День бухгалтера

Опубліковано: 10 листопада 2017

мал1

 

     Бухгалтерський облік походить від німецького Buchhalter — бухгалтер, тобто, людина, яка веде облік. Buch — в перекладі з німецького означає книга, а друга – «halten», тобто тримати. Адже раніше надходження і витрати товарно-матеріальних цінностей та грошових коштів записували в спеціальну книгу.

  Бухгалтерський облік - це процес виявлення, вимірювання, реєстрації, накопичення, узагальнення, зберігання та передачі інформації про діяльність підприємства зовнішнім та внутрішнім користувачам для прийняття рішень. Основні управлінські завдання бухгалтерського обліку — це збір і обробка достовірної і максимально повної інформації про діяльність господарюючого суб’єкта, що в свою чергу переслідує не тільки ведення правильної податкової звітності та фінансового контролю, а й для прийняття рішень, заснованих на економічному аналізі цих даних. Ключовою ланкою всього цього є наш невтомний бухгалтер, якому ми висловлюємо свою глибоку вдячність.

          Пропонуємо ознайомитись з презентацією по даній темі. Запрошуємо до перегляду!

 

25жовтня - День маркетолога

Опубліковано: 25 жовтня 2017

25жовтня -  День маркетолога

марк

 

      Сьогодні в Україні відзначають День маркетолога. Маркетологи – невидимі гравці великого і малого бізнесу. Вони вивчають смаки та потреби споживачів, а також просувають товари на ринку. Займаються збутом продукції, виходячи з результатів досліджень ринкового попиту та пропозиції на неї.

      Головним обов'язком, покладеним на маркетологів, є аналіз певних секторів ринку (попит, пропозиції, конкуренцію та ін.). Де б не був задіяний маркетолог, в якій би галузі не працював, головними його якостями повинні бути аналітичний склад розуму, розвинена уява, комунікабельність і безліч інших якостей.

    Маркетинг зумовлює рівень цивілізованості економіки та соціальних комунікацій. Вітаємо фахівців, які поєднують у своїй діяльності мистецтво і науку,  залучаючи, зберігаючи і нарощуючи кількість споживачів!

Пропонуємо ознайомитись з презентацією по даній темі. Запрошуємо до перегляду!

 

27 вересня відзначають Міжнародний день туризму

Опубліковано: 27 вересня 2017

тт1

 

Всесвітній день туризму – свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн. Туристична галузь сьогодні – невід’ємна складова світового ринку, посідає друге місце в світовій економіці після комп’ютерної та електронної промисловості. Україна має вагомі об’єктивні передумови, щоб увійти до найбільш розвинутих у туристичному відношенні країн світу. Розповісти всьому світові про перлини історії, культури нашого краю є одним з найголовніших завдань теперішнього часу.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі. Бажаємо приємного перегляду!

 

 

24 травня відзначають День слов’янської писемності й культур

Опубліковано: 24 травня 2017

2641-300x146

  Свято встановлено згідно з Указом Президента від 17 вересня 2004 року, в день вшанування пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія – просвітителів, що відіграли визначну роль у розвитку й становленні слов’янського письменства і культури, покровителів Європи. Вони дали слов’янському світу алфавіт, заклавши тим самим основи церковнослов’янської писемності та фундамент усіх слов’янських літератур.

  На сьогодні близько 252 мільйонів людей в Євразії послуговуються кирилицею як національним алфавітом. 1 січня 2007 року, після приєднання Болгарії до Європейського Союзу, кирилиця стала 3-м офіційним алфавітом ЄС, після латини і грецького письма.

Пропонуємо ознайомитись з презентацією по даній темі. Запрошуємо до перегляду!

 

23 квітня – Всеукраїнський День психолога

Опубліковано: 24 квітня 2017

4829ad60-b0ee-4b75-9349-5649cca4e3cc  Життя людини непередбачуване і бурхливе. Воно може дарувати нам хвилини щастя і, в той же час, приносити багато клопоту, неприємностей і зла. Іноді людині важко утримати тягар цих проблем на своїх плечах, і він може втратити надію, віру в себе, а найголовніше своє здоров'я. Уникнути цього нам допомагають мудрі поради досвідчених фахівців психологів.

  Це свято привід сказати «дякую» людям, які розділяють чужі проблеми, горе і радості, а також допомагають іншим знаходити себе в цьому житті. Коли людям сумно і самотньо, коли здається, що світ густо пофарбований у сірий колір, люди йдуть до психолога з останньою надією змінити все на краще. Якщо їм зустрічається справжній майстер своєї справи, який вміє читати не тільки підручники, але і душі людей, вони повертаються оновленими і знову вірять в чудеса.

Пропонуємо ознайомитись з презентацією по даній темі. Запрошуємо до перегляду!

 

 

Сторінка 1 із 7