Бібліотека ім. Л. Каніщенка ТНЕУ

Опубліковано: 11 жовтня 2018

Презентация бібл готова Якщо ти студент, викладач, чи просто людина, яка потребує швидко, доступно і якісно отримати інформацію, книгозбірня Університету – надійний помічник у навчальній, науковій та професійній діяльності.   Будьте активними користувачами бібліотечних послуг!

«Бібліотека ім. Л. Каніщенка ТНЕУ: Дивіться що ми можемо!»

 

5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Опубліковано: 05 червня 2018

1464945812 12894531

 5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу. Сьогодні екологічні проблеми стоять у ряді найважливіших і визначають рівень благополуччя всієї світової цивілізації. Забруднення повітря і водних ресурсів має транскордонний характер, а деякі особливо цінні, унікальні природні комплекси, території належать кільком державам. 

 Ми повинні усвідомити, що зберегти природу в стані, придатному для життя людини, можна тільки загальними зусиллями населення всієї Землі.

 Пам’ятаймо, що забруднюючи довкілля ми шкодимо, в першу чергу, самим собі та своїм нащадкам. Бережіть природу! Від кожного з нас залежить наше майбутнє!

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

Наукові праці д. е. н., проф. Дзюблюка О.В.

Опубліковано: 10 жовтня 2018

фотоФБ

Дзюблюк Олександр Валерійович

 Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри банківської справи Тернопільського національного економічного університету. 
 Автор і співавтор понад 200 наукових праць у сфері розвитку банківської системи, монетарної політики і валютного регулювання, включаючи монографії, підручники, статті.
 Завідувач кафедри банківської справи Тернопільського національного економічного університету, працював у комерційному банку, фахівець у галузі банківської справи, грошового обігу і теорії кредиту. Досліджує основні проблеми кредитної політики, підтримання фінансової стійкості банківських установ, управління ризиками банківської діяльності, перспективи оптимізації роботи центрального банку, удосконалення реалізації валютної політики і розробки стратегії грошово-кредитного регулювання економіки.
                 Пропонуємо перегляд презентації наукових видань Дзюблюка О.В.

 

8 жовтня - День юриста України

Опубліковано: 08 жовтня 2018

57bbd971b0b4f5981769e0f7467653d1

 8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону. Поняття «юрист» об'єднує всіх людей, що займаються різноманітною професійною юридичною діяльністю. Саме від них залежить захист прав і свобод громадян, суспільна безпека, правова культура.
 Бути юристом – це велика честь і неймовірна відповідальність. Від них залежить те, як в країні будуть реалізовуватися не лише права, свободи кожного громадянина, а й зростання правової держави, розбудова європейського демократичного правового суспільства.
 Вітаємо юристів всіх сфер діяльності з їх професійним святом. Бажаємо вам професіоналізму, відданості роботі, здатності правовими засобами вирішувати складні питання. Зі святом Вас юристи!

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

Хай буде мир у нашій рідній Україні

Опубліковано: 20 вересня 2018

article3320

 

 

 

 21 вересня - Міжнародний день миру

 

 

 

 

 

Мир – одна з головних цінностей людства. В усьому світі люди збираються, щоб знову й знову підтвердити цю думку, вшанувати пам'ять жертв непорозумінь і конфліктів. 

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. До 2001 року цей день відзначали кожен третій вівторок вересня. Проте в резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» має проходити кожен рік в одну і ту ж дату – 21 вересня.
На сьогоднішній день для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій в зоні проведення АТО, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран в людських серцях, про Божу милість й захист від агресорів, та у воскресіння нашої неньки України.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі

 

Сторінка 1 із 9