6 червня – День журналіста України

Опубліковано: 06 червня 2019

79 main 6 червня в Україні відзначають День журналіста. Ця дата історично пов’язана зі вступом Спілки журналістів України в Міжнародну федерацію журналістів й підкріплена Указом Президента України від 25.05.1994 № 251/94.
 Сьогодні значення журналістики настільки велике, що святкування Дня журналіста відбувається на загальнонаціональному рівні. Адже саме журналісти несуть інформацію в маси, вони формують громадську думку, ведуть просвітницьку роботу і т.д.
 У день професійного свята бажаємо журналістам творчого неспокою й свободи пера, успіхів і повної реалізації найсміливіших задумів, сил для пошуку істини й правди, затребуваних сюжетів та щирої небайдужої уваги читачів. Нехай усі висвітлюванні вами сенсації будуть лише добрими, новини - позитивними, статті й репортажі - яскравими, а журналістське життя - цікавим, насиченим і незабутнім. Миру вам, міцного здоров’я, добробуту і нових творчих звершень. Залишайтеся й надалі такими ж витривалими, працелюбними, скрупульозними й комунікабельними.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Опубліковано: 31 травня 2019

 7909 26 листопада 1924 року П'ятою Асамблеєю Ліги Націй у Женеві була прийнята Женевська декларація прав дитини, яка спрямована на протидію дитячій праці й рабству, торгівлі дітьми, проституції неповнолітніх. 1 червня 1925 року в Женеві відбулася перша міжнародна конференція, у ході якої обговорювалися проблеми дітей. В листопаді 1949 року конгрес Міжнародної демократичної федерації жінок ухвалив рішення про заснування 1 червня Міжнародного дня захисту дітей. В листопаді 1959 року Організація об'єднаних націй прийняла Декларацію прав дитини, яка мала на меті забезпечити щасливе дитинство. 20 листопада 1989 року Генасамблея ООН прийняла Конвенцію ООН про права дитини. Цей документ став першим і основним обов'язковим міжнародно-правовим документом, що присвячений широкому спектру прав дитини.
 В Україні Конвенція ООН про права дитини набрала чинності з 27 вересня 1991 року, а День захисту дітей був створений Указом президента №568/98 від 30 травня 1998 року "Про день захисту дітей". За роки незалежності в нашій країні ухвалено законодавство про охорону дитинства, яке відповідає європейським стандартам та Конвенції ООН з прав дитини.
 У цей день до дітей прикуто найбільшу увагу. Відбуваються різноманітні концерти, фестивалі, розважальні та різні благодійні заходи. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день – добрим і цікавим. Батькам побажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за безпечне і щасливе дитинство!

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

20 травня - День банківського працівника

Опубліковано: 20 травня 2019

20130816091137 20 травня в Україні відзначають День банківських працівників. Це професійне свято було засновано Указом Президента України № 316/04 від 6 березня 2004 року.
 Цим святом держава підкреслює важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності.
 Ефективна робота банків – це знання, праця, досвід банківських працівників – економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів та багатьох інших. Дякуємо Вам, представникам однієї з шанованих професій у нашому суспільстві, за те, що Ви не зупиняєтесь на досягнутому, постійно вдосконалюєте свою професійну майстерність.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

15 травня - Міжнародний день сім’ї

Опубліковано: 15 травня 2019

175007 15 травня відзначають Міжнародний день сім’ї. Святкування Дня сім'ї встановлено Генеральною Асамблеєю ООН і покликане звернути увагу світової громадськості на проблеми сім'ї, підвищити рівень інформованості щодо сімей та поглибити знання соціально-демографічних процесів. ООН розглядає сім'ю як основний елемент суспільства, тому, на думку організації, якщо не поважаються права однієї сім'ї, під загрозою опиняється все суспільство.
 Міжнародний день сім’ї відзначають і в нашій країні. Українці споконвіків славилися міцним сімейним устроєм, багатодітністю, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері.
 Хочеться побажати кожній родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у Ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння. Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей!

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

Дивовижна Україна

Опубліковано: 18 квітня 2019

18 квітня - День пам'яток історії та культури в Україні

18 04 18 квітня світ відзначає Міжнародний день пам’яток та історичних місць. Цей День встановлений у 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників та визначних місць, створеної при ЮНЕСКО.
 В Україні цей день називається «День пам’яток історії та культури» і встановлений відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 1999 № 1062/99. Нині в Україні нараховується 1399 міст і селищ і більше 8 тисяч сіл з цінною історико-архітектурною спадщиною. Її фонд, за підрахунками фахівців, перевищує 70 тисяч об’єктів. Це справжній скарб, наша гордість і надбання. До наших днів збереглися середньовічні фортеці, палаци та садиби, стародавні монастирі та храми (у деяких з них і понині проводяться служби), багато інших унікальних архітектурних витворів мистецтва, що навіки прославили своїх майстрів.
 Вивчайте, гордіться та бережіть свою історію! Подорожуючи по своїй землі, ми відкриємо для себе багато нового і цікавого.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію по даній темі.

 

Сторінка 1 із 11