10 грудня - Міжнародний День захисту прав людини

Опубліковано: 10 грудня 2019

hrhome pic1 

     «Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах»
                                               Загальна Декларація прав людини

 

 10 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день прав людини. Кожна людина має право на життя, особисту недоторканність, рівність перед законом, право на працю та справедливу винагороду за неї, яка забезпечувала б гідні людини та її сім’ї умови існування, захист від безробіття, задовільний життєвий рівень, невтручання в особисте та сімейне життя, недоторканність житла, свободу думки, совісті і релігії, справедливий і неупереджений суд. Сьогодні саме ці постулати є основоположними у творенні вільної та незалежної України.
 Перед нами сьогодні стоять такі історичні виклики, як окупація частини українських земель та військова агресія з боку сусідньої країни. Ворог робить усе, аби перешкодити нашому проєвропейському вектору розбудови держави, здійснює політичні та інформаційні кампанії, намагаючись дискредитувати шановані українським народом цінності та свободи.
 Та все ж ми впевнено рухаємося вперед, активно впроваджуємо реформи, нові державні програми, які дозволяють досягати відчутного прогресу. І все заради того, аби кожен громадянин відчував себе повноправним громадянином держави Україна. Слідуючи принципам поваги та активної громадянської позиції ми будуємо майбутнє не тільки для нас самих, але і для наших нащадків.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі

 

Голодомор - помста за свободу!

Опубліковано: 22 листопада 2019

 23 листопада День пам'яті жертв голодоморів в Україні

 golod1День пам'яті жертв голодоморів на Україні відзначається щорічно в четверту суботу листопада. Голодомори в Україні – неодноразова масова загибель людей від голоду на території УРСР спричинена зумисними діями комуністичної влади і спрямована на геноцид корінного населення. Наслідком злочину геноциду стало руйнування традиційного українського устрою життя. Українцям, як наці, було завдано смертельної рани.
 Впродовж десятиліть масове вбивство людей штучними голодами не лише навмисно замовчувалося радянською владою, але й взагалі заборонялося про нього будь-де згадувати. Лише в 2003 році Український парламент назвав, а 2006 — офіційно визнав Голодомор геноцидом українського народу. 28 листопада 2006 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні».
 Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів пройдуть по всій Україні та у багатьох країнах світу. В кожній домівці українці запалять свічки пам'яті та приєднаються до загальнонаціональної хвилини мовчання.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі

 

Остап Вишня (Губенко Павло Михайлович)

Опубліковано: 13 листопада 2019

До 130- річчя від дня народження (13.11.1889 — 28.09.1956)

vyshnia-ostap 1

 

«...Спасибі тобі, народе, що я єсть я! Хай буде благословенне твоє ім'я!.. я маю честь велику, чудесну, незрівнянну і неповторну, честь належати до свого народу».
                                                                            Остап Вишня

 

 

 

 

 З упевненістю можна сказати, що мало хто з письменників того часу був таким близьким до народу, як Остап Вишня, який ніколи не забував та не цурався свого коріння. У геніальних творах він найбільше «атакував» слабкості: свої, своїх земляків. Особливо нещадно висміював Остап Вишня слабкість в українців інстинкту громадської єдності, їхню інертність, всі ті анахронічні риси в психології та мисленні українця.

 Йому випало жити в пору великих соціальних зрушень, у період світлих надій і чорної розпуки, епохальних звершень і масового терору. Як багато він міг би зробити, якби в період найвищого розквіту не зазнав нищівного удару... десятирічного ув’язнення у північних таборах. “Ой як буде соромно комусь за мої страждання” – писав Остап Вишня. Надіявся на сором людей , які давно втратили совість. Може тому й сподівався, що сам був совістю України.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі. Бажаємо приємного перегляду!

 

День юриста України

Опубліковано: 07 жовтня 2019

den yurista

 

 Проголошувати право, вчити йому, розвіювати сумніви та підтримувати державу – ось вища місія правознавця.

                                                                 Ульріх Цазій

 

 8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону. Поняття «юрист» об'єднує всіх людей, що займаються різноманітною професійною юридичною діяльністю. Саме від них залежить захист прав і свобод громадян, суспільна безпека, правова культура.
 Бути юристом – це велика честь і неймовірна відповідальність. Від них залежить те, як в країні будуть реалізовуватися не лише права, свободи кожного громадянина, а й зростання правової держави, розбудова європейського демократичного правового суспільства.
 У День юриста приєднуємося до вітань і поздоровлень на адресу юристів всіх сфер діяльності. Бажаємо вам професіоналізму, відданості роботі, здатності правовими засобами вирішувати складні питання. Зі святом Вас юристи!

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

27 вересня – Всесвітній день туризму

Опубліковано: 27 вересня 2019

 40844079-travel

«Подорожі вчать більше, ніж щоб то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.»
                                                        Анатоль Франс.


 

 

 

27 вересня відзначають Всесвітній день туризму. Міжнародний день туризму (WorldTourismDay) заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліно і відзначається щорічно 27 вересня. Ця дата була обрана в зв'язку з тим, що в цей день в 1970 році був прийнятий Статут Всесвітньої туристської організації. Указом Президента України від 21 вересня 1998 року було встановлено, що 27 вересня в Україні щороку відзначатиметься День туризму. Туризм - це запорука пізнання інших культур та посилення розвитку зв’язків між народами.
 Всесвітній день туризму - свято кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись зі щоденної буденної метушні на берег річки, в ліс, в поле або в інші місця, якими так багата наша земля. І, звичайно ж, це свято тих, хто працює у сфері туристичного бізнесу: співробітників туристичних компаній, музейних працівників, керівників і персоналу готельних комплексів – усіх, хто професійно забезпечує повноцінний відпочинок.  Щиро бажаємо працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам зі стажем і початківцям – міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

Сторінка 1 із 13