня 2018

3755

 8 травня - Всесвітній День Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Завдання Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця - це надання допомоги пораненим, хворим і військовополоненим під час збройних конфліктів, допомога жертвам стихійних лих. Основні принципи діяльності руху - гуманність, неупередженість, добровільність, єдність, універсальність.

 Штаб-квартира МКЧХ знаходиться в Женеві (Швейцарія), а представництва організації розташовані в майже 80 країнах світу і налічує понад 100 мільйонів працівників і добровольців (волонтерів).

 

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

23 квітня - Всесвітній день книги і авторського права

Опубліковано: 23 квітня 2018

Рисунок1

 

 

 Книга - це джерело освіти, знання і

якщо збагачення, то збагачення культурного і душевного.

                                                                                   Рильський М.

 

 

  

 У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу державних органів і читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з’єднує різні цивілізації у часі й просторі.

 Цього дня проводяться зустрічі з авторами, читання уривків із улюблених книг, фестивалі читання, розпродаж книг. Тільки любов до книги допоможе людям передати свій життєвий та історичний досвід наступним поколінням. День книг і авторського права можна назвати одним з інструментів культурного збагачення людства.

Пропонуємо ознайомитись з презентацією по даній темі.

 

25 березня — День Служби безпеки України (СБУ)

Опубліковано: 26 березня 2018

p 205 50008938

 Служба безпеки України — державний правоохоронний орган спеціального призначення, який забезпечує державну безпеку України. СБУ здійснює діяльність розбудови держави, зміцнює її обороноздатність й економічний потенціал, розширює міжнародне співробітництво. На Службу безпеки покладається захист державного суверенітету, конституційного устрою, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного і оборонного потенціалу України, законних інтересів держави і прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спецслужб, посягань з боку окремих організацій, груп і осіб.
 Основними засадами діяльності СБУ є законність, повага до прав і гідності особи, позапартійність та відповідальність перед народом України.


Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

22 січня - 100 років від дня проголошення незалежності Української Народної Республіки (УНР)

Опубліковано: 22 січня 2018

 україна     22 січня 1918 р. Центральна Рада проголосила УНР (Українську Народну Республіку). Центральна Рада  видала IV Універсал.  Михайло Грушевський оголосив його текст «Однині Українська Народна Республіка стає самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу. Зо всіма сусідніми державами, як-то Росією, Польщею, Австрією, Румунією, Туреччиною та іншими ми хочемо жити в злагоді й приязні, але ні одна з них не може втручатися в життя самостійної Української республіки. Власність у ній буде належати тільки народові України, іменем якого, поки зберуться Українські Установчі Збори, будемо правити ми, Українська Центральна Рада, представниця робочого люду — селян, робітників і солдатів та наш виконавчий орган, який однині матиме назву Рада народних міністрів».   

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

Сторінка 1 із 8