День юриста України

Опубліковано: 07 жовтня 2019

den yurista

 

 Проголошувати право, вчити йому, розвіювати сумніви та підтримувати державу – ось вища місія правознавця.

                                                                 Ульріх Цазій

 

 8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону. Поняття «юрист» об'єднує всіх людей, що займаються різноманітною професійною юридичною діяльністю. Саме від них залежить захист прав і свобод громадян, суспільна безпека, правова культура.
 Бути юристом – це велика честь і неймовірна відповідальність. Від них залежить те, як в країні будуть реалізовуватися не лише права, свободи кожного громадянина, а й зростання правової держави, розбудова європейського демократичного правового суспільства.
 У День юриста приєднуємося до вітань і поздоровлень на адресу юристів всіх сфер діяльності. Бажаємо вам професіоналізму, відданості роботі, здатності правовими засобами вирішувати складні питання. Зі святом Вас юристи!

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

27 вересня – Всесвітній день туризму

Опубліковано: 27 вересня 2019

 40844079-travel

«Подорожі вчать більше, ніж щоб то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.»
                                                        Анатоль Франс.


 

 

 

27 вересня відзначають Всесвітній день туризму. Міжнародний день туризму (WorldTourismDay) заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліно і відзначається щорічно 27 вересня. Ця дата була обрана в зв'язку з тим, що в цей день в 1970 році був прийнятий Статут Всесвітньої туристської організації. Указом Президента України від 21 вересня 1998 року було встановлено, що 27 вересня в Україні щороку відзначатиметься День туризму. Туризм - це запорука пізнання інших культур та посилення розвитку зв’язків між народами.
 Всесвітній день туризму - свято кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись зі щоденної буденної метушні на берег річки, в ліс, в поле або в інші місця, якими так багата наша земля. І, звичайно ж, це свято тих, хто працює у сфері туристичного бізнесу: співробітників туристичних компаній, музейних працівників, керівників і персоналу готельних комплексів – усіх, хто професійно забезпечує повноцінний відпочинок.  Щиро бажаємо працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам зі стажем і початківцям – міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

Михайло Михайлович Коцюбинський

Опубліковано: 17 вересня 2019

До 155 - річчя від дня народження (17.09.1864 – 25.04.1913)

 -08

 

 «Михайло Коцюбинський напоєний соками багатющої землі своєї - і через це він став безсмертним: великі світочі людства давно вже розступились, щоб дати місце і йому в шерензі борців, мислителів і шукачів правди» 

                                                                                                         П.Тичина

 

Михайло Коцюбинський - одна з найяскравіших постатей в українській та усій світовій літературі кінця ХІХ - початок ХХ ст. У вітчизняну літературу він увійшов як оригінальний прозаїк, один із перших, хто усвідомив потребу реформаторства української літератури і її зближення з європейським модернізмом. Михайло Коцюбинський - талановитий імпресіоніст. Найбільше послуговувався жанром повісті, оповідання і новел.

 В своїх творах він показав силу й енергію простих трударів, їх нездоланну стійкість у боротьбі за нове справедливе життя, відобразив соціальні і національні прагнення українського народу, оспівав його високу поетичність.

 Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

 

Куліш Пантелеймон Олександрович

Опубліковано: 06 серпня 2019

До 200 - річчя від дня народження (7.08. 1819 — 14.02.1897)

Куліш Пантелеймон 

«Зовсім інша була б річ, як би ми єдиними устами і єдиним серцем трудились над пробудженням суспільно-національної свідомості України».
                                                                                                                              П. Куліш

Пантелеймон Куліш був однією з найколоритніших постатей свого часу в українській літературі. Культурницьке подвижництво, що виокремлювало його навіть серед плеяди видатних сучасників, захоплено вітала величезна частина суспільства, мимоволі утворюючи навколо його особистості атмосферу творчої таємничості. Той постійний інтерес підтримувався передовсім самою діяльністю П. Куліша. В основі її — бажання дійти своїм словом і думкою до найширших народних мас.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

6 червня – День журналіста України

Опубліковано: 06 червня 2019

79 main 6 червня в Україні відзначають День журналіста. Ця дата історично пов’язана зі вступом Спілки журналістів України в Міжнародну федерацію журналістів й підкріплена Указом Президента України від 25.05.1994 № 251/94.
 Сьогодні значення журналістики настільки велике, що святкування Дня журналіста відбувається на загальнонаціональному рівні. Адже саме журналісти несуть інформацію в маси, вони формують громадську думку, ведуть просвітницьку роботу і т.д.
 У день професійного свята бажаємо журналістам творчого неспокою й свободи пера, успіхів і повної реалізації найсміливіших задумів, сил для пошуку істини й правди, затребуваних сюжетів та щирої небайдужої уваги читачів. Нехай усі висвітлюванні вами сенсації будуть лише добрими, новини - позитивними, статті й репортажі - яскравими, а журналістське життя - цікавим, насиченим і незабутнім. Миру вам, міцного здоров’я, добробуту і нових творчих звершень. Залишайтеся й надалі такими ж витривалими, працелюбними, скрупульозними й комунікабельними.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

Сторінка 1 із 12